Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Zaplanowany na 7 sierpnia mecz drugiej kolejki grupy wschodniej II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Puszczą Niepołomnice został na prośbę klubu z Niepołomnic odwołany w zaplanowanym terminarzem rozgrywek terminie i odbędzie się 15 września.

Wcześniej odwołany został zaplanowany na 31 lipca mecz pierwszej kolejki, w którym piłkarze „Stalówki” mieli zagrać na wyjeździe z beniaminkiem Sokołem Sokółka. Spotkanie to odbędzie się 8 września. Wrzesień będzie, więc bardzo pracowitym miesiącem dla piłkarzy Stali Stalowa Wola. Rozegrają oni, bowiem aż sześć spotkań o drugoligowe punkty. Nowy sezon piłkarze Stali Stalowa Wola zainaugurują 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Pelikanem Łowicz.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (17)

Bolek1938 | 2010-07-30 22:14

ja mam takie pytanie co sie dzieje z panem Sz... ?? co on teraz robi ?? czlowiek ktory mial naprawiac poprostu ten klub rozwalill. A pan K.....i ma czelnosc pokazywac sie na konferencji co on nie wiedzial co sie dzieje w klubie ?? przeciez byl prezesem . nie jego wina ?? ma pretensje do ludzi ze nie daja pieniedzy ile by nie dali im zawsze bedzie malo i tak by zrobili dlugi. Dzieki temu ze mamy takich kibicow i spolce mamy jeszcze nadzieje ze ten klub zaistnieje bo jak dale by rzadzili tacy ludzie to bysmy jedzieli do niska na 4 liga

Januszowski2 | 2010-07-30 22:51

Pan SZ.... jest teraz na wakacjach.

Koko | 2010-07-31 11:47

» http://www.resovia.info/mLive/live.php :)Resovia prowadzi z Motorem już 1-0

Magic | 2010-07-31 12:17

Już 2:0 ;)

Geno | 2010-07-31 12:33

Stalowka w sparingu wygrala 4:0

Vielitz | 2010-07-31 12:58

2x Gęśla, Radawiec i Stręciwilk.
Z nowych na pewno musi zostać ten stoper z Połańca, widać już trzon zespołu - nie jest źle. 2 połowa to już juniorski mecz, z masakrą w naszej obronie - Drozd to śmiech lekko na sali :) druga obrona to statyści. Jak grał 1 skład, goście nie oddali chyba strzału...

Rysiek120891 | 2010-07-31 13:01

a z kim ten sparing byl?:)

Geno | 2010-07-31 13:07

Z Kozienicami :) » http://stalowka.eu/galeria/category/..... - fotki :)

Damianstw | 2010-07-31 13:49

Mam nadzieję że już dzisiaj będzie tabela normalna ;]

Jack1938 | 2010-07-31 14:15

A JA MAM NADZIEJĘ ŻE , PAMIĘTACIE O NIEDZIELNYM SPOTKANIU I W JAKIM CELU TO SPOTKANIE JEST !!!

Jedynie w Rzymie Neron fundował ludowi Igrzyska ale te czasy dawno już minęły a owe Igrzyska też nie były bezinteresowne .

Do jutra , bez odbioru .

Kolec | 2010-07-31 15:26

mam pytanie. dlaczego stalowka bedzie grac z napisem z tylu zks stal skoro to juz nie jest zks tylko stal stalowa wola psa a zks stal mial prowadzic tylko mlodzikow. no bo te koszkulki w ktorych dzis grali rozumiem ze sa na ten sezon.

Daro | 2010-07-31 17:21

Kolec - to są stroje jeszcze chyba sprzed dwóch sezonów.

Mamy obecnie obowiązującą umowę z firmą Saller (drugi rok teraz), więc nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będą stroje meczowe Stalówki.

Kolec | 2010-08-1 17:12

skoro tak to dziwne ze wszystkie sparingi grali w swoich ubraniach i z odblaskowa kamizelka. no i dziwne ze jeszcze im koszulek nie zrobili choc na pewno musieli miec obowiazek zrobic na 31 lipca kiedy to miala byc planowana pierwsza kolejka

Edek38 | 2010-08-2 23:56

Kolec, nie masz powazniejszych problemow??
Kupiles juz karnet, czy czekasz na rezultat pierwszych 3 meczy??a pozniej bedziesz pisal,ze nie oplaca sie chodzic??
Chyba zapomniales o spotkaniu Kibicow,tam mogles prowadzic swoje smieszne rozkminki.Napewno szybko zszedl bys na ziemie.
Zajmnijcie sie tym co Was bezposrednio dotyczy.
Kupno karnetow
skladka na spolke
zaangazowanie w dzialania wspierajace Klub to priorytety,a to czy koszulki beda szare czy czarne..ehh..szkoda slow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 54 962 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 28 631 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 13 503 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 258 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.01577