Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Debicy nasza druzyna pokonala Izolatora Boguchwala 3:2  (2:1).
 

Bramki: Białek (40.), Gęśla (42.), Walasek (56.) – Karwat (12.), Płonka (46.)

Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Klubu.

 

 

Komentarze (15)

Ultrastal | 2011-02-19 17:42

Panowie nie jest dobrze. TYLKO 3:2. Gdybym ugrał w totka kilkanaście baniek to Stalówka walczyłaby o 1 ligę ale niestety nie mam takiej kwoty. Klub ledwo wychodzi na zero więc o awansie możemy zapomnieć, a skoro nie w tym sezonie to jest pewnie, że 2-3 lata pokisimy w tej lidze...

19mlody38 | 2011-02-19 17:49

nie szacuj naszych szans na 1 lige tylko lepiej kup karnet...

Jack | 2011-02-19 19:40

Noo ulktrastal podziwiam :) )!!kup karnet i odejdz od monitora bo pokiśniesz tam parę lat:))))))

Ultrastal | 2011-02-20 08:36

Panowie ja mówię jak jest. Karnet kupię na mecze będę chodził chodził nawet jakbyśmy grali w A klasie. Chodzi tylko o to, że teraz jest szansa na powrót a za rok już jej może nie być. A sprzed monitora to trzeba innych odciągać.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-02-20 09:55

po co gadacie o jakis szansach nie szansach ... to czy wrocimy albo czy bedzie na to szansa zweryfikuje liga pierwsze kilka kolejek ;] wiec poczekajcie kilka meczy z sugestiami co do awansu ;] mozecie jeszcze raz podac cene karnetow ?:]

Slim1938 | 2011-02-20 11:04

Scotty | 2011-02-20 15:27

Witam was :)

Mam małą propozycję dla tych, którzy lubią moją twórczość (zapowiedzi meczowe, filmy z prezentacji piłkarzy itd.) i jednocześnie mają konto na facebook'u.

Otóż, kilka dni temu założyłem na tym portalu społecznościowym konto, z myślą o osobach które chcą być na bieżąco z moją działalnością filmową.
(czyli np. czy pracuje nad nową zapowiedzią meczową, relacją z jakiegoś wydarzenia czy po prostu nad innego rodzaju filmem)

Po ukończeniu każdego filmu, przeznaczonego do internetu.. linka w pierwszej kolejności wklejam na właśnie owe konto na facebooku.

Podsumowując. Jeżeli lubisz moją twórczośc i chcesz być na bieżąco odnośnie moich prac. Kliknij "Lubie to" na :

» http://www.facebook.com/pages/SSM-Sc.....

Przypominam również o prezentacji piłkarzy która odbędzie się jak myśle wiecie, 28 lutego, na której fajnie jakbyście sie zjawili :) Pozdrowienia!

Kumar | 2011-02-20 18:04

Scotty miejmy nadzieję, że nie poprzestaniesz na tym co robisz i zapowiedzi meczowe będą pojawiały się w dalszym ciągu.

Scotty | 2011-02-20 18:13

W tym sezonie mam zamiar wprowadzić nowe/ciekawsze zapowiedzi.. wcześniej nie miałem dobrej kamery, a więc prawie żadnych dobrych materiałów. Ciągłe klepanie młynu + sporadycznie innych sektorów, mnie przynajmniej sie znudziło. Teraz zamierzam wprowadzić do zapowiedzi kibiców jak i naszych kopaczy :) Jest idea.. teraz poczekajmy na wykonanie czegoś takiego:) Czasu nie mam za dużo, ale starać się będę na pewno w chwili wolnego czasu coś tam zmajstrować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1328)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1052) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 133 109 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 27 957 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 194 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 584 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01391