Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Janowianka Janow Lubelski 1:2 (0:0)

STAL Stalowa Wola - Janowianka Janow Lubelski 1:2 (0:0)

Niewiele dobrego można powiedzieć o grze stalowców w ich ostatnim przed ligowym sezonem spotkaniu sparingowym. Wynik potyczki z Janowianką dość dobrze oddaje bowiem to, co przez większość meczowego czasu działo się na murawie. Stalowcy mieli nie tylko spore kłopoty z konstruowaniem akcji ofensywnych, ale także z przyjęciem piłki czy celnym podaniem do partnera z drużyny. Pomimo takiej postawy gospodarzy pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.
Po zmianie stron coraz śmielej jęli sobie poczynać goście. Dziesięć minut po wznowieniu prowadzenie dla nich uzyskał Kamil Stelmach, a dosłownie chwilę później drogę do bramki strzeżonej przez Wietechę znalazł Grzegorz Drozd. Gospodarze odpowiedzieli na kwadrans przed końcem, gdy piękną bramkę strzelił Antoni Ślusarczyk. Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku rzutu karnego dla Stali nie wykorzystał Marcin Drabik.
Niestety, niektórym stalowcom podczas pojedynku z Janowianką puszczały nerwy. Prowadzący zawody Piotr Chmura dwóch z nich musiał ukarać czerwonymi kartkami. W 56. min. kartonik  w tym właśnie kolorze zobaczył Andrzej Kasiak, który ukarany został za uwagi rzucane pod adresem arbitra, zaś w 70. min. murawę opuścić musiał Maciej Więckowski, który uderzył przeciwnika ręką w twarz.
Ani przegrana z czwartoligowcem, ani też postawa drużyny podczas tego pojedynku, niezbyt dobrze wróży trzecioligowej inauguracji w Stalowej Woli. Jedyny jasny punkt pojedynku z Janowianką – sprowadzony z Pogoni Staszów, Grzegorz Włoch, sam pojedynku ze staszowską Pogonią nie rozstrzygnie. Trener Sławomir Adamus zapowiada tymczasem, że skład z ostatniego sparingu, będzie składem wyjściowym na mecz z Pogonią. Nie przewiduje on też, by do soboty do Stalowej Woli dotarł ktoś nowy, a ze względu na kontuzję nie zagra w nim również Tomasz Pietrasiewicz.
Inauguracyjne trzecioligowe spotkanie z Pogonią Staszów już w najbliższą sobotę, 7 sierpnia, o godz. 17.00.

STAL: Wietecha – Oczkowski, Drabik, Kasiak, Sałek, Szarowski, Skiba, M. Drozd, Włoch, Dziuba, Stręciwilk oraz Ślusarczyk, Telka, Więckowski, Pająk, Łuczakowski, Dziedzic, Radawiec.
JANOWNIANKA: Tokarz – Krzysztoń, Blacha, P. Sobótka, G. Drozd, Zieliński, Gąbka, Góreczny, Jabłoński, Kowalik, Stelmach oraz Wąsik, Prymaka, A. Sobótka, Gąszczyk, Dycha, Skrzypczyk, Kaczmarczyk.

zródło: www.stal.stw.pl

Komentarze (14)

~planeta party | 2004-08-3 23:17

oj boze boze co to bedzie to ja nie wiem,skiba wez sie za gre,sary wez sie za gre, stalowka wez sie za gre !! a ten wolny to było mistrzostwo swiata !! tak zakrecony ze sami nie wiedzieliscie co sie dzieje !!

~szkoda gadać | 2004-08-4 01:44

brak mi słów... jeszcze 5 lat temu była walka o 1 lige a teraz no ludzie no to już jest przesada. STAL jest AMATORSKIM klubem !!!

~stalowkarz | 2004-08-4 08:45

Pamietacie skald Stalowki w meczu z Sandecja w PP z GKS K u siebie w PP taki sam sklad chcemy widziec !!! Wtedy napewno 3 liga byla by nasza !! a moze nawet druga !! Szkoda ze odszedl Miecio Ożóg, ale gdzie sa pozostali pilkarze dzieki ktorym Stalowka grala w 2 lidze !? Z Sandecja wygralismy 2:1 na wyjezdzie w PP (chyba) a w lidze w 3 lidze przegralismy !!!! Co to kurwa jest ja sie pytam ?????

~Ja | 2004-08-4 10:29

a co z Warczachowskim ?

~DamYan | 2004-08-4 10:51

WRCZACHOWSKI gra w Arce Gdynia a Stalówka IV liga!:(Ba!Stalowa Nie ma ekipy nawet na czolowe pozycje w IV lidze smutne ale prawdziwe - po co przeciagac ten stan faktyczny - oszczedzcie nerwow spoleczenstwu i zaorajcie boisko! Prezesi - do piachu z nimi -ZLODZIEJE - na mecze Stalowej powinny byc DARMOWE WEJSCIE!

~Freek | 2004-08-4 14:22

Nie, no faktycznie przyjęcie do bani, za wolno grali, jedynie parę szbykich ataków, no a ten wolny i karny to już naprawdę. 2 minuty czekali, ustawiali sięi po gwizdku się rozbiegli. No cóż. Nic tylko czekać na podwyżkę formy.

~lukasz | 2004-08-4 15:24

tak narzekacie na gre stalowki a patrzac na wasze typy to wiekszosc z was postawila na zwyciestwo z pogonia a chyba nikt nie postawil porazki stali.otrzasnijcie sie. bedzie co bedzie. tylko STAL!!!!!

~Stalowka38 | 2004-08-4 19:24

czy wy naserio nieczytacie gazet czy oczy wam pizda zarosly jeden pisze ze jesczze 5 lat temu walczyla Stalowka o 1 lige ateraz 3 kiedys byly pieniadze teraz ich nie ma przyklad z cracovi stadion mialbyc rozwalony a na jego miejscu mial byc parking pod jakis super market a teraz jest pierwsza liga musimy zyc z nadzieja na lepsze czasy gramy swoimi zawodnikami mlodzi to nawet nie wiem czy dostaja jakies pianiadze a o mietku juz nie wspominajcie to jest legenda on moze w jezowem pokopac z wiesniakami i posprzedawac mecze nie zapomnijmy przez kogo spadlismy do 3 ligi Rybak Ozog to dwie najwieksze kurwy ktore chodza sobie po naszym miescie z uniesiona glowa ale to do czasu na nich tez przyjdzie pora rozliczenia i prosze tych co kreca ta stronka wypierdalajcie takie opisy ze cos bylo iles lat temu teraz tego nie ma kogo to interesuje ok koncze i pozdro dla kumatych Chuligani Miasta Stali

~Stalowka38 | 2004-08-4 19:27

sparing traktuje sie jako trening probuje sie skoro kopaczy na roznych pozycjach na co bedzie stac naszych pilkarzy zobaczymy po 3-4 pierwszych meczach a teraz stulic pizdy i nie pisac glupot

~Fan Stalowa Wola 1989 | 2004-08-5 06:47

Kiedy Galek przychodzil do Stalowej - tez trabiono ze nie ma kasy ! Ale Galek to byl profesjonalista w kazdym calu. Wzial to za morde i prosze - znalazlo sie na dobre transfery i jeszcze kupe pieniedzy zostalo do wykorzystania( wiadomo na kogo)! A teraz kazdy patrzy jak tu tylko jeszcze z kasy klubu cos skrobnac!Amatorszczyzna! Oczywiscie ze bylaby kasa trzeba tylko odpowiednich ludzi wziasc za morde! U nas nie ma takiej mafi zeby zainwestowala w klub ja w Cracovii;) Wiec "38" nie pieprz mi tu ze kiedys byly pieniadze - byl po prostu odpowiedni czlowiek ktory potrafil ta kase wytrzepac od tego zlodziejskiego nasienia ktore przez tyle juz lat okrada nasz klub i odbiera nam powod do dumy.!!!!:P

~zks38 | 2004-08-5 09:00

nie no ja nie wierze ze Ci pilkarze ktorzi graja w Stalowce nie moga wygrywac meczow, jakbys sie wzieli za mecze to by dobrze szlo, a tak to chodza pojebance wymalowane kurwa wyzelowane !! rozumiem !! ale nie kurwa na meczu, przed meczem zamiast trening to pudeleczko zelu i lusterko, moze sie spodobam i mnie Juventus kupi


~stal na dobre i na zle | 2004-08-5 16:08

do Fan Stalowa Wola 1989. Wtedy to i ty byłbyś pewnie niezłym prezesem. Wtedy rola prezesa polegała na dzieleniu tego co dostał od huty. Wtedy dopiero było co kraść!! A teraz co pieprzycie ze kradna jak nie ma z czego. Jak chcesz sprawdzic zapisz sie do klubu bo kazdy moze i przedstawia ci dokumenty finansowe. Bida az piszczy!!

~Gutek | 2004-08-5 17:19

stal na dobre i na zle ale z ciebie kretyn ! myslalem ze tacy sie nie rodza!

~ | 2004-08-7 10:49

niestety, "Stal na dobre i na złe" ma rację. dopóki huta dawała kase na sport to był to sport w profesionalnym wydaniu, a teraz...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 60 671 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 916 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 20 430 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 57 763 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01752