Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podsumowanie spotkania z kandydatem na prezydenta miasta

Podsumowanie spotkania z kandydatem na prezydenta miasta

W niedzielę (14.11) w restauracji " Lasowianka " odbyło się spotkanie z kandydatem na prezydenta naszego miasta Franciszkiem Zaborowskim.

Franciszek Zaborowski jest kandydatem na prezydenta Stalowej Woli z ugrupowania Forum Mieszkańców. Do niedawna pełnił on obowiązki wiceprezydenta naszego miasta.

W trakcie spotkania poruszono wiele ważnych tematów m.in. budowa stadionu, wsparcie miasta dla sportu. Kandydat odpowiadał na pytania i przedstawił swoje zdanie zgromadzonym.

Na sali zasiedli także kandydaci na Radnych Miasta z listy Forum Mieszkańcow oraz Pan Jaśkowski, który w znacznym stopniu przyczynił sie do nawiązania rozmów z firmą Dawtona.
Lada dzień ma zostać podpisana umowa sponsorska pomiędzy PSA Stal Stalowa Wola a w/w firmą.

Chcemy podziękować osobom z Forum Mieszkańców za zaproszenie na to spotkanie, zaangażowanie oraz wspieranie piłki nożnej w naszym mieście.

Komentarze (12)

Stal_1938 | 2010-11-19 17:45

I co sie tam od P. Zaborowskiego dowiedzieliscie ?

~ | 2010-11-19 18:58

mam prośbe mógłby ktoś podsumować tych wszystkich kandydatów na prezydentów co deklaruja w sprawie Klubu,stadionu i przyszlości pilki nożnej w Stalowej Woli stoje troszke z boku bo mieszkam na na emigracjii ale interesuje mnie to ogladnolem ta konferencje i naprawde jestem w szoku pilka nożna była jest i bedzie i naprawde i nikt i nic niezniszczy tego te wazniaki musza zdac sobie sprawe z tego- Football rzadzi i nie ma lepszej promocjii dla miasta idzie Euro2012...

podsumowujac : wielki szacunek dla ludzi ze PSA za to co robią... wynik sportowy bardzo dobry pamietamy problemy z licencja widmo gry w 4lidze w pipidowkach jakis...naprawde całe miasto żyje pilka niech wreszcie zrozumia to ludzie w garniturach i krawatach pilka nożna to rozrywka dla wszystich ludzi biednych bogatych i mam prosbe do miasta pomozcie bo ludzie tego potrzebuja tej jednosci cale miasto zylo meczem i to jest pieknee...

tylko Stalówka!!!!!!!!

Z krytej | 2010-11-19 19:27

hm
teraz przyszła propaganda na Zaborowskiego, Kotulski też już był nie dajcie się mamić trzeba wybrać odpowiednich ludzi do rady a prezydent może skoczyć na wentyl jak rada do dupy!
jak to mówi przysłowie
" obiecanki cacanki, a głupiemu radość "

Stal 1938 | 2010-11-19 19:27

czy na meczu POlski w poznaniu byla nasza flaga bo nigdzie nie widze jej na zdjeciach tylko niSko??

1938&1905 | 2010-11-19 19:33

nie byla obecna flaga Stalowki
byla obecna flaga Racovii i Niska !

Detox932 | 2010-11-19 21:48

Głosujemy na Forum Mieszkańców i Franciszka Zaborowskiego,bo przynajmniej jest jakaś nadzieja,że pomogą naszej piłce.Tylko ONI zaproponowali spotkanie i porozmawianie o sporcie w Stalowej,a Zaborowski rozsądne podejście do budowy stadionu.Pamietaj-w niedzielę głosujemy na ludzi FM i ZABOROWSKIEGO

Kloszard | 2010-11-19 21:53

Nie martwcie sie w radzie miasta bedziemy miec wybitnego radnego w postaci Adama Danaja, czlowiek zjadl zeby w polityce, jest oczytany i pelen pomyslow na to by pilka nozna byla czyms wiecej w tym miescie niz tylko slowem. O dupe to wszystko rozbic, czemu nie zaglosujecie na czlowieka, ktory mogl by naprawde cos zdzialac?, ktory pracuje w Urzedzie Miasta, ktory wie co z czym sie je??? Danaj nie zostanie dopuszczony do jakiejkolwiek ekipy rzadzacej czy to bedzie pis czy PO, za rzadki jest i tyle, w UM jest klika jedna na drugiej, trzeba wiedziec jak sie tam poruszac.Zycze powodzenia, cale zatorze glosuje na Adama ok, nie uwazam by ktokolwiek w UM traktowal go powaznie!!
Jeszcze jedno,, jakie jest stanowisko kibicow, na kogo glosujemy na Szlezaka, Siembide, czy Zaborowskiego??? bo nikt oficialnie nie powiedzial kogo popierac, zaglosuje jak wiekszosc skoro to ma przyniesc efekt

Kurtki | 2010-11-19 22:27

głosuj na kogo chcesz nikt cie nie zmusza pewnie i tak wiekszosc ma wyje bane na wybory i nie pojda glosowac taka prawda a pozniej beda narzekac

Stalex | 2010-11-20 00:36

Koloszard to ty jesteś prawdziwy. Człowieku To jest Rada Miasta, a nie Eoropy, tutaj są potrzebni ludzie znający problemy i realia miasta a nie wielcy politycy. Wielcy politycy są dobrzy w nabijaniu ludzi w butelkę, a tacy ludzie jak Danaj są gwarancją uczciwości i troski o sprawy dla nas kibiców ważne.
Nie wiem czy to zrozumiesz, bo mam wrażenie że kieruje Tobą zazdrość, a nie rozum-niestety.
Chcemy zmiaqn to musimy zmienić władze w tym mieście, bo ta nie pomagała i nigdy już nie pomoże.
Pamiętacie ostatni awans, tez Prezydent nie zajarzył że awansowaliśmy i trzeba było jeździć do Gorzyc.....choć niektórzy już o tym zapomnieli. Zwłaszcz Ci co siedzą z nim przy korycie....
Teraz będzie gorzej, bo obecny Prezydent nie zwraca uwagi, że aby drużyna funkcjonowała i dostała licencję potrzebny jest stadion.
Pozwtórka z historii. Nie mówcie więc co zrobiłby Szlęzak gdyby, bo nie zrobi dla piłki w Stalowej nic....jak zwykle

Zatorze | 2010-11-20 01:55

Szczerze to się ciesze że chłopak bierze w tym udział jest z Zatorza i myślę że należą się mu słowa uznania że w ogóle chce to robić i ma siłę jak i dobrą wolę w tym kierunku. Tak całe Zatorze głosuje na Adama Danaj tylko dlatego że wiemy co to dobre intencje ku temu by chłopak do czegoś doszedł i znamy pojęcie koleżeństwa bez zbędnych zawiści i zazdrości. W końcu jest to mała cegiełka na której być może kiedyś powstanie nasz klub. Pozdro dla innych osiedli - Jesteśmy jednym miastem bez głupich podziałów.

Kloszard | 2010-11-20 07:27

''tutaj są potrzebni ludzie znający problemy i realia miasta ''

Stalex to sa twoje slowa, uwazasz ze ten malolat ma jakiekolwiek pojecie co sie w tym miescie dzieje?? Nie jestem zazdrosny bo mam dystans do polityki i nie po drodze mi z nia, jak by byk w moim okregu to moze bym i na niego zaglosowal, nadal uwazajac ze jest to osoba nieodpowiednia na to miejsce, nie urazajac go. Taka jest prawda i wiele osob o tym mowi tylko nikt nie ma odwagi powiedziec o tym glosno, no bo wiadomo, bedzie to osoba prezesa w radzie miasta, de facto osoba ktora nie bedzie w tejze instytucji przez nikogo powazana;)

Stalex | 2010-11-20 10:15

Masz rację omnibusem Danaj nie jest, ale nie chodzi o to żeby był geniuszem i znał się na wszystkim. Tylko żeby reprezentował interesy NAS, mieszkańców, kibiców, stąd mam nadzieję znajomść problemów. Mam dość życia iluzjami i fantazjami o mieście komiksów, jagodowej stolicy polski i koncertami dla melamanów.
Wierzę że Adam będzie godnie reprezentował nasze środowisko skupione wokół piłki i fantazja go nie poniesie..... A czy zna się na elektrowniach atomowych to mnie nie interesuje. Filozofów i mędrców w tej radzie jest moim zdaniem wystarczająco.
Smutne jest to że w takich sytuacjach nie potrafimy się zjednoczyć.
My, kibice powinniśmy ze wszystkich sił zabiegać o to żeby mieć swojego przedstawiciela w Radzie Miasta. A tu co ? Przepychanki, teorie spioskowe,i pomysły jak chłopaka zdyskredytować.
Ogarnijcie się, przecież to czytaja nie tylko kibice.
Okazujemy swoją słabość, zamiast pokazać naszą siłę......

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 610 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 708 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 23 262 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 957 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.0161