Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Pogoń Staszów 2:1 (1:0)

STAL - Pogoń Staszów  2:1  (1:0)

Stalówka w meczu inaguracyjnym odnosi zwycięstwo z drużyną ze Staszowa.
Bramki:
45 - Drabik (1:0)
50 - Drozd (2:0)
85 - Pszeniczny (2:1)
Kibiców przyjezdnych - 0.

Komentarze (34)

~Stalowiec | 2004-08-7 19:57

brawo Stal, oby tak dalej !!!

~Smolli | 2004-08-7 19:58

kto strzelił bramki??

~kibic3 | 2004-08-7 20:00

drabik i drozd

~stalowka | 2004-08-7 20:02

W 40 minucie Wietecha obronił karnego a, w 45 Drabik strzelił z karnego na 1-0.Na 2-0 Drozd , na 2-1 pszeniczny

~Smolli | 2004-08-7 20:03

Orientuje się może ktoś jaki wynik meczu Sokoła Nisko??

~stalowiec wierny | 2004-08-7 20:21

gramy w sobote z wieliczką
przegramy ale stal atalowa wola bedzie walczyc jak my kibice z poierdoloną policją pozdrowienia dla kibiców stalowej woli

~ja stal stalowa jebac lub | 2004-08-7 20:38

jebac mielec i lublin pierdolony huje CHWDP

~Staszów | 2004-08-7 21:56

zawsze i wszędzie stalowa jebana będzie wy szmaty pierdolone kurwy do gnoju hahahahaha

~rybson | 2004-08-7 23:11

huju zajebie cie. ty pajacu ze staszowa

~tyt | 2004-08-7 23:57

zaczyna się napinka :D
wejdzie jakiś małolat ze staszowa i prowokuje małolatów od nas :D

~G55 | 2004-08-8 07:57

Ciezkie zycie........czy ktos jeszcze w Stalowej Woli mowi po polsku?
Pytanie do nauczycieli ....nie jestem polonista lecz zawsze myslalem ,ze "CHUJ" tak sie pisze ...................wiec nie sluchajcie analfabetow!!!!!!

~Stalowa Wola | 2004-08-8 09:01

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu stal stal i na dobre i na złe

~tomeks | 2004-08-8 10:07

Jedno zwycięstwo nic nie daje teraz trzeba wywieść korzystny wynik z Wieliczki :] remis lub zwyciestwo (nie wchodzi porazka) i mozna bedzie cos myslec jak narazie nie jest chyba tak zle w stalowowolskiej druzynie
POZDRO 4all

~KIELCE KING | 2004-08-8 10:16

udało sie wam wygrać fuksem a w Wieliczce dostaniecie baty hahahahaha Do drugiej ligi nie wejdziecie bo wejdą Gorzyce lub Rzeszów hahahahapierdolić stalową wolę tych pierdolców hahah narazie cioty pieprzone

~arturzks | 2004-08-8 10:39

skad wiesz ze wygralismy fuksem condomie z Kielc?

~mnhools | 2004-08-8 11:01

Znowu zaczyna się napinie, admin weź daj bany tym napinaczom, dzieci pewnie ledwo co na klawiaturze się znają, a już piepszą takie głupoty...

~Pika | 2004-08-8 11:13

No ladnie sie dzieci napinaja,az wierzyc sie nie chce:))Staszow i Kielce,2 wielkie metropolie,zajmijcie sie swoimi klubami,ok??
Stalowka odniosla zasluzone zwyciestwo,cala druzyna zagrala na wysokim poziomie,slowa pochwaly dla calej dryzyny,w szczegolnosci dla Tomka Wietechy i mlodziutkiego Łukasza Stręciwilka,ktory walczyl o pilke od samego przodu!!

~Sieniu | 2004-08-8 11:19

Kiedy zaczynają gre rezerwy Stali?
Brawo dla Wietechy za obroniony rzut karny! Zobaczymy co dalej, oby taka gra do końca

~kibic3 | 2004-08-8 11:49

rezerwy zostaly rozwiazane wiec nie beda grac

~kielce potęga | 2004-08-8 11:52

oj stalowa ale jesteście frajery tylko można was pierdzielnąć w te wasz głupie łby i tak do drugiej ligi nie wejdziecie a tak się podniecacie idioci wy posrańce walić Stalową Wolę hahaha

~Pazdzioch | 2004-08-8 12:02

do DamYan - co jest z tobą geju?nie widze żadnego twojego wpisu,jestes zawiedziony że Stal wygrała ? Na krytej siedział gość co cały mecz nadawał,pewnie to byłeś ty zasrańcu,pewnie czekasz teraz na potknięcie piłkarzy i znowu będzeisz sie rozpisywał co? A narazie morda w kubeł!!!

~rybson | 2004-08-8 14:00

STAL STALOWA WOLA is the best a wy kurwiarez z kielc dalej kupujcie mecze

~ToMNR | 2004-08-8 14:44

Ze staszowa 7 zgredow, siedzieli kolo psiarni. Stalowka wygrala zasluzenie, choc koncowke mieli bardzo nerwowa.
Pozdro dla kibicow Stalowki!
----
www.rakow.com.pl

~Kielce+Staszów wiele nas | 2004-08-8 15:10

stalówka wiesniaki ze wsi od Kielc i Staszowa sie odpierdolcie , wy jestescie nie dojebani z podkarpacia

~bmx | 2004-08-8 15:54

Brawo Łukasz graj tak dalej . Zasłużone zwycięstwo. Liczymy na Ciebie w Wieliczce.

~tomek | 2004-08-8 16:36

jebac kielce i staszów

~tomek | 2004-08-8 16:38

pozdrowienia dla wszystkich kibiców stalówki,nie zapomnijcie o spotkaniu w klubie dvd w poniedzialek

~DamYan:P | 2004-08-8 16:51

Pzdzioch jebany analfabeto! Haha ! Jedno zwyciestwo mistrza nie czyni :P Niech wygrywaja jak najwiecej:D przeciez jestem kibicem tego klubu:D;)::P A realia sa takie jakie sa Drabik i reszta moich kolegow maja cos do udowodnienia wiec dajmy im czas na pokazanie ...woli walki ... A IV liga i tak czeka na Stal Stalowa Wole:P - to sie nazywa rzeczywistosc Pazdziochu:P i jeszcze jedno ->> Na Razie

~Pazdzioch | 2004-08-8 18:01

DamYan spociłeś sie jak to pisasłeś?

~Pazdzioch | 2004-08-8 18:06

jeszcze do DamYan -ty jesteś kibicem,kumplem Drabika?Wątpie!!! skąd ty możesz wiedzieć jakie są realia klubu jak dupie byłeś gówno widziałeś geju zasrany

~DamYan | 2004-08-8 19:17

Bardzo blyskotliwe Pazdziochu -a tak na marginesie masz dowcip jak taczka gowna. he!

~miniu | 2004-08-9 09:29

mecz byl kupiony!!! :)))))))))))))))))))

~stal fans | 2004-08-9 13:45

tylko zks stal jebać mielec tarnobrzeg i kielce a rkow i resovie kochac

~kibic | 2004-08-10 10:59

jebac mielec tarnobrzeg staszów lublin i i pierdolone z cyzorykiz kąd te sie kutazy yrwały jebane skórwysyny gorzyce nie wejdą do 2 ligi bo to wiesniaki i nie majaa hajsu jebacz staszów mielec tarnobrzeg niedojebane kielcei pierdolony lublin . Pozdrowienia dla kibiców stalówki resovi i rakowa łączmy sie przeciwko im tym hujom

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 610 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 375 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 630 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 457 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01663