Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na ostatni wyjazd rundy tylko do dzisiaj do 24:00 !!!!

Zapisy na ostatni wyjazd rundy tylko do dzisiaj do 24:00 !!!!

Zapisujemy się na ostatni wyjazd sezonu - do Nadarzyna.
Koszt wyjazdu to 40 złotych wraz z biletem na stadion.

Wspomóżmy naszych piłkarzy dopingiem i pokażmy się w podwarszawskiej wiosce w dobrej liczbie. Mijemy nadzieję, że piłkarze odwdzięczą się nam w zamian dobrą grą i wywiezieniem z Nadarzyna, któremu ostatnio nie idzie najlepiej kompletu 3 punktów.

www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd - Zapisujemy się!!!

Godzina zbiórki 7:30, odjazd 8:00 spod dworca PKS w Stalowej Woli.

Komentarze (23)

Edek38 | 2010-11-4 10:00

PANOWIE.
Troche nizej jest news o wyjezdzie i wyraznie jest podana

godzina zbiorki: 7:30 ,

godzina odjazdu: 8:00 ,

koszt 30 PLN plus 10 PLN bilet na mecz.

Zacznijcie czytac i nie powielajcie blednych informacji!!!!!!!!

WSZYSCY NA MECZ !!!!!!!

Irys | 2010-11-6 18:22

2010-11-07 GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola 0 : 0

4. Stal Stalowa Wola 16 25

mam głupie pytanie (niestety nie jestem w Polsce) ten mecz się już odbył ?? bo z tego co wszędzie widzę miał odbyć się jutro :) z góry dzięki za odpowiedz

Mlynarek | 2010-11-6 18:25

Zmien zrodlo informacji :) Mecz jest jutro

Irys | 2010-11-6 18:30

też mi się tak wydawało dlatego to zdziwienie patrząc na tabelę po prawej (16 meczy i ilość pkt) jak i tu ... » http://stalowka.pl/Wyniki/

Stefan | 2010-11-6 19:53

Już śpieszę z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji. Otóż wprowadzając terminarz popełniłem błąd i wpisałem mecz Stalówki z Nadarzynem u siebie a nie na wyjeździe. Poprawiłem to ostatnio, ale skrypt w którym jest napisana strona automatycznie wpisuje wynik 0-0. Jedyną osobą która ma możliwość wyczyszczenia tego jest Paweł, ale nie pisałem do niego, gdyż jutro będzie wpisany rzeczywisty wynik meczu i po sprawie.

Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale :-)

Ultrastal | 2010-11-6 20:55

Stefan: kto ma wiedzieć ten wie;) Ten babol jest już widoczny od dłuższego czasu. Jednak dziwi mnie, że jeszcze nie został poprawiony.
A wracając do tematu rozgrywek cytuje: "Zarówno w drużynie jak i wśród władz piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA panuje jednak ostrożność, jeżeli chodzi o możliwą walkę o awans". Czy to nie brzmi znajomo? Czyżby piłkarze "opamiętali" się, że w obecnym sezonie celem nie jest awans lecz spokojne utrzymanie sie? Ja to rozumię tylko dlaczego się nas oszukuje i nie mówi wprost? Na 1 lige nas poprostu na obecną chwile nie stać nie wspominając już o pomysłach dziadków z miodowej dotyczących infrastruktury. Wierzę w zarząd i chłopaków z drużyny tylko liczę na trochę zaufania.

Stalex | 2010-11-6 21:46

Ultrastal nie martw się nie "opamiętali się ani piłkarze, ani zarząd P.S.A.
Aby się wypowiadać w temacie trzeba najpierw poznać parę faktów.
Po pierwsze drużyna gra tak jak umie, jak widać ze zmiennym skutkiem, ale nie martw się zaręczam Ci że mają o co grać, więc nikomu nie "opłaci " się odpuszczać....czy jak wolisz opamiętywać.
Jeżeli piszesz o finansach to dla wyjaśnienia koszt utrzymania drużyny w I i II lidze jest zbliżony....:)
Nikt nie skłąda deklaracji walki o awans, bo to jest sport, a każdy zainteresowany jest w stanie wskazać co najmniej parę klubów II ligi z dużo większymi budżetami i lepszą kadrą- przynajmniej na papierze....
Pozdrawiam

Ultrastal | 2010-11-6 22:49

ty wiesz swoje i będziesz miał zwolenników a ja wiem swoje i kilka osób przyzna mi racje. Obym to JA się mylił.

1938&1905 | 2010-11-6 23:33

no panowie za 8h i 27 minut jedziemy do Nadarzyna
Oby Stalowka wywiozla cenne 3 pkt !!!

Kolec | 2010-11-7 02:58

ja powiem tak. chlopaki na pewno chca ugrac awans bo to im da transfery do innych klubow a zarzad im chyba nie pomoze bo wie ze nie spelni wymogow licencyjnych. pilkarze ktorzy ugrali awans a i tak nie awansowali od razu ida do 1 ligi. przynajmniej polowa tych wyrozniajacych sie

Stalowa wola | 2010-11-7 13:01

Wie ktos moze czy sa relacje live z nadarzyna ??? prosze o szybka odpowiedz

Spotters | 2010-11-7 13:07

Relacja echo dnia

Stalowa wola | 2010-11-7 13:11

A jakies inne relacje ma ktos stronke to niech poda link z gury dzieki

Spotters | 2010-11-7 13:15

Jak na razie w plecy 1-0

Delvanhor | 2010-11-7 14:41

79 - Gooooool! Pięknym uderzeniem w okienko z rzutu wolnego popisał się Krystian Getinger.

Spotters | 2010-11-7 14:41

jeeeeest

Quick1986 | 2010-11-7 14:42

Niestety chyba w plecy:/ 83 min 1:0 Mam głupie wrażenie że ktoś z "góry" powoduje aby Stalówka nie awansowała:/

Spotters | 2010-11-7 14:43

jakie w plecy 1-1

Damianos_17 | 2010-11-7 14:44

Stalowa wola, żeby napisać "z gury" to trzeba być chyba łysym.

Quick1986 | 2010-11-7 14:47

90 min 1:1

Quick1986 | 2010-11-7 15:00

i tak pozostalo...

Stalowka-eu | 2010-11-7 21:49

Zdjęcia i film z meczu z GLKS Nadarzyn

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 462 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 18 072 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 540 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 264 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02105