Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3:1 (1:1)

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3:1 (1:1)

Piłkarzom Stali nie udało się wywieźć z Lublina nawet punktu. Jeszcze do przerwy remisowali z Motorem, ale później stracili dwie bramki i ponieśli drugą porażkę w sezonie.

Gospodarze uzyskali prowadzenie już w 4. minucie. Konrad Nowak przedarł się lewą stroną boiska, podał po ziemi, a Marcin Syroka strzałem z 15 metrów ulokował piłkę w bramce Stali. Po chwili Nowak mógł podwyższyć rezultat, ale po strzale głową piłka poszybowała nad poprzeczką . W 27. minucie napastnik Motoru stanął przed kolejną szansą na zdobycie gola, ale też zabrakło mu skuteczności.

Nie spudłował natomiast Stanisław Bednarz, który kwadrans przed przerwą zdobył wyrównującą bramkę. Napastnik Stali wykorzystał błąd Piotra Jaroszyńskiego, który podał piłkę zawodnikowi gości Łukaszowi Stręciwilkowi, a ten błyskawicznie zagrał do Bednarza.

Po przerwie Motor był już skuteczniejszy. W 49. minucie Piotr Wójcik popisał się znakomitym uderzeniem z 16 metrów, po którym piłka trafiła w samo okienko i było 2:1. Chwilę później sędzia z powodu zamieszek musiał przerwać spotkanie. Niedługo po wznowieniu gry Wójcik strzałem z 30 metrów ponownie pokonał wysuniętego bramkarza Stali. Pomocnik Motoru mógł popisać się klasycznym hat trickiem, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

MOTOR LUBLIN 3 (1)

STAL STALOWA WOLA 1 (1)

STRZELCY BRAMEK

Motor: Syroka (4.), Wójcik (49., 58.).

Stal: Bednarz (30.).

SKŁADY

* Motor: Rachowski - Maciejewski, Ryczek, Jaroszyński, Żmuda - Syroka, Maziarz, Kucharski (80. Golisz), Wójcik (89. Zajączkowski) - Nowak (84. Popławski), Koczon (90. Szewc).

* Stal: Wietecha - Oczkowski (76. Dziedzic Ż), Kasiak, Drabik, Pająk Ż - Stręciwilk, Szarowski, Radawiec, Drozd, Dziuba - Bednarz.

Widzów: 1000.

źródło: www.gazeta.pl

Komentarze (30)

~RKS MOTOR | 2004-08-30 12:04

Szkoda, że z Motorem nie udało się wam zdobyć choćby punktu.
- Szkoda, bo rywale nie byli lepsi, zasłużyliśmy na remis. Buehehehhehehehehehe!!!!!!!! Cieszcie sie ze wyjechaliscie tylko z 3 w plecy bo jak by powchodzilo to co powinno wejsc to 5 byscie mieli w plecy.A co do zadymy to nie ladnie ze wasi pilkarze podawali jawnie race kibicom, no ale coz jak sie jest ogórkiem to tylko mozna w jeden sposob pomoc klubowi , nie koniecznie na boisku.Pozdro dla kibicow SlAska WRoclaw!!!!!!!!!!

~RKS MOTOR | 2004-08-30 12:07

Szkoda, że z Motorem nie udało się wam zdobyć choćby punktu.
- Szkoda, bo rywale nie byli lepsi, zasłużyliśmy na remis. Buehehehhehehehehehe!!!!!!!! Cieszcie sie ze wyjechaliscie tylko z 3 w plecy bo jak by powchodzilo to co powinno wejsc to 5 byscie mieli w plecy.A co do zadymy to nie ladnie ze wasi pilkarze podawali jawnie race kibicom, no ale coz jak sie jest ogórkiem to tylko mozna w jeden sposob pomoc klubowi , nie koniecznie na boisku.Pozdro dla kibicow SlAska WRoclaw!!!!!!!!!!

~kibic3 | 2004-08-30 12:07

ciekawe ile jeszcze wpisow do konca sezonu zamieszcza tutaj "motory"??

~xxx | 2004-08-30 12:16

zgodze sie z tym. juz mi wstyd za niektorych kibicow stali. mogli by udowadniac swoja przewage na boisku a nie na trybunie, chociaz i tego nie umieja robic. "chuliganie zawsze razem" ogorki a nie chuliganie. pozdrawiam wiernych kibicow

~tyt | 2004-08-30 17:21

własciwie to nie powinienem wdawać sie w dyskusje bo to są (sądząc po wartości wypowiedzi) gówniarze w wieku 13-16 lat
PS. przestańcie juz sie powtarzać odnośnie tego meczu bo w kółko pieprzycie to samo i zaczyna sie robic to nudne...

~K12 | 2004-08-30 17:59

Czy motor już nie przestanie przeżywać tego swojego wspaniałego zwyciestwa ??
Na boisku i na trybunach ??
Już i tak cała Polska wie jaką wielką akcje zrobili na nasz sektor i jak nas przegonili z Lublina a my biedni doznaliśmy najdotkliwszej porażki :)

~Jurek | 2004-08-30 21:32

sprzedam tanio karnet na mecze STALÓWKI (zostalo jeszcze 6 meczy) Jak ktos jest chetny to pisac na gg 1256844

~czilout_LBN | 2004-08-31 07:28

K12 jestes kolezko bardzo nierozwinięty...Wszyscy widzieli jaki honor posiadacie!!! Musisz sie z tym pogodzić ze na Wschodzie jest tylko MOTOR!

~ | 2004-08-31 12:42

co sie stalo piotrkowi sorry ale nie jestem na biezaco poniewaz nie mieszkam w stalowce

~Komar | 2004-08-31 18:56

Daleka droga przed wami.

~nab8 | 2004-08-31 19:49

na ukrainie jes tylko motor

~MontexFan | 2004-08-31 21:05

Dziwko przyjedź do Lublina, przyjdź na mecz, obojętne czy Motoru czy Montexu i to powiedz nam w twarz. Już my Tobie pokażemy na mapie gdzie jest Ukraina PSIE niedojebany

~hehehe | 2004-08-31 22:27

W lUblinie dziwki sie nawet na robienie loda nie nadaja a jak o "kibicow" chodzi Buehehehheheheheheee

~siny RAKOW 1921 | 2004-09-1 12:50

jebac motor i slask TYLKO NASZA SMIERC DA WAM MIECZNY SPOKÓJ RACOVIA 1921 & STALÓWKA 1938

~MontexFan | 2004-09-1 17:48

Siny - twój wpis poprostu zwala z nóg....

~m | 2004-09-1 18:07

do siny rakof 1921 ! przyjedz do lublina i powiedz to glosno ! bo ja na wiosne przyjade do stalowej i powiem ci to prosto w twarz pedale : jebac stal i rakof ! masz odwage napisac o tym tylko w domciu jak cie nikt nie widzi. miales okazje w piatek na stadionie ! ale zabraklo odwagi co pedalku ! a moze w ogole nie byles w Lublinie ?! wygladasz mi na takiego niedojeba co jest mocny na odleglosc ! jebac pedalow ze stali i rakofa !!! NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR !!!!! POZDRO DLA CHEŁMIANKI I ŚLĄSKA !

~Stalowka38 | 2004-09-1 18:58

chodzcietu swinie chcemy poruchac w lublinie hehehe a tak na marginesie to odpierdolcie sie wkoncu od tych rac bo co wy pokazaliscie rok temu zucajac gaz pod nasz sektor a i tym razem tomy sprowokowalismy was dokladnie byla najpierw wojna na slowa a pozniej ruszylo na siebie dwuch kolesi jeden od nas a drugi byl w ze slaska a dopiero pozniej sie wszytsko zaczelo i nie piszcie ze nie wiem jaka to byla akcja bo naprawde spodziewalism,y sie po was cos wiecej a nie chce mowico tej drugiej stronie atakujacej wkakiwali na siatke i zaraz z niej zeskakiwali a niektorzy tylko podbiegli pod nia kopneli i uciekali i nie mowcie o jakim kolwiek honerze miedzy nami bo nigdy go nie bylo i byc nie bedzie tyczy sie to jak i motoru i slaska i mysle ze wkoncu moj wpis zakonczy opisywanie tego meczu mam nadzieje ze juz niebawem sie spotkamy pozdrowienia Stalowka hooligan's

~MotorL | 2004-09-2 14:36

no ja terz mam nadziej ze sie spotkamy tak bespostrednio i wtedy sie wyjasni pare kwestii

~zgred | 2004-09-2 23:27

motorek stara wylegarnia kurew przestrzelone szmaty stulcie pyski cmoknijcie nas w zwieracze przesiedlency zza buga troche szacunku dla galicji pokurwiency

~MotorL | 2004-09-3 01:48

człeniu pewnie wrzucają ci na osiedlu ty zapisujesz na kartce przepisujesz i napinasz sie na niecie co udowodniłes p tym komentarezm ???żeś głupi jak kapiszon.Ztego co wiem Galicja obejmowała kresy wschodnie Lwów te sprawy tak wiec to raczej wy macie wiecej wspołnego z Ukraińcami do których masz chyba jakieś uprzedzenie bo prawdopodobnie jakis czas temu pewna Ukraińska mućka z galicyjskiej strony po ukrainie zerżneła twego pradziada i powstało nasienie takie jak ty stąd chłopaku pewnie te uprzedzenia do Ukrainy muwie ci

~LWOWIAK | 2004-09-3 11:39

jak to szlo aha czleniu no to sluchaj ja pochodze ze LWOWA a chodzi mi o galicje od krakowa w strone nasza CZYLI STALOWKI a nie dalej a poza tym nie macie nic w sobie z dawnych POLAKOW mieszkajacych na ukrainie brak godnosci honoru i ambicji tym sie wyrozniacie trzeba przyznac zawistne cioty daleko wam do POLSKI

~MotorL | 2004-09-3 12:49

znależli sie honorowcy ciekawe co dla was jest honorowe a co nie czy wogóle wiecie coto honor?

~ziomus | 2004-09-3 18:00

skutery nie wpisujcie sie juz tutaj:P
i nie pierdolcie ze gdyby nie race to byscie po nas przegiegli jak race sie skonczyly to zamiast wjechac to zucaliscie kamieniami
pozdro dla Rakowa i Resovi:)

~SINY RKS RAKOW | 2004-09-3 21:06

A ZA KLAMSTWA SPOTKA WAS SÓROWA KARA..........!!! RKS RAKOW CZESTOCHOWA os.PÓŁNOC & ZKS STAL STALOWA WOLA os.HUTNIK WIESZ CO NAS ŁACZY...? TA PRZYGODA KTÓRA NIGDY SIE NIE KONCZY TO JEST W NASZYCH PIESCIACH A SMIAC Z TEGO MOZE SIE TYLKO PRZESMIEWCA!!!!!!!!

~SINY RKS RAKOW | 2004-09-3 21:16

Serdeczne dzieki dla wszystkich chuliganow ZKS STAL STALOWA WOLA a w szczególnosci tych z os.HUTNIK ("top...""plu...""poj...""leb.." i wspanialej KASI) za niezapomniane przezycia i dobra zabawe!!!!!!!!!!!!!!!!

~BuFoN | 2004-09-4 12:49

nie możecie przełożyc meczu z tłokami na 5wrzesnia ???????? nasza reprezentacja gra dzisiaj:p prosze !!!!!!!!!!!!

~lees | 2004-09-7 00:18

do pajaców-kibiców stalowej:przyznajcie się ,że mieliście już gaciach srakę na myśl jakby motor wjechał do waszego sektora.nikt by wam nie pomógł.dostalibyście taki wpierdol,że odechciałoby się wam już meczów.

~R.H.SS | 2004-09-7 21:05

Pierdole Motor lublin ale mam szacunek dla Skinów z Lublina,bez obrazy Motor i tak Ma mocn ekipe ale my nie jestesmy slabi udowodnilismy to nie raz i bedziemy to udowadniac , Pozdro dla wszystkich Skinow od H8 Group St Sw 14/88

~os.rakowa stare | 2004-09-8 17:25

WIECZNY RAKOW .Pozdro STALOWKA

~damian | 2004-09-19 11:35

dieni dobry pa nicwu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1881) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (995) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 106 603 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 50 098 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 003 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 25 107 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01893