Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Siarka Tarnobrzeg - STAL Stalowa Wola ( sparing ) 1:1 (0:0)

Siarka Tarnobrzeg - STAL Stalowa Wola ( sparing ) 1:1 (0:0)

W wyjazdowym spotkaniu sparingowym Stal zremisowała z tarnobrzeską Siarką. Obydwie drużyny zanotowały porażki w ostatnich meczach kontrolnych (Stal przegrała w Zamościu z tamtejszym Hetmanem 0:3, zaś Siarka uległa na własnym boisku gorzyckim Tłokom aż 0:6) nic zatem dziwnego, że i środowy pojedynek tych zespołów był raczej kiepskim widowiskiem. Z boiska przez ponad godzinę wiało przysłowiową nudą, a gra ożywiła się dopiero za sprawą zmian dokonanych przez obydwu trenerów. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania bramkę dla stalowców zdobył Paweł Sroka, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Grzegorza Włocha i głową skierował piłkę do siatki. Niestety, trzy minuty później gospodarze doprowadzili do remisu. Krzysztof Złotek wygrał pojedynek z obrońcami Stali i będąc w sytuacja sam na sam z Fabianowskim pokonał młodego golkipera ze Stalowej Woli.
W Tarnobrzegu, w drużynie Stali po raz kolejny zaprezentował się Grzegorz Włoch (grający dotychczas w staszowskiej Pogoni ), który już podpisał kontrakt ze stalowowolskim klubem. W czwartek (29.07.) powinno się okazać, czy w zespole z ulicy Hutniczej występować będzie dobrze znany miejscowym kibicom Paweł Wtorek, który skończył studia i swoją przyszłość pragnąłby związać ze Stalową Wolą. Wciąż niejasny jest los Tomasza Pietrasiewicza z Unii Nowa Sarzyna, który nabawił się kontuzji i teraz czeka go rehabilitacja (w przypadku gdyby była ona dłuższa niż kilka tygodni, władze klubu raczej nie zdecydują się na podpisanie kontraktu z tym piłkarzem). W kręgu zainteresowań trenera Sławomira Adamusa znajduje się także Jacek Iwanicki (wystąpił ostatnio w składzie Hetmana Zamość), a to czy ostatecznie znajdzie się on w Stali, ma się rozstrzygnąć do pierwszego sierpniowego poniedziałku. Dobry występ w Tarnobrzegu zanotował także zdobywca bramki, Paweł Sroka (Budo Instal Turbia).
Wiadomo już natomiast, że w Stali nie będzie grał Krzysztof Jabłoński z Janowianki Janów Lubelski, który ostatecznie nie zdecydował się na przejście do Stalowej Woli. Upadła także kwestia sprowadzenia Mariusza Pliżgi (Hetman Zamość) i Stanisława Bednarza (Pogoń Leżajsk).
Trener Adamus nie ukrywa, że w zespole wciąż brakuje lewego pomocnika, jednak ma przy tym nadzieję, że uda się go pozyskać z którejś z lokalnych drużyn czwartoligowych.

STAL: Wietecha – P. Oczkowski, Kasiak, Drabik, Sałek – Włoch, Drozd, Skiba, Szarowski – Radawiec, Dziuba oraz Fabianowski, Łuczakowski, Ślusarczyk, Dziedzic, Woźniak, Stręciwilk, Sroka.
SIARKA: Tomczyk – Pietrucha, Złotek, Kozłowski, Stochla – Kościelny, Barycza, Szymański, Pyszczek – Stąporski, Ćwik oraz Wiącek, Dryka, Mrozik, Wawrylakowski.

 

zródło: www.stal.stw.pl

Komentarze (12)

~likier | 2004-07-28 16:24

szkoda anie jedengo zwyciestwa:/
jak narazie :/

~gripes | 2004-07-28 18:37

a z Polonią ? :) dla mnie mogą w sparingach remisować z byle kim, byle im w miare szło w lidze
PS: wie ktoś może czy wystąpili jacyś nowi?

~DamYan | 2004-07-29 11:36

Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!Nastawcie sie psychicznie;) - IV LIGA!!!!

~gripes | 2004-07-29 19:28

eh... jak zwykle znajdzie się jakiś wypłoch leczący kompleksy przez neta... ulżyło ci chociaż ?

~Pazdzioch | 2004-07-29 21:16

DamYan chyba dawno ci nikt juz nie przyjebał co?

~max | 2004-07-29 21:38

nie ma co kurwowac na stalówke bo gra jak gra lepiej trzeba zabrac sie za osoby które sa odpowiedzialne |e sport w stalowej woli tak wyglda. a kto[ tym rzadzi wiec trzeba przetrzepa dup jareckiemu i zakowi no i majatki jakich sie dorobili piastujac te funkcje . Trzeba stworzy dlanich komisje sledcza - proponuje zeby sie skladala z najwierniejszych sympatyków STALÓWKI!!!!!!! a wyrok moze byc jeden to proste - wystarczy zobaczyc jak wyglada sport w stalowej woli !!!!!!!

~DamYan | 2004-07-30 16:44

moze przyjebiesz mi na mlynie na pogoni staszow co? PAZDZIOCH!

~Pazdzioch | 2004-07-31 09:01

do DamYan-wytłumacz mi jedno zjebie,jak możesz pisac na Stalówke że spadnie do 4 ligi , siedzieć wśród kibiców i dopingować Stal?Taki doping możesz se w buty wsadzić prostaku,prawdziwy kibic nie pisze "Stal IV liga"dlatego moim zdaniem ty wogóle na mecze nie chodzisz a co dopiero "młyn"hehe,napisz se na koszulce swojego nicka i wpadnij na mecz z Pogonią Staszów i przyjdż na sektor ,możesz też dodać pod swoim nickiem"Stal IV liga"jak taki bohater jesteś i zobaczymy czy ktoś ci nie przyjebie hehehe

~nikt taki | 2004-08-1 10:36

Do MAXA wiesz jakie klub ma dlugi ?? jesli nie to nie zabieraj glosu!!a jesli chodzi o trepanie dupy to tylko jeden z tych gosci zasluguje na to bo on doprowadzil do tego dlugu!!!domysl sie ktory ??!! podpowiem ci on bardzo lubi koszykowke!!!!!! narazie

~mnhools | 2004-08-1 12:23

Stalówka w tym roku będzie walczyć o awans, ludzie jakimi wy jesteście kibicami.. jak wy we własny klub nie wieżycie...Stal to My a nie wy!!! pozdro dla kumatych

~gripes | 2004-08-2 10:31

nie no nie ma sensu mówić o żadnym awansie i się bez potrzeby okłamywać, że Stalowka jest taka mocna. ja mam tylko nadzieję, że chłopaki utrzymają dla Stalowej tą 3 lige...

~ | 2004-08-2 21:54

no juz za rok bedzie to mecz derbowy w 4 lidze:-)))) buehehe ale z was barany:-))))

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1346)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (653)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 54 962 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 439 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 567 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 705 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.0161