Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv: 13 kolejka OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv: 13 kolejka  OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola

W 13 kolejce Stal Stalowa Wola przegrała w Olsztynie z miejscowym OKS-em 1945 3:2.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Bartosz Rosłoń i Daniel Radawiec .

Stal w Olsztynie grała w składzie: Dydo – Demusiak, Wieprzęć, Drozd (38 Stręciwilk),Myszka (60 Paprocki) – Gilar, Rosłoń, Horajecki, Radawiec, Getinger - Gęśla.

 

Filmowa relacja z tego spotkania - STALÓWKAtv

 

http://www.youtube.com/watch?v=Hfl-yzqR4xA

 

 

W Olsztynie "Stalówkę " dopingowało ponad 250 kibiców w tym około 50 fanów Rakowa Częstochowa (dzięki!).

 

Kolejny mecz Stalówka rozegra 30 października 2010 w sobotę o godz.14.00 z Resovią Rzeszów.

 

Redakcja STALÓWKA tv pragnie podziękować za umożliwienie wyjazdu na mecz  firmie"JURAND", Stalowa Wola ul. Staszica 13 oraz ul. Okulickiego 104 oferujacej art.elektrycznie i przemysłowe oraz AGD.

Komentarze (28)

Mocartzks | 2010-10-18 20:13

W czwartek lub piątek odbędzie sie spotkanie z prezydentem Szlęzakiem najprawdopodobniej w AJ !!! Prezydent chciałby sie spotkać z grupą ok 15-20 osób aby omówić kwestie budowy stadionu !!! zainteresowanych prosze o kontakt !!!!
791-468-222

Kolec | 2010-10-18 21:05

zglaszajcie sie teraz wszyscy krytycy shreka. ja tam nie jestem potrzebny bo wiem ze chce dobrze

Trojan | 2010-10-18 21:17

ktos chyba jaja sobie robi, pomijając fakt że takie spotkanie to tylko kpina, to jeżeli już chcemy żeby szrek chociaż trochę nas szanował to niespotykajmy się z nim po kanjpach typu AJ itp, myslicie ze on jak sie z kims spotyka by cos obgadać to łazi do knajp? zeby nie było wstydu, to albo roma, marcato, degusto, sezam ewentualnie olimpijczyk jezeli jeszcze dziala, nie róbmy dziadostwa

Okulickiego | 2010-10-18 21:25

Do organizatorów tego spotkania :

Powinniście wiedzieć że kibice dawno już opuścili AJ ...teraz wszyscy siedzą w "garażu" za halą targową !
Jak jaśnie nam panujący (jeszcze) prezydent łaskaw będzie się spotkać to zapraszamy do "garażu"
Po spotkaniu z Heńkiem M. stadion powstanie
w try mi ga !!!!!

Trojan | 2010-10-18 21:37

tak swoją drogą, rozmowa o stadionie w czasie kampanii wyborczej to zwykla kielbasa wyborcza, nie popelnijmy bledu z przed 5ciu lat i oficjalnie nie popierajmy zadnego kandydata, bo kazdy teraz bedzie obiecywal stadion byle tylko zyskac przychylnosc i glosy, poczekajmy kto bedzie prezydentem po wyborach i wtedy niech sie zrobi spotkanie w sprawie stadionu, jakby komus naprawdę zależało to trząsł by tym tematem poczas obecnej kadencji, ale tak naprawde cala wladza w naszym miescie ma w du..ie ten temat, i wine za to ponosi nie tylko szrek ale cała rada miasta, czesto o tym sie zapomina, dla przypomnienia, duzo gadali jak chcieli dzialke na mlodyniu pod kosciol czy w innych sprawach gdzie mogli sie wykazać swoim populizmem, o stadionie nic nie wspominali, by sie nie narazic tym mieszkancom ktorzy niekoniecznie odczuwają potrzebę budowy nowego stadionu

Stalex | 2010-10-18 23:37

Panowie, trzymajmy się z dala od polityki i polityków....dla naszego i Klubu dobra.
Teraz wszyscy chcą się spotykać, przypomnieli sobie o nas. Gdzie byli jak żebraliśmy o pomoc???
Żenada....to nawet nie jest kiełbasa wyborcza, to coś gorszego.
Nie dajmy się wciągnąć w gierki polityczne. Stadion jeżeli ma powstrać to powstanie i napewno nie zmieni tego grupka ludzi na spotkaniu przy piwku:)

Lasek stw-waw | 2010-10-19 00:18

ja się zgłaszam Kolec, spotkanie dla 20 osób? tyle było czasu na wyciągnięcie ręki w stronę sportu w Stalowej Woli i nagle miesiąc przed wyborami dach mu się nie podoba, ja już się nabrać nie dam

Mlynarek | 2010-10-19 00:25

A to, ze prezydent uniewaznil przetarg na stadion tuz przed wyborami nikogo nie dziwi ?? Wedlug mnie jeszcze raz pokazal ze ma jaja i nie boi sie podejmowac trudnych decyzji. Do niektorych nie dochodza zadne argumenty, tylko stadion musi byc na wczoraj i ch uj! A to ze zadaszenie mialo byc zrobione delikatnie mowiac na odpie rdol to co tam... byle stadnion byl \\\"nowy\\\" , z takimi \\\"unowoczesnie niami\\\" mielibysmy sie czym pochwalic po remoncie. Jesli propozycja spotkania jest powazna, uwazam ze powazne osoby ze strony kibicow powinni wziac w nim udział. Bo chyba nikt sobie nie wyobraza ze obecny prezydent bedzie chcial by kibice skandowali jego nazwisko na meczu ;)

Lasek stw-waw | 2010-10-19 00:42

no właśnie przyjdzie 20 osób, którym obecny prezydent nagada o wspaniałym stadionie (tak jak napisane wyżej, najlepiej żeby byli to ,,ważni kibice"), a te osoby najlepiej jak przekażą innym i tak się zdobywa głosy, trzeba było budowę stadionu zacząć rok temu. Nowa strategia, już się nie obiecuje że wybuduje się stadion, tylko teraz mówi się że stadion będzie super.

Mocartzks | 2010-10-19 07:00

Wypowiada sie dużo osób i dobrze ale to nie miejsce na to !!! chcecie coś powiedzieć to przyjdzcie na spotkanie !!! Nie wazne czy to kiełbasa przedwyborcza czy nie , nikt wam nie bedzie kazał zobowiązywać sie do głosowania na Szlęzaka . Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć co i jak w sprawie stadionu !!! Dlatego prosze bardzo o kontakt kogoś ze Stowarzyszenia Kibiców !!!!
Pozdrawiam

Lubelak | 2010-10-19 08:57

Ktoś kto będzie niech zada najwazniejsze pytanie, dlaczego miasto nie ubiega się o środki unijne na budowę stadionu. I drugie dlaczego do tej pory nie wybudowano boiska ze sztuczną nawierzchnią, jakobiedywano już 2 lata temu. teraz zostały środki ze stadionu i można w końcu to zrobić.

Suawek | 2010-10-19 09:11

Środki z niedoszłego stadionu zostały, ale już zostały przeniesione na "ważniejsze" cele.

Mlodyfan | 2010-10-19 10:59

Witam Ma Ktoś Płótno Do Załatwienia ?????????

Brygadzista | 2010-10-19 11:35

Jeśli ktoś chce filmiki z Olsztyna z sektora to pisać na forum na pw.

****************** ******************** ******************** *******

Brygadzista | 2010-10-19 11:36

Jeśli ktoś chce filmiki z Olsztyna z sektora to pisać na forum na pw.

****************** ******************** ******************** *******

Mlodyfan | 2010-10-19 11:39

?????

Mocartzks | 2010-10-19 11:55

Witam mam już dokładne info jeśli chodzi o spotkanie z Prezydentem . Spotkanie odbedzie sie w budynkach klubowych na stadionie stalo o godzinie 20 !!! wszystkich zainteresowanych zapraszamy !!! nie ma limitu osób które mogą wziąć udział w tym spotkaniu !!! jesli bedzie wiecej osób spotkanie zostanie przeniesione na hale mosir !!!! pozdrawiam i zapraszam

Szymen | 2010-10-19 13:44

spotkanie w czwartek czy w piątek o 20?

Stalex | 2010-10-19 14:21

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje że nie planuje udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem, gdyż do chwili obecnej nie zostało oficjalnie poinformowane o planowanym spotkaniu.
Przewidywane spotkanie jest inicjatywą osób postronnych i nie było uzgadniane z Zarządem Stowarzyszenia.
Tematyka spotkania i uzgodnienia na nim zapadające nie będą oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola o osób skupionych wokół niego.
Krótko mówiąc należy uznać przewidywane spotkanie za prywatną inicjatywę osób nim zainteresowanych.
Pozdrawiam.

Zyga | 2010-10-19 15:27

To awans nam raczej nie grozi bo z tego co sie oroentuje to dostalismy licencje pod warunkiem rozpoczecia w tym roku modernizacji stadionu ,a tak to szkoda ich biegania bo i tak dupa zbita.
A w Tarnobrzegu juz montuja dach,» http://www.skyscrapercity.com/showth.....

Ultrastal | 2010-10-19 15:42

Kolego Zyga: problem z licencją leżał po stronie dług wobec kilku instytucji a nie stanem stadionu. Jest on jaki jest ale spełnia wymogi 1 a co dopiero mówić 2-go ligowe.

Arni | 2010-10-19 16:07

Calkiem niezle - w TBG juz stadion zaczyna jakos wygladac a u nas dalej nic i bez perspektyw !

Nie wiem po co sie spotykac ze Shrekiem jak on wszystko robil zeby nie wybudowac stadionu:
- najpierw zawalaja sprawe z wycinka drzew, pozniej przekladanie przetargu a jak sie odbyl to go anulowanie !
Nie rozumie jakiegos sciemniania Shreka ze nagle dach bedzie do niczego - przeciez te ciemniaki (jego ludzie) jak oglaszali przetarg to powinni dokladnie sprecyzowac co, jakiej jakosci, z jakich materialow i w jakim czasie ma zostac wybudowane !!!

Ale to wszystko jest specjalnie zrobione - bo trza miec jakie material na kielbase wyborcza !

Wogole ciekaw jestem co to za pajac wymysla spotkania ze Shrekiem - zapewne jakis jego sztabowiec - bo jesli to spotkanie by organizowal ktos z "powaznych" kibicow to informacja o takim spotkaniu bylaby na tej stronie jako news.

Mlynarek | 2010-10-19 16:09

Do Stalex: Czy SKSSW czeka na oficjalne zaproszenie, a w razie jego braku nie bedzie uczestniczyc w spotkaniu ? Heh.. Panowie nie badzmy takimi biurokratami. Stowarzysznie powinno byc obecne na spotkaniu bez wzgledu czy jest zaproszone czy nie, tymbardziej, ze moze przyjsc kazdy. Inaczej mowiac: jest to spotkanie otwarte na ktorym nie ma zaproszen.
Bez napinki
Pozdrawiam

Stal_1938 | 2010-10-19 16:51

@Mlynarek.
A co, tak ci zalezy na tym spotkaniu ? Zblizaja sie wybory, a prezydent Shrekopodobny wie, ze u nas kibicow zabardzo poparcia nie ma, czemu nie interesowaly go takie spotkania wczesniej ?

Stalex | 2010-10-19 16:54

Kolego Mynarek, napisane jest jak byk, przyjsc moze kazdy. Jednak wobec oficjalnych organizacji obowiazuja okreslone formy spotkan.
SKSSW nie ma zamiaru uczestniczyc w festynach wyborczych. Na ogarniecie spraw stadionu i wielu innych bolaczek srodowiska sportowego w naszym miescie bylo wystarczajaco duzo czasu, dlatego chcemy uniknac kreowania rzeczywistosci politycznej a za tekie dzialania nalezy uznac planowane spotkanie.
Jako Stowarzyszenie nie planujemy "lykac kielbasy wyborczej"....dlate go na spotkanie mozemy przyjsc tylko prywatnie, a nie jako reprezentanci SKSSW.
Ile razy Zarzad Stowarzyszenia zabiegal o spotkanie z wladzami miasta, a ile razy do takiego spotkania doszlo wszyscy zainteresowani wiedza, wiec nie ma co drazyc tematu.
Nas kibicow nie powinna interesowac polityka, niech politycy sobie siedza w swoich cieplych gabinetach, a nam kibicom niech zostawia stadiony i hale sportowe...
Pozdrawiam wszystkich agitatorow politycznych ktorzy sie obudzili z letargu:)

Rower | 2010-10-19 17:28

Stalex ma racje. Kto chce niech idze po kiełbase wyborczą do szreka. Przypomniał sobie łaskawie przed wyborami i teraz zabiega o spotkanie. Przecież było tyle czasu na spotkania i na działania dla dobra stalowowolskiego sportu i jakoś wcześniej nie dało. To jest zwykła propaganda przed wyborcza więc nie dajmy się prowadzić jak stado bezmózgich baranów.

Arni | 2010-10-19 18:33

o tego co pisal w ostanim poscie komentarz ze Stowarzyszenie sie nie interesuje tym spotakniem itp. powiem tyle:
- wyjazd stad oszolomie !!!
Jak chcielismy nie raz gadac ze Shrekiem to nas olal a teraz przed wyborami nas potrzebuje ?!
Niech sie goni - widzi ze grunt pod nogami mu sie pali zwlaszcza po tym ze PISowcy nie pojda na niego glosowac z wiadomych wzgledow i teraz przypomnial sobie o kibicach !!!

Jak klub byl w ciulowej sytuacji to dal cos kasy ? Zrobil na zlosc nam i dal tym zlodziejom jego ludziom z sekcji koszykowki.

Wyjazd ze Shrekim i tyle !

Adam | 2010-10-19 19:27

Stowarzyszenie KIBICÓW Stali Stalowa Wola.
Po to je utworzono, żeby reprezentować tą grupę 1000-1500 kibiców, którzy chcą dobra klubu. Jeśli prezydent chce się spotkać z kibicami to niech wyśle list do każdego z tych osób. Niemożliwe?? To po co te SKSSW ? Jakby prezydent chciał gadać z kimś konkretnym to by się do SKSSW skierował, a tak to przyjdzie jakieś 10 osób na spotkanie pogadają, podyskutują, a w Sztafecie będzie pisało, że dobry prezydent spotkał się z przedstawicielami kibiców i dyskutował o budowie stadionu i wszystko zostało ustalone. Najlepiej olać go.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 24 164 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 293 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 864 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 968 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01357