Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Tłoki Gorzyce 0 : 2 (0:1)

STAL - Tłoki Gorzyce  0 : 2  (0:1)
Niestety Stalówka przegrywa mecz derbowy 0:2.
Ogólnie był to "brzydki mecz" - bardzo dużo fauli i przerw.

Kibiców przyjezdnych - ok. 50.

Komentarze (32)

~Sarcophilus | 2004-09-4 18:41

Sędzia huj sędzia huj ........
Sędzia był przekupiony, drukarz jebany,

Brawa dla naszego zespołu.
Kasiak solidnie trzymał obrone i bardzo dobrze zrobił że wyzywał wszystkich bo im sie należało !!!

ZKS FOREVER

~gripes | 2004-09-4 18:48

Brawo Stalówka za podjętą walkę! Wcale nie byliście gorsi od Gorzyc... szkoda, że sędzia trochę drukował.
troche chamsko zachowali się co niektórzy wobec byłych piłkarzy Stalówki grających w Gorzycach. wyzwać Szafrana to jeszcze ujdzie, ale zeby wyzywac Fabianowskiego, wychowanka, który kiedyś zdobywał bramki dla naszej Stalówki to troche nie fair...

~jankes | 2004-09-4 20:09

chicagowscy holls zawsze wierni stalowce , nigdy nie damy sobie najebac trzymamy sie razem na wieki

~kibic | 2004-09-4 20:39

bylem na meczu wiem ze nieraz sedzia przeadzal ale to niejego tylko wina ze stalowka poniosla porazke jestem na 100% pewny ze byloby inaczej gdyby byl doping od naszej strony . wstyd zeby na derbowym meczu niebylo naszego mlynu wstyd

~stalowiec wierny | 2004-09-4 20:50

czego nie było dopingu ani młynu wstyd okropny wstydze się pokazać kibicom z gorzyc

~Baśka | 2004-09-4 20:52

mecz byl ok!i bardzo dobrze ze gorzyce wygrali!!sa lepsi!!!!!!!!!!Tłokiiii Stal Gorzyce!

~or03 | 2004-09-4 21:04

Będzie jakieś foto z tego meczu ???

~Darop | 2004-09-4 21:10

Stalówka była stroną przeważającą. Niestety oni bronili się całą drużyną i skutecznie nas skontrowali. Szkoda, że drużyna przyjezdna miała lepszy doping i mogła sie czuć jak u siebie. Sędzia .... to była jakaś pomyłka. Niesprawiedliwy wynik.

~WITEK | 2004-09-4 21:12

NIESTETY NIE MOGŁEM BYĆ NA MECZU, ALE WIDZĄC WYNIK JESTEM TROCHĘ W SZOKU

~WITEK | 2004-09-4 21:14

CZY NIE UWAZACIE ŻE Z MECZU NA MECZ JEST CORAZ GOŻEJ

~gripes | 2004-09-4 21:57

Witek, jak nie byłes na meczu to nie mów ze z meczu na mecz jest coraz gorzej, bo wcale nie grali źle i przy odrobinie szczęścia mogli wywalczyć nawet 3 pkt (gdyby nie sędzia i dobra okazja z I połowy). ja jestem zadowolony chociażby z tego, że młodzi piłkarze Stalowki w II połowie meczu rządzili na boisku nad starszymi cwaniakami, którzy nie chcieli juz grać dla Stalowki, bo poszli za kasą do Tłoków. a co do Gorzyc to spodziewałem sie po ich grze znacznie więcej. z taką grą raczej nie podbiją 3 ligi...

~memo | 2004-09-4 22:20

sedzia pilnowal wyniku.gorzyce zdobyly bramke po 3 podaniach nasi obroncy sie pogubili no ale coz ja sedzia niedal naszym rozwinac skrzydel nieuznal dla nas bramki pod koniec 2 polowy,w tym samym czasie nasz zawodnik byl faulowany w polu karnym a nie on faulowal,wogole na sam koniec przy wejsciu do szatn nieladnie zachowal sie trener gorzyc cos tam powiedzial,sedzia huj i tyle
GORZYCE to 2 korona 2 liga za pieniadze!

~mnhools | 2004-09-4 22:40

prawda jest taka że stalówka dzisiaj nic nie grała, sędzia moze był troche bardziej przychylny gościom, ale nie sądze żeby to pomogło im wygrać.. po prostu dzisiaj byli lepsi i tyle, chodź nie pokazali się pod względem liczby wyjazdowej, żeby na derby przybyć w 50 osób, i to jeszcze większośc to młodzież, to już po prostu żenada...zobaczymy w następnej rundzie jak stalówka będzie grać w gorzycach... musimy pojechać w minimum 200 osób, żeby im się głupio zrobiło.. narka

~rado | 2004-09-4 22:58

Szarowski , Bednarz, - to pomylka w tym meczu oni biegali w druga strone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~sarcophilus | 2004-09-4 23:24

rado i witek itd Wy takie cwaniaki na boisko raz i pokazcie jak gracie, chlopaki grali dobrze rada ogl poprawic temu cwaniakowi.!!

Sedzia huj i tyle dostal w lape, szkoda radawca pauzuje 2 mecze ale brawo dla stali za dobry mecz!!!! ZKS

~dlaczego ??:/ | 2004-09-5 00:09

Na Gorzyce musimy pojechać w 200 osób ?? hahaha ! dziś też mieli się wszyscy zebrać, i co ?? i chuj ! nie było młynu "bo mało osób na meczu". Prawda jest taka, że można było utworzyć młyn 100-150 osobowy, ale jak nikt nie chciał to trudno.

~Marco ® | 2004-09-5 01:03

Stalówce gratuluje dobrej gry w tym meczu a natomiast Gorzycą sędziego tego meczu.... To tyle na temat tego meczu.....

~Gorzycz@nin | 2004-09-5 10:43

wiem porazka boli :] zawsze trzeba zrzucic wine na kogos jak nie na sedziego to na pogode albo zła murawe :) po prostu bylismy lepsi a sedzia sprzyja lepszym :] jedyne co moge stwierdzic to ze po strzeleniu bramki jak zawsze nasi kopacze bronia sie zamiast isc za ciosem nie rozumie ich poczynan ale to chyba trener ich tak nastawia do gry :] mało brakowalo a juz sedzia wydrukowal by wam jedynastke spewnoscia kazdy juz na to czekał :) jednak sie tak nie stało ,co do zachowania Radawca to odchodzi ono od piłkarskiego :/ emocje nie sa na miejscu w takich spotkaniach :] ogólnie meczyk pod nazwą "kopanina" z obydwu stron :) pozdro all i do zobaczenia w rundzie wiosennej :]

~Tomek | 2004-09-5 11:00

w następnym sezonie pokażemy im jak się bawi ZKS

~likier | 2004-09-5 11:12

Tak my zawsze pokazujemy tylko jakoś pokazać nie możemy :////

~stalowa wola | 2004-09-5 11:54

co do meczu to gorzyce zagrało o wiele lepiej niż stalowa i zasłuzenie wygrali. nasi piłkarze za bardzo cwaniakowali i podejmowali dyskusje z sedzią. Sędzi widocznie nie był za gorzycami ale głupota piłkarzy stalówki zadecydowała o wyniku

~siarkocholik | 2004-09-5 12:21

dobra nie srac sie tym meczem bo i tak to juz jest historia ale zeby na takim meczu nie bylo mlynu to WSTYD co to za kibice huj z takimi kibicami najlepiej to wezscie te wszystkie flagi spalcie i dajcie sobie juz spokuj z tym wszystkim bo jak na meczu z gorzycami nie ma mlynu to na jakim meczu chcecie go zrobic o ile go zrobicie barany zobaczymy co pokazecie za tydzien w przemyslu znajac zycie to pewnie WAS w przemyslu " mniej niz ZERO mniej niz ZERO

~mj84 | 2004-09-5 13:39

Sprawiedliwym wynikiem bylby remis,ale sedzia drukowal.No chyba ze ktos uwaza,ze nie uznanie zupelnie prawidlowej bramki do szatni na 1:1 i czerwona kartka dla Radawca(bo jezeli juz to powinien dac czerwone w obie strony bo obydwaj kopneli sie nawzajem) nie ma wplywu na koncowy wynik.Poza tym Gorzyce dwa razy wybijaly pilke z lini bramkowej wiec troche szczescia mieli.

~sTaLóWkA | 2004-09-5 13:58

AD. siarkoholik!! BUHAHAHA wes siekurwa niegas cwelu!!Ja pierdole aq popatrz na swój klub!To jest tragedia!od poczatku sezonu wygraliscie tylko 1 mecz i jakwam tak dalej pujdzie to 5 liga!!hheeh Pozatym TŁOKI niesa dla nas zadnymn przecienikiem a ze młynu niemielismy to NASZA SPRAWA OBSRANCU!!POZDRO

~staloweic | 2004-09-5 16:28

nie jest zle mogło byc gorzej ale nie poradzic sobie z tłokami to jest kurwa wiocha a stalowa to jest duże miasto i taka wiocha wygrywa mecze z miastem spoko PIERDOLIC liblin mielec a w szczególnosci zasrany tarnobrzeg i scyzoryki pierdolone kutasy z kielc pozdrowienia dla kibiców STALOWEJ WOLI . moze stalówka sie utrzyma w 3 lidze ale jak tak dalej pójdzie to bedzie lipa jak huj 3 majcie kibole stalówki nara pozdro dla wszystkich

~ | 2004-09-5 18:15

hmmm mi się wdaje żę w 12 minucię powinno być karny he bo piłkasz z wiochy pokazał tyłek sędziemu i kurwa jego mać

~mnhools | 2004-09-5 20:21

ad siarkoholik... weź ty się kurwa człowieku pierdolnij...popatrz najpierw co wy wyprawiacie, a później wypowiadaj się o stalówce... mecz z gorzycami to żaden mecz dla nas, to są niby derby ale huj nas takie derby obchodzą...zresztą i tak było wiele innych przyczyn dla których nie było młyna... więc weź człowieku się otrząśnij i siedź już w tym obsranym tarnobrzegu i się nie wychylaj.. narka

~Gorzyce | 2004-09-6 00:17

prawda 2 liga za pieniądze ale to nie wina kibiców z gorzyc ze dzialacze kupują sedziego kibice chcą dobrej gry, widowiska,bramek nie drukarni . zapraszamy do nas do gorzyc na mecz może tym razem bedzie dobre widowisko nie wygrana tlokow z pomocą sedziego to tyle pozdro stalówka JEBAĆ SIARE kurwe

~greg | 2004-09-6 07:02

jebac stalowke

~stalowiec | 2004-09-6 14:13

a chcesz w pierdol gregu ty obsrancu huj zajebany huju krzywo ruchany huju

~lees | 2004-09-6 23:43

stalowa to duże miasto..?to pierdolone zadupie!mam pytanko cwaniaczki:gdzie macie flagę jak graliście mecz z gks?no gdzie huuuuje?

~lees | 2004-09-7 00:07

a ja pierdole jakieś tam zks-y ze stalowej i gorzyc!zaorajcie te wasze pastwiska i hodujcie bydło.dobrze wam to zrobi.siara to my!piłkarzyki-pajacyki!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 60 341 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 16 964 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 789 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 827 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01582