Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor Lublin 3-1 Stal Stalowa Wola (1:1)

Motor Lublin 3-1 Stal Stalowa Wola (1:1)

Bramki: 1:0 Syroka w 4 min.
            1:1 Bednarz w 30 min.
            2:1 Wójcik w 50 min.
            3:1 Wójcik w 59 min
Nas na tym wyjeździe około 100 osób.
W 50 minucie meczu dochodzi do zadymy.
Więcej jutro.

Komentarze (17)

~Mirek | 2004-08-28 00:05

['] Piotrek

zdjęcia z meczu Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
motorlub.webd.pl/stal/stal.html /> motorlub.webd.pl/stal/stal1.html

~Mirek | 2004-08-28 00:33

~['] Piotrek ['] | 2004-08-28 12:32

Piłkarze lubelskiego Motoru po dobrej grze pokonali wczoraj na stadionie przy Al. Zygmuntowskich Stal Stalową Wolę 3:1. Zwycięstwo gospodarzy mogło być wyższe, gdyby wykorzystali rzut karny podyktowany przez arbitra za faul na Konradzie Nowaku.

Pechowcem, któremu nie udało się wykorzystać jedenastki był rozgrywający wczoraj bardzo dobre spotkanie Piotr Wójcik. Pomocnik Motoru nie tylko dobrze rozgrywał piłkę, ale także dwa razy zmusił do kapitulacji bramkarza stalowców Tomasza Wietechę.
Motor objął prowadzenie już w 4. minucie. Popisowo piłkę rozegrali między sobą Nowak z Danielem Koczonem i Marcin Syroka strzelił swoją drugą bramkę w tym sezonie. Chwilę później w dogodnej sytuacji znalazł się Nowak, dobrze wyskoczył do górnej piłki, ale posłał ją nad poprzeczką bramki gości. W 11. min ponownie główkował Nowak. Ten sam jeszcze raz stanął oko w oko z Wietechą (27. min), niestety pogubił się i goście mogli odetchnąć. W pierwszej połowie groźne strzały na bramkę stalowców oddali jeszcze Koczon i Paweł Maziarz. Goście wyrównali w 30. min. Po błędzie obrońców Motoru piłkę przejął Stanisław Bednarz i nie dał szans Bartoszowi Rachowskiemu.
Druga połowa, podobnie jak pierwsza rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 50. min piłkę w okolicach linii szesnastu metrów otrzymał Piotr Wójcik i kropnął nie do obrony. W 59. min było już 3:1 dla lublinian, a tym który utonął w ramionach kolegów był ponownie Wójcik.
Nie mający już nic do stracenia goście rzucili się do ataku chcąc uzyskać kontaktową bramkę. Bardzo niebezpieczny był Bednarz, który trzy razy próbował sprawdzać formę Rachowskiego.
Motor starał się kontrolować sytuację nie rezygnując z przeprowadzania szybkich kontr. W 82. min Koczon podał idealnie w tempo do Nowaka. Napastnik Motoru już się składał do strzału, ale został sfaulowany. Czwartej bramki jednak nie było, bowiem Wietecha wyczuł intencje Wójcika odbijając futbolówkę po strzale motorowca.
Wysoką ocenę sportową widowiska zepsuła bójka, do jakiej doszło między kibicami obu drużyn w drugiej połowie spotkania. Fani Stali odpalili na trybunie race. Uczynili to z premedytacją łamiąc obowiązujące przepisy, które zabraniają używania na stadionach tego typu środków. Część fanów Motoru, ta mniej odpowiedzialna zareagowała natychmiast agresywnie atakując sektor zajmowany przez gości. Do akcji musiała wkroczyć policja, która błyskawicznie opanowała sytuację. Mecz został dokończony już w spokoju i bez awantur. Kibice Stali, którzy najwyraźniej przyjechali do Lublina szukać zaczepki wcześniej zostali wyprowadzeni ze stadionu.
– Dziękuję firmie ochroniarskiej Bako oraz policji za sprawną akcję – mówi prezes klubu Waldemar Paszkiewicz. – Zachowanie grupy kibiców było naganne. Takich kibiców nie chcemy mieć na stadionie i będziemy z nimi walczyli. Pomoc w tym zdeklarowało grono kibiców, którzy przychodzą oglądać mecze a nie rozrabiać.

www.kurier.lublin.pl

~Lorest | 2004-08-28 13:03

Nasi kibice niedali sobie napluc w kasze tym chocholom z lublina

~nostradamus | 2004-08-28 13:54

No i co stalowa,znowu w du.. ! Niestety,życie jest ciężkie,a dziadostwo powinno być tępione.

~szyderca | 2004-08-28 14:21

masz rację - dziadostwo trzeba tępić! popieram to w 100%. dlatego idź się rzucić z mostu albo utopić w pierwszej lepszej rzece

~MOTOR | 2004-08-28 14:42

TYLKO MOTOR NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR!!!!

~MontexFan | 2004-08-28 22:04

Psy, co was tak mało ?
Dzieci pijanych prostytutek !
Tylko Motor !

~xyz | 2004-08-28 22:22

Lorest co to znaczy, że nie dali sobie napluć w kasze??? to mogli zachować się jeszcze gorzej ??!!!!!!
zachowali się przecież jak ostatnie ćwoki, jeśli to dla ciebie jest bohaterstwo to....... szkoda mi cię, wyrazy współczucia, dla rodziny również!

~Mocartzks | 2004-08-29 18:34

xyz ty pewnie uwarzasz ze powinniśmy grzecznie czekać aż Motor w nas wjedzie albo jeszcze lepiej schować sie za naszych KOCHANYCH stróżów prawa !!! Śmieszny jesteś !!! ha ha ha

~kibicRKS | 2004-08-29 21:57

nie no ale z tymi racami to swietny pomysl, gratuluje debilizmu, to fakt ze gdyby nie te race to bysmy was rozjechali jak sie patrzy

~nn | 2004-08-29 22:30

no lubelaczki-kozaczki takie miasto a posila sie slaskiem, chelmem a niektorzy z was to niezli zawodnicy ale w grupie jak w puszce

~motor.rks | 2004-08-30 09:56

Co to za idiota się przede mną wpisał?Po to są przyjaciele żeby wspomagać.Jeśli tego nie rozumiesz to wyrazy współczucia.
ŚLĄSK MOTOREK CHEŁMIANKA!!!

~oo | 2004-08-30 10:29

CHWDM pozdro dla kumatych stalowka 4ever

~MoToRoWiEc | 2004-08-31 07:24

do nn : Jestes dosłownie oszołomem!!! To tak jak bym napisał ze wy sobie przydupasów z czestochowy i rzeszowa przywiezliscie....A z racami to sie popisaliscie!!!

RKS MOTOR....NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR!!!

~m | 2004-08-31 11:57

zal bylo patrzec na was oszolomy ! przyjechala was podobno setka, a 80 % stalo na gorze sektora wtuleni w siebie jak trusie. wszyscy widzieli jak gosc od was ktory ruszydo walkil krzyczal na tych przerazonych jankow. jak macie przyjechac ekipa to nie bierzcie ze soba takich pajacow ! i jeszcze jedno ! komentarz jednego z tych waszych "bohaterow" z gory sektora: no to pokazaliscie ! juz nie moge sie doczekac co wy pokazecie na wiosne ! czy to samo co w tym roku, czyli hasla w stylu "zrobcie nam laske" ! albo zrobcie cos konkretnego, albo dajcie sobie spokoj pajacyki bo to chyba dla was za wysokie progi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 579 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 078 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 45 888 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 34 774 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0175