Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda nie będzie grał w nadchodzącym sezonie w piłkarskim zespole Stali Stalowa Wola. Wybrał ofertę drugoligowej Stali Rzeszów, w której wcześniej występował.
Krystian Lebioda (z prawej) odszedł z piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola.

Popularny "Krystek” jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy w naszym regionie, wcześniej grał także w Tłokach Gorzyce. Jego odejście do Rzeszowa nie zdziwiło trenera stalowowolan Sławomira Adamusa.

- Nie liczyłem na to, że piłkarz ten zostanie u nas, wręcz przeciwnie, spodziewałem się jego odejścia, dlatego nikt nie czuje się rozczarowany jego decyzją, do której miał pewne prawo – stwierdził Adamus.
Piłkarze Stalówki mieli na dziś zaplanowany pierwszy sparing przed nowym sezonem. Sparingpartnerem miała być Resovia Rzeszów, ale wyjechała na zgrupowanie. Próbowano, więc umówić sparing z Siarką Tarnobrzeg, lecz "Siarkowcy” dopiero, co rozpoczęli przygotowania do sezonu, dlatego nie byli zainteresowani graniem ze Stalą. Trener Adamus dał, więc zawodnikom wolne na ten weekend, a pierwszą grę kontrolną przed nowym sezonem "Stalówka” rozegra w najbliższą środę ze Stalą Rzeszów w nieustalonym jeszcze miejscu.

W Stalowej Woli wszyscy czekają na to, w której lidze zagra Stal. Jest pewne, że działacze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola złożą odwołanie do komisji odwoławczej działającej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, w związku z nieotrzymaniem licencji. Jeśli odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, wtedy "Stalówka” zagra w drugiej lidze, jeśli natomiast negatywnie, wtedy stalowowolanie zagrają w trzeciej lidze, a stałoby się to zapewne kosztem mieleckiej Stali.

echodnia.eu

Komentarze (11)

Jack | 2010-07-9 15:06

Szkoda bo to dobry grajek, ale nawet on w ubiegłym sezonie był tylko cieniem samego siebie. Pewnie się nie dogadali finansowo, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Tylko co powiedzieć o przywiązaniu do barw.
Stalówkę to mamy w sercu my kibice, a piłkarze jak widać różnie to bywa.

Luka | 2010-07-9 15:18

Mniejsza tam z Lebioda,pilkarz tez czlowiek i musi myslec o sobie i rodzinie.Chce pracowac w innym klubie to jego sprawa,w tej sytuacji jestem w stanie go zrozumiec bo u nas jest lipa.Teraz jednak najwazniejsze jest to,w ktorej lidze zagramy.Oby tylko nie byla to 4 liga.Jesli bedzie tak jak pisze w newsie,ze zagramy w 3 lidze kosztem Stali Mielec to paradoksalnie moze to wyjsc na dobre klubowi i ruchowi kibicowskiemu zreszta tez

Kumar | 2010-07-9 15:21

Luka zgadzam się z Tobą, ale czy Lato do tego dopuści żeby Mielec spadł przez naszą licencję? No ciekawe..

Luka | 2010-07-9 15:45

Kumar o milosc Laty do Mielca bym sie nie martwil,bo on jeszcze nic dobrego dla Mielca nie zrobil.Slowem ma Mielec w dupie i patrzy tylko na siebie,bo to kawal chama.Mam w Mielcu znajomego i dowiaduje sie od niego sporo na temat tamtejszych klimatow.Poza tym jesli regulamin mowi ze Stalówka powinna zagrac w 3 lidze(w przypadku nie otrzymania licencji na gre w 2 lidze) to chyba nie zyjemy w Kazachstanie,zeby taki Lato mogl sobie az tak naginac przepisy i dyktowac kto gdzie ma grac.Chociaz PZPN to klika i rozne cuda sie juz dzialy wiec zobaczymy...

Kumar | 2010-07-9 15:49

Nie pisze że Lato pała miłością do Mielca bo nie jest prezesem od wczoraj, a gdzie grają to widać. Ale skoro nie pomógł to może chociaż nie będzie chciał przeszkadzać ( czyt. nie spuści ich do ligi niżej ).

Lambrini | 2010-07-9 17:11

od dawna wiadomo ze w polityce i w sporcie podkarpacie to Polska C.Nikomu nie potrzebny region.popatrzcie gdzie sa kluby z Rzeszowa,Mielca,Debi cy,Krosna czy sasiadujace z regionem Lublin czy Zamosc graja w najnizszych ligach albo ich juz nie ma.bylismy ostatnim bastionem podkarpackiej pilki,ale widocznie za dlugo.komus w pzpn zaczelo to przeszkadzac.4EVER STAL.

J.lo | 2010-07-9 23:04

Trochę nie na temat ale to dobre info;Reprezentacja Polski koszykarzy do 17 lat wygrała 100 do 70 w ćwierćfinale mistrzostw świata z Serbią. Gratulacje dla Pana Jurka i jego chłopaków! I takiego trenera w zupełności nie wykorzystanego mamy w Stalowej.
Polska w najlepszej czwórce Świata!

Dekstereo | 2010-07-10 05:12

wogule w które lidze my bedziem grać to jest jakas masakra ktoś napisał że to jest najwieksza katastrofa w historii klubu i ma racje no tak nigdy jeszcze niebyło... masakraaa

jeśli zaczniemy grać od niższej ligi proponuje Panów Brzezińskich na trenerów Oni znają wszystkich grajków z naszego Miasta zyją w Stalówce i żyją piłką...

niewiem jaki bedzie finał tej sytuacjii ale w ludzie w STALówce tylko FUTBOL!!!!!!!!!!!

ehhhhhhhh

Stalofka | 2010-07-10 09:54

Mielcowi to nic nie grozi bo nas odeslą do 4 ligi

Zasada | 2010-07-11 11:26

Trzeba walczyć do końca o licencję, a może się uda. O jednym trzeba pamiętać nic na siłę, gdyby się nie udało trzeba powstać tak jak feniks z popiołów, przykłady: GKS Katowice, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin. Czasami warto upaść, żeby potem się podnieść. Przykład Hetmana Zamość, staczali się, staczali, a teraz nie wiadomo w jakiej klasie rozgrywkowej zagrają. Mądre działania mogą tylko pomóc.

Hujjuhsuperten | 2010-07-13 03:50

poszedl , bo madry... wie co robi... jak balon ... powodzenia Krystek.... a reszta po*ebanego zespolu niech dalej czeka na swoje wyplaty...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2038) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 18 048 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 649 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 65 188 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 020 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.01581