Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Od dnia dzisiejszego zamówienia w sklepiku można składać wyłącznie przez stronę internetową sklepiku www.sklep.stalowka.pl

Zamawiając produkty przez sklep prosimy kontaktować się pisząc na maila: sklepikbzc@wp.pl bądź też pisząc e-maila z formularza znajdującego sie na stronie sklepu.

Jeśli ktoś się chce skontaktować przez GG lub Skypa - to prosimy odzywać się w późnych godzinach popołudniowych.

ZAPRASZAMY do składania zamówień - już wkrótce w sklepie pojawią się nowe gadżety.

Komentarze (11)

Biggie | 2011-06-1 17:26

koszulki Polo w kolorze zielonym lub czarnym proponuję wypuścić, sam chętnie bym nabył oba wzory gdyby się pojawiły, taka drobna sugestia tylko :D pozdrawiam

Biggie | 2011-06-1 17:29

» http://img20.allegroimg.pl/photos/or.....

coś w tym stylu takie bardziej casualowe :)

Stalowka the firm | 2011-06-1 18:23

Biggie bardzo dobry pomysl!!! Ale nie jest to taka prosta sprawa z tym zamawianiem poniewaz juz wczesniej ktos tu rzucil tekst ze mozna by zamowic portfele - od razu zajalem sie tym tematem i portfele sie pojawily - zainteresowanie nimi pomimo nizszej ceny niz wczesniej zamawianych jest niskie. Poki co gadzety Stalowki nie sa top-owym produktem stad decyzja o zamknieciu sklepiku obok kladki i przeniesienie go do internetu - sklepik na miescie otworzymy na nowo jak bedzie takie zapotrzebowanie. Co do nowosci na jakie mozna liczyc w najblizszym czasie to spodenki oraz jeszcze jeden projekt koszulek/bluz/koszul ek damskich/koszulek junior - ostatnio pojawil sie projekt z logo supermana i jest dostepny jeszcze w kazdej rozmiarowce. Co do nastepnych gadzetow pomyslimy o nich wraz z rozpoczeciem nowego sezonu. Pozdrawiam!

Spawn | 2011-06-1 20:24

A mam pytanko chciał bym kupić ta bluze nowa czarna bez kaptura czy jest mozliwosc np. w niedziele na meczu. I czy beda rozmiary gdzies tak M,L

Biggie | 2011-06-1 21:24

STF dziekowa za info te spodenki 100% poliester mam nadzieje żeby koloru nie traciły no i też z jakimś drobnym elementem casualowym zeby nie przesadzic i zrobic to ze smakiem, pzdr

Omen | 2011-06-1 21:38

To co sklepiku już nie będzie??????????

Biggie | 2011-06-1 21:53

a jakis problem masz z czytaniem ze zrozumieniem? napisane jest że bedzie otwarty jak bedzie taka potrzeba, moim zdaniem dobre posuniecie bo po co ktos ma caly dzien tam siedziec jak nie ma ruchu

Stalowka the firm | 2011-06-1 22:10

Na meczu z Nadarzynem bedzie dostepna cala oferta jaka mamy - czyli bluzy beda w kazdym rozmiarze ;)

Kacper1938 | 2011-06-1 22:15

ten sklepik internetowy to ekstra sprawa ;)

Michał | 2011-06-2 18:29

A jak wygląda odbiór zamówionego produktu? Umawiam się gdzieś na mieście, płacę, odbieram. Czy np. jakaś wysyłka do domu?

Stalowka the firm | 2011-06-2 19:30

Michal jak Ci wygodniej - moge oczywiscie wyslac poczta ale wtedy dochodzi oplata pocztowa ktora ponosisz Ty - mozemy rowniez umowic sie na miescie - wtedy zadnych oplat nie ma - i pamietajcie ze na kazdym meczu u siebie bedzie mozna wszystko kupic. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2054) » 1938fc (1355)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (658)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 248 602 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 165 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 13 417 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 40 136 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01548