Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Ewentualne spotkanie z Prezydentem Miasta będzie zupełnie NIEOFICJALNE. Osoby biorące w nim udział będą wygłaszać tylko i wyłącznie SWOJE PRYWATNE zdanie. Żadna z wypowiedzi NIE BĘDZIE OFICJALNYM STANOWISKIEM Kibiców Stali i nie powinna być tak traktowana.

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje że nie planuje udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem, gdyż do chwili obecnej nie zostało oficjalnie poinformowane o planowanym spotkaniu.

Przewidywane spotkanie jest inicjatywą osób postronnych i nie było uzgadniane z Zarządem Stowarzyszenia.
Tematyka spotkania i uzgodnienia na nim zapadające nie będą oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola oraz osób skupionych wokół niego.

Krótko mówiąc należy uznać przewidywane spotkanie za prywatną inicjatywę osób nim zainteresowanych. 
Przyjść moze każdy. Jednak wobec oficjalnych organizacji obowiazują okreslone formy spotkań.
Nikt z osób decyzyjnych nie został poinformowany o planach organizowania takiego spotkania.
"Spontan" ugadały prywatnie osoby, które niczego z nikim nie uzgadniały.




 

Komentarze (10)

Admin | 2010-10-19 18:24

#################### ####
Na chwile obecna kazdy wpis na temat POLITYKI (wyborow prezydenckich) bedzie kasowany a osoby je piszace beda banowane !!!

Na tej stronie nie ma miejsca dla krzykaczy i podjudzaczy rozdajacych kielbase wyborcza !!!

Jak chca uprawiac sobie polityke to niech znajda sobie inna strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Stalówka_1938 | 2010-10-19 18:45

No narescie jakaś kultura na stronie pojawi sie a nie każdy pisze co mu sie umani np; o tym spotka....niu

A ja Chyba Nie Musze Przypominać Ze Mobilka na Resovie Musi być

Korbaaaaaaaa

Cisse | 2010-10-19 19:11

na szybko zapowiedź:
» http://www.youtube.com/watch?v=EJZx3szDu_g

niech ktoś zrobi plakat do druku jak ma czas.

pozdrawiam.

Mlodyfan | 2010-10-19 19:17

Witam Ma Ktoś Płótno Do Załatwienia ?

Terrormachine | 2010-10-19 20:24

Młodyfan jak cos jutro dam ci znac moze cos sie zalatwi :)

Mocartzks | 2010-10-19 21:28

Witam !!! Stety lub niestety jutrzejsze spotkanie z prezydentem zostało odwołane !!! powodów jest kilka , zbyt mało czasu na zorganizowanie spotkania ,,na poziomie'' , i chyba nikomu nie było to na ręke że spotkanie jednoznacznie kojarzyło sie z kampanią przedwyborczą.
Jeśli chodzi o mnie prosze mnie nie kojarzyć z jaką kolwiek polityką , jestem zwykłym kibicem jak każdy z was , poprostu poproszono mnie o przekazanie tych informacji !!!
pozdrawiam

Edek38 | 2010-10-19 22:00

Mimo wszystko osoby tak bardzo interesujace sie sprawa stadionu moga uzyskac odpowiednie informacje na ten temat w UM.Chyba sa jakies okreslone godziny w ktorych mozna sie spotkac z kompetentnymi osobami z grona Prezydenta lub z nim samym.
Wystarczy popytac kto odpowiadal za projekt i kontrolowal jego powstawanie.Czy ktos wogole sie tym interesowal skoro przebiegalo to tak jak przebiegalo i skonczylo sie tak jak widzimy.Pomijajac to,ze ten projekt malo nie kosztowal,ktos za niego zaplacil i co??
Spokojnie kazdy z Was ma szanse na zaspokojenie swojej ciekawosci i okazanie niezadowolenia z zaistnialej sytuacji.Nie trzeba po nocach chodzic na stadion.
Wystarczy chciec uzyskac informacje.

Daro | 2010-10-19 22:57

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Wiadomo kiedy ruszy ta nowa strona ?

Stalowka-eu | 2010-10-20 18:51

Zdjęcia z dzisiejszego sparingu

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2021-09-25, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

2 : 2

Świderski 77
Jakimiuk 87
    
Maj 70
Maj 73
Sędzia: Mateusz Czerwień ( Kraków )
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 9 6-3-0 21
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 4-4-1 16
5 Chełmianka Chełm 9 4-3-2 15
6 Podhale Nowy Targ 9 4-3-2 15
7 Stal Stalowa Wola 9 4-2-3 14
8 Unia Tarnów 9 3-4-2 13
9 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
10 KSZO Ostrowiec Św 9 3-3-3 12
11 Wisłoka Dębica 9 3-3-3 12
12 Avia Świdnik 9 3-2-4 11
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 9 1-2-6 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3027) » 1938fc (1557)
» Vielitz44 (1299) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1244) » Fanatyk38 (902)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (617) » Misio (570)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 289 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 155 224 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 28 658 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 46 658 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.01388