Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola 2:1

Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola 2:1

31` [0-1] Radawiec

44` [1-1] Żaglewski

66` [2-1] Żaglewski

Komentarze (78)

P!otrek | 2010-08-22 04:39

Muszą być 3 punkty !

Jjjj | 2010-08-22 04:55

Okocimski KS Brzesko 2-1 Wisła Płock
Iwan Łytwyniuk 11, 82 - Marcin Pacan 90

Stal Rzeszów 4-2 Olimpia Elbląg
Wojciech Fabianowski 5, 11, Andreja Prokić 15, Krystian Lebioda 68 - Kamil Jackiewicz 36, 81


Dzisiaj Lebioda i Litwiniuk strzelali bramki dla swoich nowych drużyn

Damians1938 | 2010-08-22 10:03

będzie jakaś transmisija z tego meczu ?

=kamilo= | 2010-08-22 10:41

Witam , nie było mnie całe wakacje i czy ktos odpowie mi na to pytanie? Czy Abel Salami i Longinus Uwakwe grają nadal dla Stalówki? Bo nie widze ich w kadrze a wnecie nic nie mogę znaleźć :( prosze o pomoc , musze nadrobić zaległości

Rysiek120891 | 2010-08-22 10:44

Salami i Uwakwe nie graja juz dla Stalówki:/

=kamilo= | 2010-08-22 10:47

dlaczego ;(;(

gdzie odeszli?

Paker220890 | 2010-08-22 11:55

Niech ktos poda link do dzisiejszego meczu z gory dzieki:-)

Stalówka_1938 | 2010-08-22 15:02

UWAKWE PODAJŻE DO kOLEJARZA STRÓZE BYŁ PRZYMIERZANY A SALAMI -H U J WIE (PRZEPRASZAM ZA SŁOWNICTWO HEE:))

Tepam | 2010-08-22 15:37

SALAMI ZAKOCHAŁ SIĘ W BLONDYNIE I WYJECHAŁ DO BUSZU

Rysiek120891 | 2010-08-22 16:00

nie ma innego linku do meczu bo na tym nie ma relacji chyba:/

Staloweczka1938 | 2010-08-22 16:04

jest jakis inny link
bo nawet nie nadaja relacji ze sportowych faktow...

Ryszard1938 | 2010-08-22 16:10

Ja mam gdzie na bieżąco jest wynik ale brak relacji ;/
» http://www.podkarpacielive.pl/ii-liga-wschodnia

Z krytej | 2010-08-22 16:19

oby Adamus nie wziął remisu w ciemno jak to bywało za dawnych czasów
tylko zwycięstwo!!!!!

Zuch | 2010-08-22 16:32

GOOOOOOOOOOL w końcu STALÓWKA

Gabol | 2010-08-22 16:35

0-1 od 31 min ;)

Zuch | 2010-08-22 16:36

Kto urwał?

Z krytej | 2010-08-22 16:36

skąd info do kudwy nedzy:)

Motomoto | 2010-08-22 16:36

jest gdzieś transmisja live?

Rysiek120891 | 2010-08-22 16:41

Kumar | 2010-08-22 16:45

Po 1?

Zuch | 2010-08-22 16:45

I juz remis

Rysiek120891 | 2010-08-22 16:45

po 1:/

Superbastiano | 2010-08-22 16:45

Juz niestety 1:1 :(

Motomoto | 2010-08-22 16:46

no a ruch jest przedostatni:(

Delvanhor | 2010-08-22 16:49

pewnie znowu emeryci z obrony

Damiano9 | 2010-08-22 17:07

nasi podobno strzelili sobie samoboja ;/

Alleluja | 2010-08-22 17:08

dopoki trenerem bedzie pan adamus bedzie lipa ze stalowka ... taka prawda

Motomoto | 2010-08-22 17:23

i jest w d....

Złotówa | 2010-08-22 17:24

no i ....przegrywamy :(

Stalówka bzc | 2010-08-22 17:24

2:1 w plecy

Motomoto | 2010-08-22 17:27

spadniemy niestety za mojego zycie nie bylo jescze tak zle:(

Alleluja | 2010-08-22 17:29

Ruch Wysokie Mazowieckie to najslabszy zespl tej ligi , skoro z nimi przegrywamy i sami strzelamy sobie samoboja to jak to o nas swiadczy? zlepek niechcianych pilkarzy z innych lokalnych zespolow doprowadzi do spadku,pan adamus regularnie spuszcza zespoly z ligi trzeba go zwolnic jezeli nie chcemy skonczyc jak nasza sasiadka siarka..

Staloweczka1938 | 2010-08-22 17:45

Taki motor jakis potrafi wygrac mecz a my co z ruchem nie mozemy wygrac kur....

Staloweczka1938 | 2010-08-22 17:50

jak ten mecz przegramy to z kim mamy wygrac? powiedzcie z ki,m ?

Stalowkanyc | 2010-08-22 17:50

co sie ku...... dzieje

Kumar | 2010-08-22 17:52

Ta uzyskana licencja nam sie wlasnie odbija czkawką.

Stalówka bzc | 2010-08-22 17:55

dziekujemy grajki brawo!!!!! kur...

Cysiek | 2010-08-22 18:01

Mamy najgorszą drużynę od założenia klubu.WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ.

A`gugu | 2010-08-22 18:03

no to jesteśmy w dupie!!

Lambrini | 2010-08-22 18:17

nasze barwy,nasza historia i nasi kibice sa osmieszani przez ta bande blaznow.

Kloszard | 2010-08-22 18:17

szkoda,zze tak soe stalo.Znow jestesmy dostarczycielem punktow.Trzeba cos z tym zrobic.pogonic Adamusa to takie proste , tylko skad wzasc kase no kogos innego?

Lambrini | 2010-08-22 18:24

czy wina na pewno lezy po stronie kolejnych trenerow?

Fan! | 2010-08-22 18:38

Nie martwcie się, na pewno tak źle nie będzie, prezes spółki na pewno na to nie pozwoli.

Gabol | 2010-08-22 19:13

taki sklad to sie nadaje na 4 lige !

Z krytej | 2010-08-22 19:30

trzy mecze, trzy przegrane
na miejscu zarządu zapłaciłbym zawodnikom tylko składki do zus-u i nic więcej.
z takim podejściem trenera i zawodników niestety różowo to wyglądać nie będzie, a można było spokojnie od 4 ligi budować zespół i klub.
miejmy nadzieję że sytuacja się jakoś unormuje bo jeszcze meczy"kilka" zostało do rozegrania i nie będzie powodów do płaczu

Kumar | 2010-08-22 19:33

A kto ma grac, jak napastnicy (Kamil G.) zamiast strzelac bramki w Łowiczu to strzelał driny w planecie (w ten sam dzień!!). Zresztą do czego on sie nadaje to było ostatnio na meczu w Stalowej widac.

1950 | 2010-08-22 20:32

czy nie zgranie zespołu usprawiedliwia kolejną porażkę stalówki?? z takim słabym zespołem ??? niech się zgrywają całą rundę a potem będzie za późno do zgrywania były sparingi wstyd niestety ja też jestem całym sercem za Stalą ale bądźmy sprawiedliwi a nie za każdą porażkę usprawiedliwiamy piłkarzy w głupi sposób

Jacek62 | 2010-08-22 21:13

brawo grajki... nie placić im nic a adamusa pogonic za rok zagramy z siarka

Jacek62 | 2010-08-22 21:15

zbojkotować ich na nastepnym meczu puste trybuny

Tepam | 2010-08-22 21:18

BEZ HONORU AMBICJI ADAMUS BRAK POJĘCIA JAKO TRENER NIECH POWIE JAKIE DRUŻYNY PUŚCIŁ W SKARPETACH KUSIAK BANITA POWIEDZCIE ZA CO WYLECIAŁ Z OŻOGIEM Z NASZEJ STALÓWKI . SZKODA TYLKO MŁODYCH CHŁOPAKÓW BO MOŻNA BYŁOBY SPOKOJNIE BUDOWAĆ DRUŻYNĘ OD 4 LIGI.

Jacek62 | 2010-08-22 21:30

jeb.ć adamusa

Vielitz | 2010-08-22 21:52

po cholere wy sie ludzie tu wpisujecie? to jest strona kibiców Stali a nie płaczków! jest jak jest i tyle - kiedyś zaczną wygrywać, a jak nie to spadek i tyle! mamy znów skład/zlepek z zawodników z niższych lig, a każdy chce by wygrywali z drużynami zgranymi do których doszło 1-2 graczy! trzeba wierzyć że uda się naszej Stali utrzymać i może za 2-3 lata będziemy się odradzać! obudzić się dzieciaki bo Wy chyba nie wiecie co się dzieje w klubie - on się odradza!!! więc na wyniki będzie trzeba poczekać!

Edek38 | 2010-08-22 21:58

Pany,zwazajcie na slowa.Troche szcunku dla innych.Dalo sie Wam wolna reke co do wpisow i fantazja Was ponosi.
Nie ma co gdybac.Zapewne bez licencji na 2 lige znalazlo by sie 50 wpisow,ze nieudolny nowy zarzad nawet tego nie potrafi zalatwic,a innym co rok sie udawalo.
Bylo setki glosow,ze potrzeba odmlodzic sklad i sprowadzic ludzi zwiazanych ze Stala.Mamy mlody sklad i ludzi w wiekszosci od nas.Teraz nie pasi Wam i piszcie ,ze to zlepek niechcianych nieudacznikow.
Mamy to na co nas bylo stac.Wymieniono wiekszosc skladu ktory spadl w tamtym sezonie.
Taka byla wola ludu.Nikt jednak nie mogl przed rozpoczeciem nowego sezonu zagwarantowac jak i kiedy zatrybi nowy zespol.
je..ac to sobie siarke mozecie mondryjalki.
Ku..wa jak Wam dogodzic?Skupcie sie na dopingu i na tym co do Was nalezy, wspomaganiu dzialan dla dobra spolki i kibicow.
Trenarke i gre zostawcie innym.
Racjonalnego wytlumaczenia nie mam bo jak to sie mowi,
:trenera i grajkow bronia wyniki.Mam nadzieje ,ze przelamia sie i zaczna udowadniac swa wartosc zdobywajac punkty.

Tepam | 2010-08-22 22:05

EDEK MASZ RACJE Z GÓWNA BATA SIĘ NIE UKRĘCI
A CO DO WOLNEJ RĘKI PRZYPOMINAM CI ZE JEST DEMOKRACJA


















Daro | 2010-08-22 22:07

Vielitz dobrze napisał.

Co do wpisów niektórych, że teraz jest najgorsza sytuacja - brawo za taką ocenę po 3 meczach.
Przypomnę niektórym, że 6 lat temu po rundzie jesiennej Stalówka miała 12 punktów i przedostatnie miejsce w III lidze, utrzymaliśmy się po bardzo dobrej wiośnie, a w kolejnym sezonie właśnie dzięki Sławkowi z tym właśnie składem, który sezon wcześniej bronił się przed spadkiem awansowaliśmy do II ligi ! z Kusiakiem, Wieprzęciem i Gęślą w składzie.

Dajcie pracować ludziom bo takie gadanie na pewno nie pomaga.

Jacek62 | 2010-08-22 22:17

blokujcie wpisy jak za komuny

Jacek62 | 2010-08-22 22:20

za co mamy ich chwalić na błoniach niech graja

Edek38 | 2010-08-22 22:23

Demokracja nie polega na ublizaniu wszystkim do okola..
Widocznie Kibice z tej stronki nie pamietaja nic poza poprzednia kolejka.Jak ktos wygrywa i awansuje jest Bogiem, jak wtapia i spada jest juz najgorszym z najgorszych.
Macie grajkow ze swojego miasta.Im tez bedzie glupio chodzic po miescie i patrzec Wam w oczy.Nie pomozecie kopiac lezacego i dolujac go.Jak mamy sie podniesc to razem-wspolnie.
Zacznijcie myslec i dzialac.

Jacek62 | 2010-08-22 22:24

za co pleciał adamus z ruchu

Jacek62 | 2010-08-22 22:24

za wyniki

Spawn | 2010-08-22 22:34

I dalej spiewajcie im czy wygrywasz czy nie...zakichani grajkowie szlak mnie trafi jak widze co sie dzieje ocknijcie sie

Tepam | 2010-08-22 22:41

TAKIEJ DRUŻYNY JAK ZA ŚP.BIAŁKA NIE BYŁO I CHYBA NIE BĘDZIE CHŁOPAKI TEŻ PRZEGRYWAŁY ALE MIELI AMBICJE HONOR I RESPEKT PRZED KIBICAMI A TERAZ RZĄDZI STS

Stalowkanyc | 2010-08-22 22:43

3 liga czeka nas

Stal\'prb | 2010-08-22 22:45

Ten Jacek62 to co chwile pisze ze mu cos nie pasuje. Jak jestes takim taktykiem jak murinho i znasz sie na pilce to nie napisnaj sie na necie tylko zrob licencje na trenera I czy II ligi jezeli ci sie to uda wroc do stalowej przypomnij o sobie ze kiedys wyzywales zawodnikow i trenerow ktorym nie szlo zaobaczymy jak pojdzie tobie jak bedziesz przegrywal to nowe pokolenie ktore nie bedzie umialo nic innego jak tylko sie spinac bedzie wyzywac ciebie i twoich zawodnikow chyba ze jestes boski i wszystko ci zawsze wychodzi beda cie wielbic!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!P.S. nie pisz prosze cie tutaj nic wiecej bo tylko sie osmieszasz a jak jestes trenerem o ktorym wszyscy teraz marza to zrob to co ci napisalem . ?MOZE TO TROCHE POTRWAC!! to tyle z mojej strony

Irys | 2010-08-22 22:57

Pelikan , Start i Ruch jak do tej pory wygrały tylko jeden mecz i to z nami :/ (na 5 meczy) co pokazuje naszą siłę :( i miejsce w szeregu

Mariuszstalowa | 2010-08-22 23:17

powiem tak moze poprostu my kibice zaczniemy grac zamiast zawodnikow , mowie serio jest nas sporo napewno znalazloby sie tych kilkunastu ktorzy graj dobrze wtedy by grali za Stal za nasze ide a nie za kase !!! szukamy po Polsce a przeciez w miescie i okolicach napewno sa jakies talenty i w środ nas kibicow!!!

Tarnow | 2010-08-22 23:25

jestescie banda pajacy wszyscy co tu piszecie przeciez jak była pierwsza liga to mowiliscie ze z okolicznych wiosek kopacze sobie bardziej poradza bo beda walczyc i oddadza serce za stalowke to teraz co na nich nadajecie macie czego chcieliscie zli byli przyjezdni to macie efekty nie macie pojeci wszyscy co tu piszecie o piłce a wasi okoliczni piłkarze nadaja sie do grania jak wy do kibicowania banda patałachow i wy i druzyna wiec troche pokory jeszcze zatesknicie za grajkami co reprezentowali stalowke w pierwszej lidze a kibice zawsze byli dnem i tak zostanie ..........!

Stefan | 2010-08-22 23:39

Żenada, co wy tutaj wypisujecie.
Ludzie, chcecie wyników i drużyny poukładanej, to zacznijcie działać i pomagać spółce a nie tylko wymagać a nic nie dawać od siebie.
Natomiast jeśli nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj !!! Odpal jeden z drugim CM 2010 lub FM 2010 ewentualnie Fife 2010 bądź PES 2010, wgraj patch-a ze Stalówką i wtedy możesz zawojować świat.
Dzieci internetu i gier tutaj tylko wypisują swoje wywody. Po raz enty już tutaj piszemy, macie tyle wspaniałych pomysłów i cudownych lekarstw na całe zło stalowowolskiej piłki nożnej, to przyjdź na spotkanie, albo zadzwoń do prezesa Zająca i przedstaw swój pomysł.

P!otrek | 2010-08-23 08:18

Zacznijcie jeździć na mecze pedały, a nie wypisujecie swoje przemyślenia w komentarzach.

Zbychu | 2010-08-23 09:39

Radawiec znowu nie zawiódł. Brawo Daniel!

Stal_1938 | 2010-08-23 09:57

Gorszych glupot niz w tych komentarzach to ja nie czytalem.
4 wrzesnia wyjazd na Stal Rzeszow ciekawe ile takich znawcow pojedzie.

Ssw1938 | 2010-08-23 12:01

Najpierw niech na mecze u siebie zaczna chodzic.

| 2010-08-23 12:09

wlasnie pisac kazdy umie a na mecz 10 % tego nawet nie idzie ... i ciekawe czy wiedza na jakiej ulicy w ogule jest stadion ....

Stalówka bzc | 2010-08-24 11:02

Nasi pilkarze z tego co widac na filmiku grali dobrze ale nie skutecznie

Stalówka bzc | 2010-08-24 11:05

ale tylko do pierwszej połowy grali dobrze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2021-09-25, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

2 : 2

Świderski 77
Jakimiuk 87
    
Maj 70
Maj 73
Sędzia: Mateusz Czerwień ( Kraków )
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 9 6-3-0 21
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 4-4-1 16
5 Chełmianka Chełm 9 4-3-2 15
6 Podhale Nowy Targ 9 4-3-2 15
7 Stal Stalowa Wola 9 4-2-3 14
8 Unia Tarnów 9 3-4-2 13
9 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
10 KSZO Ostrowiec Św 9 3-3-3 12
11 Wisłoka Dębica 9 3-3-3 12
12 Avia Świdnik 9 3-2-4 11
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 9 1-2-6 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3027) » 1938fc (1557)
» Vielitz44 (1299) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1244) » Fanatyk38 (902)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (617) » Misio (571)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 679 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 53 244 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 301 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 43 587 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01385