Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

Po dwóch ładnych bramkach Stalówka ogrywa kolejnego rywala 2:0.

Bramki dla Stali zdobyli: Michał Skórski 72, Wojciech Białek 84.

Sławomir Adamus, trener Stali: - Bałem się, że Wigry będą zdeterminowane walką o utrzymanie, my mieliśmy roszady kadrowe, wynikające z kartek i kontuzji. Uczulałem zawodników, żeby nie zlekceważyli rywala. I grali konsekwentnie, żeby było "zero" z tyłu, drugą bramkę dla nas można oglądać po kilka razy, zdobytą po pięknej akcji. Cieszymy się z trzech punktów, mamy przegląd kadr, będziemy się przyglądać kolejnym zawodnikom już pod kątem nowego sezonu. Przed ostatnimi pięcioma meczami w sezonie postawiliśmy sobie określony cel, żeby zrobić komplet punktów, a czym się to zakończy, to zobaczymy. Zawodnicy robią krok po kroku, jedziemy teraz na fajny mecz derbowy z Resovią, może być zero motywacji z mojej strony, bo zawodnicy sami się zmotywują odpowiednio na to spotkanie. Po kartkach wrócą już Piątkowski i Kusiak.

Komentarze (8)

Dawidlol | 2011-05-25 19:47

Bardzo dobrze że stal wygrała, lecz przynajmniej do drugiego miejsca trochę trzeba popracować.Miejmy nadzieje że z Resovią wygra.

J.lo | 2011-05-25 22:08

Szkoda że trener adamus wystraszył się przeciwnika i grając 9 obrońcami spartolił parę meczy do wygrania-Niepołomice ,Ruch WM, Płock.Naprawdę szkoda.Bo czy zajmiemy 5 czy 7 miejsce to dla mnie bez różnicy.A jakby było 2 to jest to, ale niestety uciekło nam sporo punktów.Szkoda bo ten skład nie jest zły a jak to w Stalówce bywa niewiadomo co będzie w nastepnym sezonie

Jack | 2011-05-26 08:07

Adamus dobry na utrzymanie w I lidze, ale na awans się nie nadaje, tylko 0 z tyłu.Nawet po dzisiejszym meczu co przyjechali juniorzy on mówi zero z tyłu. Żenada, powinni dostać 5 i byłoby po sprawie. Ale szacunek dla chłopaków za zwycięstwo!

Stalowiak1938 | 2011-05-26 08:13

szacunek dla tych co dopingowali. ze zdjęć dokładnie 79 osób!!SZACUNEK!! dzięki takim ludziom doping w Stalówce nigdy nie zginie!! a reszta...?

Mietek | 2011-05-26 11:24

Nie zanosi sie na awans w tym sezonie i podejrzewam ze na pare lat, bo w 1-szej lidze teraz sa wymogi, z takim stadionem w przypadku awansu w tym sezonie nie ma szans,chyba ze wyjazdy do Rzeszowa czy Mielca,bo nowego stadionu sie raczej nie doczekamy, sprawa ucichla a to oznacza jedno kolejne obiecanki cacanki jak to juz w przeszlosci bywalo, o swietnym sponsorze od nowego sezonu co tez sie rozpisywaly gazety, kolejna plota pismakow i dzialaczy.A Tarnobrzeg sobie buduje na spokojnie nowy stadion,a tutaj wciaz tylko plany, zeby nie bylo tak ze w przyszlosci w przypadku awansu do 1-szej ligi Stal bedzie musiala korzystac ze stadionu Tarnobrzega, bo jak widac jest to mozliwe.

Stalowiak1938 | 2011-05-26 11:50

Powiedział co wiedział...

Belo | 2011-05-26 13:20

W tabeli Stalówka powinna być nad Zniczem, bo ma lepszy bilans bezpośrednich meczów 4pkt-1pkt.

Mietek | 2011-05-26 18:21

stalowiak1938
ja wszystko wiem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2053) » 1938fc (1352)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (657)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 428 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 790 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 718 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 172 397 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01784