Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Niestety podopieczni Sławomira Adamusa przegrali wyjazdowe spotkanie w Olsztynie z miejscowym Stomilem 2:3. Tym samym przerwali passę 10 spotkań bez porażki.

 

Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po tym jak w 8 minucie spotkania strzałem zza pola karnego Bartłomieja Dydę pokonał Robert Tunkiewicz. 8 minut później wyrównał strzałem głową Bartosz Rosłoń. W 22 minucie meczu na prowadzenie wyszli piłkarze Stalówki po bramce Daniela Radawca, jednak Stalowcy nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, bo już 4 minuty później znów był remis. Bramkę  po strzale z woleja uzyskał Daniela Michałowskiego. tuż przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie a bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów zdobył strzałem głową Łukasz Tumicz. Po przerwie nie padła żadna bramka i to "Biało-niebiescy" mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Stal natomiast pomiosła 4 porażkę w sezonie.

 

Stal po tym spotkaniu pozostanie liderem II ligi grupy wschodniej a kolence spotkanie rozegra 30 października o godzinie 14:00 a przeciwnikiem Stalówki będzie Resovia Rzeszów.

Komentarze (17)

Stalowka-eu | 2010-10-16 19:33

German | 2010-10-17 12:23

wie ktoś jak dzisiaj koszykarze grają, gdzie i o której ?
mieli grac z krosnem u siebie !! ??

Fanatyk_s | 2010-10-17 12:25

STALÓWKA- RESOVIA!

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30517.html

MOBILIZACJA!
ZAPEŁNIAMY STADION!

PLAKATY, ZAPOWIEDZI, OBRAZKI, TRANSPARENTY!

JUŻ RUSZAMY Z PROPAGANDĄ NA OSIEDLACH!

AKCJĘ PEŁNY STADION CZAS ZACZĄĆ!

RESOVIA NAM W TYM POMOŻE ;)


BIERZEMY SIĘ WSZYSCY DO ROBOTY!

PRZYWRÓCMY DAWNĄ FREKWENCJĘ NA STADIONIE JAK I W MŁYNIE!


P.S. Od kogo można dostać płótno?

Koko | 2010-10-17 14:33

co do meczu z Olsztynem to szkoda że nie uratowali remisu ale teraz mobilizacja na Resovie trzeba zapełnić cały stadion ,oby tylko do meczu z Resovią wrócili jacyś kontuzjowani zawodnicy :)

Fanatyk_s | 2010-10-17 17:10

30 października zapełniamy stadion!
Trzeba pokazać że należy nam się nowy!

Nie manifestacja, nie protest, tylko pełniutki stadion! Wywiesi sie transparent, pozdrowi się prezydenta i przekaże się wszystkim na kogo głosować w wyborach.

NOWY STADION DLA STALÓWKI!

Pełna mobilizacja na mecz z Resovią!

Stalówka_1938 | 2010-10-17 17:54

JA w 100% sie zgadzam wywieSMy jakiśtransparent odnosnie prezydenta i wyborow

Majster | 2010-10-17 18:14

obrazek na nk i inne portale:

» http://img179.imageshack.us/img179/6.....



skopiowane z forum, dodał: Fanatycznie_P ierdolnięty

Marco | 2010-10-17 21:54

Pomeczowy komentarz:

Po meczu nie sposób nie wspomnieć o zachowaniu trenera Stali Stalowa Wola. Sławomir Adamus nie pokazał swojego profesjonalizmu, a raczej - przeciwnie - pokazał, że nie potrafi przegrywać z klasą. Jak jeszcze frustrację z końcowego wyniku można zrozumieć, to zachowanie bądź co bądź "burackie" nie może ujść nikomu płazem. Do jednej z najsłabszych drużyn (tak wynika z tabeli) przyjeżdża lider i wyjeżdża z zerowym dorobkiem punktowym i bagażem trzech bramek. Można się wścieć, to naturalne. Ale człowiekowi dorosłemu, już prawie pięćdziesięcioletnie mu nie przystoi wyrywać piłkę małoletniemu chłopcu, który piłki podczas meczu ma obowiązek podawać. Na reprymendę, jakiej udzielili mu olsztyńscy kibice, zareagował pokazaniem im środkowego palca. Adamus nie popisał się także po meczu, kiedy obrażony Bóg wie na co robił wszystko, by nie pojawić się na konferencji prasowej. Tak zachowuje się "poważny" człowiek, zapewne oczekujący szacunku dla starszych? Po tym, jak potraktował młodego olsztynianina, powinien przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się, czy dla takich ludzi jest miejsce w profesjonalnej piłce.

» http://stomil.olsztyn.pl/OKS-1945-Stal-S-W,r510,1.html

Kolec | 2010-10-17 22:11

ja sie pytam kto sprawdzal zgloszenia do przetargu ze firma ktora wygrala chciala za te same pieniadze przepchnac gorsze wykonanie dachu. dobrze ze prezydent mial mozliwosc uniewaznic zanim nie bylo za pozno

Frostee | 2010-10-17 23:12

Tak Kolec a Shreka 4 już kręcą wiesz??

Stalówka bzc | 2010-10-17 23:24

mam pytanko Gdzie można nabyć karty społem?? z góry dzięki z odp.

Patryk`1938 | 2010-10-17 23:34

Ja chcialemsie zaptac gdzie w STW mozna nabyc magazynTO MY KIBICE ? z gory dzieki za odpowiedz pozdro

Biggie | 2010-10-17 23:38

do wyzej
City Park sklep "Ruch"

Volzerex | 2010-10-17 23:47

W sklepie Ruch w Tesco. Salonik prasowy obok Żabki na Poniatowskiego, niedaleko Europejskiej. Ogólnie to w salonikach prasowych pewnie sa, lecz nie wszystkich

Kolec | 2010-10-18 01:12

nie liczac tego ze nie lubi pilki noznej i przez to niektore decyzje mi sie nie podobaja shrek to chyba najlepszy prezydent w historii stw. oceniam po tym jak wyglada starzejace sie (chodzi o spoleczenstwo) i biedniejace miasto. ktos sie ze mna zgadza?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2221) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1177)
» Filip kacper k. (1080) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 142 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 388 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 860 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 096 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01611