Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicem się jest a nie bywa

Kibicem się jest a nie bywa

Podczas sobotniego meczu z trybun stadionu przy ulicy Hutniczej co jakiś czas można było usłyszeć różne obelgi i nieprzyjemne hasła pod adresem piłkarzy ze Stalowej Woli.
Co prawda to były tylko pojedyncze przypadki, gdyż większość fanów bawiła się znakomicie, ale to nie pomagało zawodnikom Stali, którzy zdawali sobie sprawę z nie najlepszej dyspozycji. - Nie są sympatyczne takie wyzwiska. Kibicem się jest a nie bywa. Takie hasło kiedyś widniało tutaj na trybunach.

Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nie zapominajmy, że to nowa drużyna, która się cały czas buduje. W zimie zapewne będzie jakieś uzupełnienie składu i dłuższa ławka. Na pewno doszły już trudy sezonu. Resovia o to jedno tempo była szybsza, wyprzedzała nas i zagrali mądrzej taktycznie. Grali praktycznie to co my zawsze, a ta bramka do szatni jeszcze bardziej im pomogła w realizacji zadań.

Co do tych okrzyków. To co ja mam zrobić? Schować się, poprosić o zmianę? Starałem się walczyć i grać swoje. Wiem, że nie wychodziło. To podcina skrzydła. Są kibice jak i karierowicze. Ci drudzy to ludzie, którzy piją piwko i przychodzą na mecze, kiedy są wyniki. Kiedy się nie udaje, kiedy przegrywamy to są śmiechy i obrażanie - zakończył Daniel Radawiec.

Całość wiadomości: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/11/03/pilkarz-stali-kibicem-sie-jest-nie-bywa/

Komentarze (9)

Stalowiak1938 | 2010-11-3 13:21

Brawo RADAR!! Czasami się wygrywa czsami przegrywa, KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA!!! STALÓWKA!!!

Marionetke | 2010-11-3 14:09

Zawsze tak było, z resztą co sie tłumaczycie tak, zawaliliście sprawę graliscie bez zaangażowania i po prostu słabo.Zawsze znalezli sie ci ktorzy krzyczeli.Mam przypomniec tych co nadawali niektorzy na Trele w poprzednich sezonach.Albo na Kusiaka i Wieprzecia.Teraz co Kusiak jest dobry a wtedy był be? A ty Radawiec zajmij sie lepiej grą bo ostatnio coś ci nie wychodzi, grasz jakby za kare zamiast pouczać innych i sie obrażać.Znalazła sie wyrocznia.

Patryk`1938 | 2010-11-3 15:43

Jak jeden z drugim sa tacy cwani to niech wejda na boisko i zagraja...

Kryspin | 2010-11-3 16:10

Marionetka wypier**laj stąd z tymi swoimi mądrościami.
Nie pasuje, włącz sobie Fife 2011 i graj.

Marionetke | 2010-11-3 16:19

Kryspin pewnie pierwszy nadawał na Trele czy Kusiaka w pamietnym czasie to teraz napina sie tutaj.Normalne.

Spawn | 2010-11-3 17:27

Ha ha no znowu to samo wielcy obroncy sie udzielaja. Jak to my jesteśmy zli i gnębimy biednych zawodników stali a przecież oni tak sie starali w meczu z Resovią no normalnie co my od nich chcemy, jesteśmy bez jakiegokolwiek pojęcia a udzielamy sie na temat ich gry.

KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA -- A ZAWODNIKIEM SIE JEST ALE DO CZASU!!!

Sakiro | 2010-11-3 17:28

Marionetka nie pasuje ci gra innych? trudno nikt nie karze przychodzić ci na mecze, jak Ci nie pasują piłkarze to idź na boisko i pobiegaj sobie gwarantuje Ci to że zmęczysz się po 30minutach

Jack | 2010-11-4 00:29

Do Marionetki i Spawna!!
Jak Wam nie pasuje to nie musicie chodzić - maruderzy!!! Jeden z drugim , wam zawsze wszystko wychodzi? Idźcie na Real albo Arsenal tam będzie lepiej choć też czasem przegrywają hahahaha.
Ale wy jesteści buraki. Przecież jakby wszystko wygrywali to za dwa lata mamy mistrza Polski.
Powiem krótko zamknąc pyski i ni przychodzić na młym, a njlepiej przyjść i siuę przedstawić po nicku - bedzie wesoło

Marionetke | 2010-11-4 10:07

a mi tam lata co o nas sądzisz, znalazl sie obronca uscisnionych :) pogłaskaj Radawca po główce i podaj mu chusteczkę.A najbardziej marudzi tu Radawiec.Za gre sie wziąść i nie płakać!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 729 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 23 433 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 40 020 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 372 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01568