Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Wieliczka - STAL - 2 : 0 (2:0)

Górnik Wieliczka - STAL - 2 : 0 (2:0)
W drugim meczu rundy jesiennej Stalówka poniosła porażkę z drużyną z Wieliczki.
Nas na tym wyjeździe - 0.

Komentarze (32)

~^^ | 2004-08-14 19:08

Nic się nie stało STALÓWKA nic sie niestało.... Będzie lepiej,

Duże brawa dla Tomasza Wietechy, który kolejny mecz z rzędu broni karnego.
A Ty Kasiak szmatławcu nie fauluj wiecej.

~nos | 2004-08-14 19:14

Nic nie szkodzi ,nic nie szkodzi!

~DamYan | 2004-08-14 19:19

i co Pazdziochu - jakos cicho z toba:P

~tomeks | 2004-08-14 20:52

Troche szkoda przegranego meczu bo Stalówka walczyła na tyle na ile mogła. Trudno się mówi ... teraz czekamy na Sandecje i już może być tylko lepiej :]
Resovia Rzeszów 0-0 Strug Tyczyn
POZDRO :]

~ | 2004-08-14 21:37

szkoda ze nie ma 3 ligi polskiej w zakladach bukmacherskich !! wynik typowalem 3:0 i w ostatniej chwili na 2:0 i zgadlem !!!!!!!!!!!!!! Stal na wyjazdach zdobedzie 2 pkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 !!!!!!!!!!!!!!

~Górnik | 2004-08-14 21:58

No.. mecz nawet ciekawy.... brawo dla waszego bramkarza.. gdyby nie on... to leżycie 5 : 0 !! A tak poza tym.. to macie szmatławców a nie graczy. Kosili jak nie wiem co... a nawet zaczęli się coś przystawiać do nazego zawodnika - Pawłowicz !!

~Pazdzioch | 2004-08-14 23:49

DamYan pytasz sie co?gówno!!!!!!cieszysz się teraz?????

~max | 2004-08-15 09:18

Jedynym wartosciowym graczem w tej druzynie to wietecha!!!!! reszta to szkoda gadac. Tomek mam nadzieje ze znajdziesz sobie wartosciowy klub - bo szkoda zebys sie marnowal wsród tych patalachów nieudaczników.- szczególnie bede opserwowal wlocha , szarowskiego , pietrasiewicza - nie chce krakac ale to niewypaly!!!!!!!!!!!!!

~tomek | 2004-08-15 10:15

pewnie w poniedzialek nikt nie przyjdzie do dvd,bo niby po co?

~MArek | 2004-08-15 10:17

Niech lepiej ten wasz bramkarz - Wietcha przejdzie do jakiegoś innego (lepszego) III ligowca, bo u was się marnuje !! Mówie tu o.. Stali RZESZÓW, Górniku Wieliczka, Tłokach, Heko lub Hutniku !!

~gripes | 2004-08-15 10:43

za każdym razem jak wejde na strone i czytam komentarze to co chwile biadolenie!! dajcie tym chłopakom czas!! przeciez mamy chyba najmłodszy zespół w lidze, a Górnik to jeden z lepszych zespołów!!
przyczepili sie niektórzy do Szarowskiego i Kasiaka, nawet czepiali się już Pietrasiewicza (jak mozna goscia oceniac jak jeszcze nie zaliczył zadnego występu w barwach Stali). gdyby nie ci piłkarze (mowie o Szarym i Kasiaku) to nasi młodzi, niedoswiadczeni obrońcy popełnialiby tyle błędów, że nawet Wietecha nie uchroniłby Stali od pogromu w praktycznie każdym meczu

~kszok | 2004-08-15 13:01

Żal mi was wszystkich-wiesniaki ze stalowej woli hahahaha

~BuFoN | 2004-08-15 13:32

do kszok: niezłego macie prezesa żeby w pierwszej kolejce kupić mecz !!! SPIERDALAJ Z TEGO FORUM
HAHAHAHAHAHA PALANTY !! CWELE

~miniu | 2004-08-15 14:05

A co do Pietrasiewicza to sprowadzili go kulawego ciekawe po co ????

~kibic3 | 2004-08-15 14:25

heh gorzyce coraz lepiej sobie radza w 3 lidze. najpierw porazka z beniaminkiem teraz remis. co sie dzieje w polskiej pilce??

~Fuck all | 2004-08-15 19:10

Wiecie co: wkurwiacie mnie i to strasznie.
Kazdy ma duzo to powiedzenia a sam nic nie zrobi - nawet kurwa dupska sie nie chce ruszyc na mecz.
Potraficie tylko napierdalac na tego i tamtego a sami nic nie zrobicie - gdzie jest kurwa doping - tylu was pisze na tej stronie, tylu gra w typpera - a gdzie do Kurwy byliscie podczas 1 meczu tego sezonu z Pogonia Staszow.

Albo kurwa jestescie kibicami ktorza chodza przynajmniej na wszytkie meczu u siebie albo jak macie chodzic tylko na wybrane mecze to lepiej sie pierdolcie i sie wiecej nie pokazujcie na naszym Stadionie, a tym bardziej nie piszciue juz wiecej na tej stronie.

A jeszcze jedno - wlasnie sie dowiedzialem ze na meczu z Sandecja beda wymieniane obecne legitymacje kibica na nowe - i to wymienianie bedzie tylko 1 raz na tym meczu - i kto nie przyjdzie na ten mecz to moze sobie obecena legitymacje wsadzic w dupe bo na nia wiecej nie wiedzie na nasz stadion.

Albo jestescie kibicami naszego kluby, albo zasrancami - wszytko okarze sie w najblizsza sobote.
A osoby ktroe beda na stronie wypisywac glupoty do beda wylapywane i lane po mordach - admin tej strony powiedzial ze mi bedzie dawal namiary do wszytkich osob ze Stalowej ktore sie tu napinaja.

Zabawa z wami sie skonczy !!!

~GORZYCE | 2004-08-15 20:47

Odpierdolcie się od Gorzyc kurwa. Dobrze że wy jesteście najlepsi kurwa tylko że wczoraj 0 : 2 przegraliście . Spierdalajcie kurwa

~stal jm | 2004-08-15 21:41

zapraszamy wszystkich na VII Memoriał im. Rudolfa Patkolo juniorów starszych który odbedzie sie jutro 16 sierpnia... poczatek godz 10... w turnieju biora udzial juniorzy starsi Stali Stalowa Wola, Tlokow Gorzyce, Unii Nowa Sarzyna oraz juniorzy mlodsi Stali Stalowa Wola... mecze beda rozgrywane na biosku glownym i bocznym na stadionie przy Hutniczej :)

~NORWEG | 2004-08-15 23:00

DO GOSCIA FUCK ALL:MASZ RACJE,CAŁKOWICIE CIĘ POPIERAM,MIAŁ BYC DOPING NA STASZOWIE A CO BYŁO?WSZYSCY WIEDZĄ CO BYLI,ZOBACZYMY ILE NAPINACZY PRZYJDZIE NA SANDECJE,DOPING JEST POTZREBNY NASZYM KOPACZOM,NIECH POCZUJĄ ZE MAJA WSPARCIE ALE OKAZE SIE ZA TYDZIEN KTO JEST PRAWDZIWYM KIBICE,POZDRO DLA CIEBIE I PRAWDZIWYCH KIBICÓW!!!

~NORWEG | 2004-08-15 23:08

DO KLIENTA Z GORZYC:TO NASZA STRONA WIEC KURWA CHUJ CIE OBCHODZI CO TU PISZEMY,WY MACIE KRYZYS I MY TEZ GO MAMY.NARAZIE!

~ tleog | 2004-08-16 06:36

Nie spodziewajcie sie cudow od poczatku,chlopaki musza zlapac rytm ,i my kibice musimy im w tym pomoc,jestem w stanach 10 lat ,i do tej pory jestem wierny stalowce i zawsze bede...
pozdrowienie dla prawdziwych kibicow STALOWKI, z brooklynu

~DamYan | 2004-08-16 07:13

Bardzo bluskotliwe PAZDZIOCHU odpowiedz na Twojego posta wymaga chwili glebokiej refleksji - (haha!) IV liga! Wietecha do ekstraklasy!

~Fan1989Stal | 2004-08-16 07:15

Adamus z Kasiakiem - Wy sie nadajecie juz tylko do lania w morde:P

~kibic | 2004-08-16 09:13

Byłem w Wieliczce, prowadziłem online i chcialem sprostowac ze faulowal Szarowski a nie Kasiak ale z naszego miejsca kiepsko było widać komu zaliczyl faul sędzia. Wszyscy dziennikarze twierdzili ze faul zaliczoony Kasiakowi.
Od Kasiaka i Adamusa to się odczepcie bo pewnie piszą to ci co nie chodzą na mecze i nie mają pojęcia jak gra stalowka.
Na tak młody skład jaki mamy i na okres jaki z soba graja to naprawde gra jest ok.
A wy zamiast marudzic ruszcie dupy na stadion i zacznijcie kibicowac a nie wygodnie przed kompem poklikacie i cwaniaczki wielkie.

~stal 1985 fans | 2004-08-16 13:13

stalówka bedzie lepiej z sandecjiom .a ci z gorzyc hamy pierdolone przegrały w pierwszej kolejce z beniaminkiem 1:3 a u siebiez beniaminkiem 1:1 hahaha i oni mowiom że moja kochana stalowka gra zle

~prawdziwy fan stali | 2004-08-16 13:19

czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w sercu moim jest STAL i na dobre i na zle

~KIBIC4 | 2004-08-16 14:20

w sosbote prosze zeby kazdy przyszedl na mlyn. nawet gdy bedzie mało osob przyjdzcie ktos zobaczy ze jest wiecej wiec tez przyjdzie. wiec prosze was

~kibic3 | 2004-08-16 15:00

kiedy bedzie nastepna kolejka typera??

~ZGADNIJ KTO PSIE | 2004-08-16 19:18

FRAJERAMI TO WY JESTEŚCIE KURWY ZE sTALOWEJ. SZMATY PIERDOLONE WYPIERDALAJCIE PIERDOLCE

~Olgierd Moskalewicz | 2004-08-17 07:09

Kibic nie pierdol tutaj pochwal Kasiaka i Adamusa oni sie nadaja do sparty jezowe:P

~Jose Ramirez:P | 2004-08-17 10:48

Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem: IV LIGA ZKS:P WSTYD!!

~nostradamus | 2004-08-17 17:05

Wszedłem przez przypadek na tą stronę i z zaciekawieniem zacząłem czytać komentarze po meczu z Górnikiem Wieliczka.Po przeczytaniu powyższych, przestałem się dziwić, czemu tak zasłużony klub ciągle walczy o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.Takich buraków i ich debilnych wypocin,trudno gdzieś indziej znależć na necie.Stek wulgaryzmów, inwektyw,po prostu dno,kloaka,itd.I wy chcecie gdzieś awansować?A kto was buraczane gęby wpuści do miasta,nie mówiąc już o pożądnym stadionie.Dlatego takie podwórkowo-buraczane "ligi"zostały powołane do życia,aby was sierściuchy,oderwać od tych waszych "rozrywek" typu : chlanie gorzały,płodzenie w pijanym widzie następnych matołów,imbecyli i debili,palenie sąsiadom stodół,itd.Do kościoła gospodarze,prosić o przebaczenie i dopiero jak wam Bóg wybaczy, możecie pomyśleć o waszej szmaciance.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 098 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 28 345 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 152 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 625 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01337