Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola pokonała lidera z Pruszkowa!

Stal Stalowa Wola pokonała lidera z Pruszkowa!

Coraz lepiej radzący sobie w II lidze piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali po zaciętym meczu dotychczasowego lidera - Znicz Pruszków 1-0.

Stalówka rozpoczęła ostrożnie nie chcąc dać okazji liderowi do szybkiej kontry. W 7 min po dośrodkowaniu Daniela Radawca w dobrej sytuacji pod bramką gości znalazł się Marek Kusiak, ale z kilku metrów nie trafił w bramkę.

W odpowiedzi goście mieli dobrą okazję do objęcia prowadzenia: Bartosz Osoliński z 12 m nie zdołał pokonać Bartłomieja Dydo. Gra się wyraźnie zaostrzyła i arbiter był zmuszony sięgać po kartoniki.

Stal grała spokojnie i zdobyła bramkę do szatni. Z rzutu wolnego strzelał Radawiec. Błażejczyk odbił piłkę przed siebie, a z dobitką pospieszył Kamil Gęśla.

Po przerwie zaczęli przeważać goście. Po zagraniu z rzutu rożnego groźnie strzelał Tomasz Feliksiak, ale Dydo złapał piłkę. Stalowcy groźnie kontrowali.

Z ostrego kąta próbował szczęścia Jarosław Piątkowski. Dobrze zachował się bramkarz Znicza, który odbił piłkę. W 65. min groźnie uderzał świeżo wprowadzony na boisko Radkiewicz, minimalnie nad poprzeczką. Lider cały czas atakował, ale stalowcy bronili się bardzo mądrze.

Z dystansu uderzał Feliksiak; Dydo był na miejscu. Po drugiej stronie boiska tak samo próbował Piątkowski, minimalnie obok celu. Końcowe minuty były nerwowe. Na szczęście konsekwentnie grający stalowcy nie pozwoli sobie wydrzeć zwycięstwa.

STAL STALOWA WOLA – ZNICZ PRUSZKÓW 1-0 (1-0)
1-0 Gęśla (45, dobitka strzału z wolnego Radawca).

STAL: Dydo – Demusiak, Kusiak, Wieprzęć, Witek – Piątkowski, Horajecki, Kachniarz, Getinger – Radawiec (90. Gilar) – Gęśla (82. Turczyn).

ZNICZ: Błażejczyk – Tomczyk, Kowalski, Januszewski, Jędrzejczyk – Bylak (68. Kopciński), Kucharski, Osoliński, Rybaczuk (64. Radkiewicz) – Feliksiak, Tatara.

SĘDZIOWAŁ: Robert Marciniak z Krakowa. ŻÓŁTE KARTKI: Getinger, Piątkowski, Gęśla – Tomczyk, Jędrzejczyk, Tatara. WIDZÓW 1000.

Gcnowiny.pl

Zdjęcia oraz komentarze pomeczowe można zobaczyć na stronie:

stalowka.eu/component/content/article/923-stal-stalowa-wola-znicz-pruszkow-110910.html

Komentarze (19)

Pershing30borut | 2010-09-12 01:14

Brawo Stal to najlepsza wiadomosc jaka ostatnio widzialewm na stronce ,oby tak dalej w gore tabeli !!! STALOWECZKA PANY

Mariuszstalowa | 2010-09-12 03:13

brawa za walke - emigracja

Cisse | 2010-09-12 08:59

A`gugu | 2010-09-12 09:38

dobry mecz stalóweczki, aż chce się chodzieć

Bruksela | 2010-09-12 09:46

haha ten sektor to żart?

Stalówek | 2010-09-12 10:19

widzieliscie radosc tych mlodych chlopakow po meczu?Oni plus doswiadczeni Wieprzęć i Kusiak na obronie,jeszcze w tej lidze na tym poziomie moga grac ale wg mnie na 1lige juz dla Nich za pózno.w tej chwili sa dla Nas pomocni,chociaz na upartego to co mozna wymagac od mlodych żółtodziobów gdy karnego nie strzelaja starzy lub je powoduja.proponuje zobaczyc na Craxe,Giekse,zespoly ktore mialy szalec w lidze ,mnóstwo wydanych pieniedzy na transferyi lipa?ale może tak jak w przypadku Stali.potrzeba troche czasu,na zgranie ,na ułozenie,na dotarcie.teraz trzeba pomagac i trzytmac kciuki a nie tak jak niektorzy jarac sie na mysl o awansie.ma byc utrzymanie,przede wszystkim.jak wyjdzie cos lepiej to bedzie git.cieszy coraz lepsza frekwencja na meczach.

Z krytej | 2010-09-12 11:11

super powiem szczerze; myślałem że najlepszym wynikiem będzie remis, a tu taki news. fajnie jakby poszli za ciosem :) ale nie wymagajmy zbyt wiele.
najważniejsze łapać punkty z kim się da żeby na koniec nie płakać i martwić się o spadek

Stal~~stalowa~~wola | 2010-09-12 13:05

Mam 2 miejsca wolne w aucie na deRRby, jak jest ktos chetny prosze o kontakt tel. 696010765
Pozdrawiam !

J.lo | 2010-09-12 19:57

BRAWO!BRAWO!BRAWO!
GDZIE TERAZ SĄ ODWIECZNI NARZEKACZE?
NIE MA ICH . PRZYJDĄ JAK BĘDZIE GORSZY MOMENT.NORMALNE.
POZA TYM PAMIĘTAJMY TO JEST BARDZO MŁODA DRUŻYNA. SZACUNEK.
MOŻE KTOŚ MIAŁ RACJĘ ŻE ZAMIAST ZIARNOWSKI I MOTYKA , KTÓRZY NIE ZROBILI SZTYCHA W STALÓWCE POWINNISMY SPIEWAĆ RADAWIEC I PIĄTKOWSKI.
KTOŚ ZE STARSZYCH POWINIEN TO OGARNĄĆ BO CHŁPAKÓW TRZEBA DOPINGOWAĆ!!!
i ZACHĘCAJMY ZIOMKÓW DO CHODZENIA NA MECZE BO KASA CHYBA PUSTA A POZA TYM WIĘKSZOŚĆ Z TYCH CHŁOPAKÓW BĘDZIE POD WRAŻENIEM BO ŻADEN Z NICH NIE GRAŁ W WIELKIM KLUBIE.

Aczek | 2010-09-12 20:24

Sa jakies foty z meczu ?

Fan! | 2010-09-12 21:47

Żadnej zmiany pieśni nie będzie !! Wy chyba historii nie znacie.

Marionetke | 2010-09-12 22:15

Radawiec to akurat grał w wielkim klubie grał w Górniku Zabrze i strzelil nawet tam bramke jak pamietam a wiec slawa biega po boisku w Stalowej.Adamus juz z Gąśli robi ze molestowali itp, jedna jaskolka wiosny nie czyni, zobaczymy czy Gąśla będzie tak skuteczny z Niepolomicami, ambitny i wielki napastnik juz, on powinien miec na swoim koncie juz 3 razy wiecej bramek z sytuacji jakie mial

Johnyy | 2010-09-12 23:44

Fan chyba ty historii nie znasz;]
ani Ziarnski ani tymbardziej Motyka nie zrobili nic specjalnego dla tego klubu a my spiewamy to jak barany haha

M-plw | 2010-09-13 07:01

jak to nic nie zrobili.?..dwa wina motyka dwa wina ziarnowski wiśniówke lewandowski i to chyba by było na tyle w tym temacie ..brawa dla prowadzacego że nie zanucił tej beznadziejnej piosenki,panowie jakie pociągi jaki tłok,dajcie spokoj z bajerowaniem młodych co to kiedyś nie było,prawda jest taka że wszystko na dobre zaczeło się od pana L. nawet nie potrafiliscie dobrze skserować tej piosenki czyli "na dworcu jest mrok w pociągu jest tłok itd...pozdro dla wszystkich kibiców

Edek38 | 2010-09-13 08:03

Znawcy historii,temat odnosnie dopingowania jest na forum!!! Przeniescie sie tam!!!Przez 20 lat nikomu nie przeszkadzala ta piosenka [jak i wiele innych]a nagle przyszla "mlodosc" i bedzie zmieniac caly swiat.
Obecnie mamy sporo terazniejszych problemow wiekszej wagi niz dwa slowa w piesni.
Zajmijcie sie czyms pozytecznym.
Wielu z Was jedynie cos tam slyszalo o osobach wymienianych w dyskusji a zachowujecie sie jak ich rowiesnicy.
Troszke pokory dzieciaki.
Zapiszcie sie na wyjazd,kupcie karnecik,zrobcie zakupy w spolem z Wasza karta[o ile taka posiadacie],rozklejc ie plakaty i transy na miescie itp,itd.
Jak narazie walicie smuty na necie i jedyne co slychac i widac to Wasze gromkie i solidarne:
"PRZYDALO BY SIE..."
ruszcie wiec swoje 4 litery i do roboty.

Mystery69 | 2010-09-13 08:55

» http://moda.allegro.pl/item1210781722.html
Gdyby ktoś chciał Panowie takie lux buciki w barwach Stalówki czy Rakowa to pisać. Pzdr

Ave^1938 | 2010-09-13 09:51

Dokładnie....
Zapisujcie się na wyjazd do Brzeska a nie prowadzicie polemike na temat przyspiewki...

Glob78 | 2010-09-13 11:49

Odnośnie Karty Społem. To czy tylko mogę uzyskać ja od stowarzyszenia czy jest jakas inna droge. Gdyż Panowie ze stowarzyszenia nie odpisują na emaile.

Jack1938 | 2010-09-13 13:06

Do " Glob78" . Nie ma od Ciebie info dotyczącego wymienionych kart . Pisz na skssw@stalowka1938.e u a otrzymasz konkretne informacje . Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 620 razy
Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 411 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 446 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 137 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.02037