Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pod jedną i drugą szatnią..

Pod jedną i drugą szatnią..

Daniel Radawiec (Stal) - Przepraszam za swoje zachowanie, nie mam dla siebie żadnego usprawiedliwienia. Ułamek sekundy wystarczył, że nie potrafiłem powstrzymać nerwów na wodzy. Jest mi przykro, ale nie odwrócę już tej sytuacji, nie da się cofnąć czasu. Stało się... Po raz pierwszy w mojej przygodzie z piłką dostałem czerwoną kartkę. Leżeliśmy obydwaj na ziemi i to Zawadzki kopnął mnie pierwszy w brzuch. Nie rozumiem dlaczego on dostał tylko żółty kartonik. Nie rozumiem też, dlaczego sędzia nie uznał nam bramki w I połowie. Jeżli gwizdnął przed oddaniem strzału to w tej sytuacji powinien podyktować dla nas rzut karny. A on zobaczył pikę w bramce i zadecydował, że to Marek Drozd sfaulował... dwóch piłkarzy Tłoków.

Wojciech Fabianowski (Tłoki) - Zależało mi na tym, żeby dobrze wypaść na „swoim” stadionie. Chciałem strzelić bramkę i udało się. To była piękna bramka. Moja pierwsza bramka strzelona... Stali. Spotkanie było bardzo ciężkie, zresztą takiego meczu spodziewaliśmy się, wiedzieliśmy, że Stal przed własną publicznością będzie chciała wygrać za wszelką cenę. Uważam, że w naszych poczynaniach było więcej konsekwencji.

Dariusz Zawadzki (Tłoki) - Radawiec leżał na mnie, więc odepchnąłem go ciałem, a jemu zagotowały się nerwy i kopnął mnie. I to solidnie, bo jesteśmy pół godziny po meczu, a ja wciąż czuję siłę tego uderzenia. Chłopcy mówili mi przed meczem, że to spotkanie jest najważniejsze w całym... sezonie, ale dopiero będąc na boisku przekonałem się o tym i bardzo szybko udzieliła mi się atmosfera derbów. Dziwi mnie tylko, że Stal tak nerwowo podeszła do tego spotkania. Rozumiem, że to derby, ale to jest przecież tylko III liga.

Damian Sałek (Stal) - W pierwszej połowie nie mogliśmy wiele zrobić, bo najnormalniej nie pozwalał nam na to sędzia. Przecież w pierwszych 45. minutach tylko nam pokazywał kartki. Może inaczej wyglądałby ten mecz, gdybyśmy nie stracili tak szybko bramki. W drugiej połowie nasza gra była lepsza, ale zbyt wysoki poziom adrenaliny - niestety... - powodował, że nie wychodziło nam na boisku wiele rzeczy. Tłoki wygrały, ale nie uważam, żebyśmy piłkarsko odstawali.

Paweł Szafran (Tłoki) - Jest mi bardzo przykro, że za 11 lat spędzonych w Stalowej Woli, za tyle lat grania w Stali, musiałem wysłuchiwać z trybun pod swoim adresem takich obelg. Byliśmy drużyną lepszą, konsekwentnie realizowaliśmy na boisku, to co sobie założyliśmy przed meczem i jak najbardziej zasłużenie wygraliśmy. Jeżeli wygramy najbliższy mecz ze Stalą Rzeszów to zbliżymy się do niej na punkt, a to oznacza, że wracamy do walki o II ligę.

Tomasz Szarowski (Stal) - Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Ja sam poprosiłm trenera w przerwie meczu, żeby mnie zmienił, bo nie chciałem odwalać pańszczyzny na boisku. Nie chciałem być jedynie statystą. Byłem w tym dniu przesłaby i tyle. A swoje zrobił też sędzia, choć nie chcę przez to powiedzieć, że wypaczył wynik spotkania. Przegraliśmy, ale na tymi świat się nie kończy. Jedziemy do Przemyśla i tam powalczymy o wygraną. A czy się uda? Zobaczymy.

źródło: www.stal.stw.pl

Komentarze (43)

~Piotrek | 2004-09-5 09:56

Daniel ! Jesteśmy z Tobą !!

~szatan | 2004-09-5 13:39

szarowski powiedział trenerowi w przerwie meczu że w w tym dniu "jestem przesłaby".Otórz panie Szarowski ja twierdzę żę jest pan przesłaby od kiedy pan gra wogóle w Stalówce i to nie na podstawie jednego występu tylko całej pana kariery za przeproszeniem PS:rosze także trenera aby przy wystawianiu pana Szarowskiego na boisko przypomniał mu o zabraniu ze sobą z szatni głowy bo w tym sezonie to co on pokazuje to całkowita piłkarska głupota!!!

~stalowka | 2004-09-5 15:03

Tak jest szatan, szary zdecydowanie odstaje od reszty druzyny. po co go trzymac!!! a juz w sobote w szczegolnosci pokazal ze on tu sie nie nadaje zupelnie

~........ | 2004-09-5 16:52

Dobrze ze mu zajebal szkoda ze nie mocniej bo kara byla by taka sama =]


~mm | 2004-09-5 17:36

szarowski to jest taki drewniak kurwa beztalencie i jeszcze cwaniaczek sie buja po miescie jak jakas gwiazdeczka w samozachwyt popadl pierdolony rezus

~DaNgO | 2004-09-5 18:18

STAL ZKS !!!!!! kasiak ty cfelu szmato!!

Sędzia HUJ HUJ HUJ kasiak do flamingo zruhaj se tłoki!!!!!!!!! kasiak!!! kurwa!!!!!!taki nawet mareczek jest lepszy od kasiaka!!!!!!!!!!!!!!!pizda!!!! lolo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZKS RULEZZZZZZZZZ

~Hooligan,s | 2004-09-5 20:14

pozdrowienia dla chlopakow z tbg i dzieki za flage hehehe

~pogromca cieniasow | 2004-09-6 07:04

stalowka chujowka

~Stalóka | 2004-09-6 15:26

Daniel będzie gites :) dobrze było tylko chujowo że kara taka. Trzeba tępić hamów.

~ | 2004-09-6 15:43

już skurwysyny handlują!!

~tomeks | 2004-09-6 17:04

Będzie można typować mecz Hutnik Kraków - Polonia Przemyśl ?? który jest rozgrywany w środe ? Oczywiscie bez meczu EXTRA !
POZDRO @LL

~donking | 2004-09-6 18:21

do Dango;stul pysk chamie prostaku i niewypowiadaj sie o Kasiaku,pewnie jesteś typowym wiejskim chamem i wyjazd stad buraku, STALÓWKA FOREVER

~ssw | 2004-09-6 18:38

jesli chodzi o Kasiaka nie ze go bronie ale jak narazie widac jest on wyruzniajacym sie zawodnikiem w STalowce to tyle pozdrawiam prawdziwych :))

~lees | 2004-09-6 23:47

a gks dziękuję za waszą flagę.

~lees | 2004-09-6 23:50

lepiej z pizdy nie wychodzić niż w stalowej się urodzić.wolę drzewo rąbać w lesie niż grać w piłkę w zk-esie!siara to my!!!piłkarzyki-pajacyki!!!

~lees | 2004-09-7 00:00

jak ja nienawidzę tej badziewiarskiej wiochy-stalowej!w mieście jakieś pola uprawne,stadion to jakaś szopa z blachy!żeby ich huj strzelił!

~antysiarkowiec | 2004-09-7 00:51

do lees:ty kurwa burolu od motyki oderwany z tarnobrzeskiej dziury,wy kurwa nawet nie macie krytej w tym zadupiu waszym,fuck off & diea ta wasza siareczka kureweczka pałeta sie w 4 lidze a za rok bedzie 5 wiec sklej dupe wypierdzie mamuta

~tswtwt | 2004-09-7 10:33

dtstsdtsetwetrewtwet

~Niezdar | 2004-09-7 10:34

Cze

~DaNgO | 2004-09-7 14:56

do donkinga nie gas sie frajerze jebany mozesz strzelić mi laske !!!!!!!!!!!!!! pajacu@!!!!!!!!!!!!!!!!dfd!!!!!!!!!!!!!!

~lees | 2004-09-7 16:32

stalowa szmata-ona tarnobrzeg zamiata.stalówka-żydówka!nienawidzę stalowej,tak już będzie.

~likier | 2004-09-7 16:35

a kogo to leesbijko obchodzi. smieciu tarnobrzeski.

~Jacek | 2004-09-7 20:13

Spoko jetsesmy z tobą i mamy nadzieje rze następny mecz jurz wygracie :):):)

~............... | 2004-09-7 20:35

Pierdoleni napinacze z tarnobrzega idzcie juz to swoje "boisko" zaorac bo niedlugo bedzie chyba trzeba buraki sadzic!!!

~lees | 2004-09-7 21:11

mam pytanie do pajaców ze stalowej:dlaczego większość z was ma rude włosy,są piegowaci i pierdolnięci?

~lees | 2004-09-7 21:20

do antysiarkowca i innych pajaców ze stalowej:obciągnijcie laski swoim babciom!!!a i wy też będziecie w 4 lidze,już nie długo.nie ma kasy,nie ma drużyny.

~siarkowiec | 2004-09-7 23:05

po huj te napinki eh

~anty siarka | 2004-09-8 12:38

ty debilu po co się nam tu napinasz myślisz że my Ci pomożemy idz się żalić kolega. A jak nie to do poradni psychairycznej heh a co do wśi ze Stalowa to wieś to popatrz na podwórko a tam są same pola uprawne i tyle orac boisko śmieciu!!! i buraki sadzić

~kulak | 2004-09-8 16:31

popieram komentarz o drewniaku i pajacu szarowskim .to juz pruchno a nie drewniak a mozg ma juz rozpuszczony przez wode i browary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pierdolony cwaniak

~lees | 2004-09-8 18:56

do antysiarkowca:idz na frytki huju brzydki z tą twoją stalową!jesteś pierdolonym kibicem w kapciach.jedz na wyjazd z tą stalową np.do lublina.gdyby nie ochrona i psy to motorek was rozjechał.

~anty siarkowiec | 2004-09-9 11:37

do lees:wez buraku jeden nie wychylaj sie,wy za to byscie dali im rade napewno,macie taka ekipe,ze tylko sie bac,kurwa jestes taki cwany to sam pojade do tej twojej wiochy i ci maske sklepie gnoju jeden,i kurwa nie pierdol bo siarą wali od ciebie

~looool | 2004-09-9 13:46

ale fajna napinka! dawać dalej!! gogogogogo!!!!!!

~hihihi | 2004-09-9 14:26

Ale mozna posmiac z baranow tarnobrzeskich zal im dupe sciska ze leje ich Nasz Fan Club buahahhahaha

~szatan | 2004-09-9 14:31

do pana lees:z dobrych zrodel wiem ze was to na week Sokół Nisko pogonil takze nie pisz chlopcze tu takich glupot bo szkoda czytac tego...

~lees | 2004-09-9 22:05

pierdolę jakieś sokoły nisko,n,=.dębę,jakieś pierdolone fan-cluby i stalową!to jest zabawa dla dzieci.całe podkarpacie to jedno wielkie dno-bez wyjątków.sami przyznajcie.

~lees | 2004-09-9 22:11

do antysiarkowca:ty matkojebco,wez sobie motykę i zapierdalaj w buraki!tylko tyle ci zostało gównojadzie zasrany!!!

~looool | 2004-09-10 14:21

lees napisz tekst typu : "masz juz przejebane" albo "złamie ci kark w 10 miejscach?" , albo jeszcze "mam sie do ciebie wybrać? znam twój IP chuju" gogogogogo!!

~belkot z poniatowskiego | 2004-09-11 12:06

wy korwa wiesniaki z tarnobrzega czym wy sie chwalicie
tym ze macie zamiast boiska -pastwisko
korwa krowy doic a nie na stronie STALOWKI gopoty pisac

~zks | 2004-09-11 15:18

chyba te skurwysyny opierdoliły mecz !!

~mks | 2004-09-11 15:29

Szarowski proponuje ci zmienić dyscypline bo piłka nie dla ciebie tylko szkoda piniędzy na ciebie proponuje ci pływanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~miSiek z poniatowskiego | 2004-09-13 21:03

belkot z poniatowskiego nie widzialem ze jestes wulgarny ??? lepiej na stal a nie caly dzien przed PC siedzisz łajdaku jeden lolz
MIELEC FOREVER !!!!!!

~maxi | 2004-09-14 16:11

szarowski!!!!!!!!!!!!!!!szmaciarz i kurwidamek pierdolony.zajebac mu w pusta banieeeeee

~maxi | 2004-09-14 16:11

szarowski!!!!!!!!!!!!!!!szmaciarz i kurwidamek pierdolony.zajebac mu w pusta banieeeeee

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 697 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 21 426 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 830 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 231 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01579