Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Debicy nasza druzyna pokonala Izolatora Boguchwala 3:2  (2:1).
 

Bramki: Białek (40.), Gęśla (42.), Walasek (56.) – Karwat (12.), Płonka (46.)

Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Klubu.

 

 

Komentarze (15)

Ultrastal | 2011-02-19 17:42

Panowie nie jest dobrze. TYLKO 3:2. Gdybym ugrał w totka kilkanaście baniek to Stalówka walczyłaby o 1 ligę ale niestety nie mam takiej kwoty. Klub ledwo wychodzi na zero więc o awansie możemy zapomnieć, a skoro nie w tym sezonie to jest pewnie, że 2-3 lata pokisimy w tej lidze...

19mlody38 | 2011-02-19 17:49

nie szacuj naszych szans na 1 lige tylko lepiej kup karnet...

Jack | 2011-02-19 19:40

Noo ulktrastal podziwiam :) )!!kup karnet i odejdz od monitora bo pokiśniesz tam parę lat:))))))

Ultrastal | 2011-02-20 08:36

Panowie ja mówię jak jest. Karnet kupię na mecze będę chodził chodził nawet jakbyśmy grali w A klasie. Chodzi tylko o to, że teraz jest szansa na powrót a za rok już jej może nie być. A sprzed monitora to trzeba innych odciągać.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-02-20 09:55

po co gadacie o jakis szansach nie szansach ... to czy wrocimy albo czy bedzie na to szansa zweryfikuje liga pierwsze kilka kolejek ;] wiec poczekajcie kilka meczy z sugestiami co do awansu ;] mozecie jeszcze raz podac cene karnetow ?:]

Slim1938 | 2011-02-20 11:04

Scotty | 2011-02-20 15:27

Witam was :)

Mam małą propozycję dla tych, którzy lubią moją twórczość (zapowiedzi meczowe, filmy z prezentacji piłkarzy itd.) i jednocześnie mają konto na facebook'u.

Otóż, kilka dni temu założyłem na tym portalu społecznościowym konto, z myślą o osobach które chcą być na bieżąco z moją działalnością filmową.
(czyli np. czy pracuje nad nową zapowiedzią meczową, relacją z jakiegoś wydarzenia czy po prostu nad innego rodzaju filmem)

Po ukończeniu każdego filmu, przeznaczonego do internetu.. linka w pierwszej kolejności wklejam na właśnie owe konto na facebooku.

Podsumowując. Jeżeli lubisz moją twórczośc i chcesz być na bieżąco odnośnie moich prac. Kliknij "Lubie to" na :

» http://www.facebook.com/pages/SSM-Sc.....

Przypominam również o prezentacji piłkarzy która odbędzie się jak myśle wiecie, 28 lutego, na której fajnie jakbyście sie zjawili :) Pozdrowienia!

Kumar | 2011-02-20 18:04

Scotty miejmy nadzieję, że nie poprzestaniesz na tym co robisz i zapowiedzi meczowe będą pojawiały się w dalszym ciągu.

Scotty | 2011-02-20 18:13

W tym sezonie mam zamiar wprowadzić nowe/ciekawsze zapowiedzi.. wcześniej nie miałem dobrej kamery, a więc prawie żadnych dobrych materiałów. Ciągłe klepanie młynu + sporadycznie innych sektorów, mnie przynajmniej sie znudziło. Teraz zamierzam wprowadzić do zapowiedzi kibiców jak i naszych kopaczy :) Jest idea.. teraz poczekajmy na wykonanie czegoś takiego:) Czasu nie mam za dużo, ale starać się będę na pewno w chwili wolnego czasu coś tam zmajstrować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 59 493 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 388 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 33 313 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 14 853 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.01406