Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka z Motorem na zakoñczenie ligowego sezonu

Porażka z Motorem na zakoñczenie ligowego sezonu

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali w ostatnim meczu z Motorem Lublin 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył zawodnik z ukraińskim paszportem Ołeksandr Temeriwśkyj w 30 i 57 minucie spotkania. 

Zwycięstwo nie uratowało piłkarzy z Lublina, którzy nowy sezon rozpoczną ligę niżej.

Zielono - czarni natomiast sezon zakoñczyli na 7 miejscu w tabeli.

Do I ligi awansowała Olimpia Elbląg oraz Wisła Płock.

Komentarze (20)

Lubelak | 2011-06-12 21:16

Na meczu obecnych kilka/nascie osób z SW,których Motorowcy nie wyczaili. Zwycięstwo Motoru zasłużone, nasi mieliw 1 połowie sporo sytuacji, nie wykorzystali. w 2 połowie już siedli. Motor miał kilka piłek na 3 bramkę ale nie wykorzystał. Widzów koło 600 może ciut więcej. w młynie jakieś 200-250 osób. doping od 10 minuty, pod koniec meczu trochę jechali po Stalówce. Kilkanaście osób z Chełmianki i Wrocławia.

Kacper1938 | 2011-06-12 21:19

to dobrze ze nie wyczaili ;)
za rok zapowiada sie mało ciekawa liga kibicowsko ;D

Motor | 2011-06-12 22:13

Przygodę z piłką postanowił zakończyć po tym sezonie zawodnik "Stalówki" Marek Drozd.

nareszcie, powinien to zroic 17 lat temu, ale lepiej pozno niz wcale

Mietek | 2011-06-12 22:19

Motor a w zasadzie Spartakus byl lepsza druzyna i wygral zasluzenie.A Stal wyrosla na frajerow i tyle w temacie.Niemilosiern ie ogrywany byl Spartakus na wiosne, przegrywal zwykle wysoko i zdecydowanie z kazdym rywalem.Ja nie wiem jak ci kopacze maja walczyc o awans w przyszlym sezonie? bo takie haslo padlo.Przeciez nie maja absolutnie zadnych szans, jak przegrywaja z takimi ogorami.Z dolu tabeli wygrali tylko z Otwockiem.Reszta to porazki i beznadziejne remisy z ktorych Adamus cieszyl miche.Jak nie bedzie jakichs wzmocnien to bedzie walka ale o ligowy byt.

Specjalista | 2011-06-12 22:51

OMFG !, ja jebie co za szmacianka. Dajcie ludzie spokój z taką motorynką przegrać. Ja już kończę z taką "piłką" - szkoda kasy i czasu na oglądanie takiej szmaciany. Dziękuję, dobranoc.

PS. Koovica mnie telepie

Mystery69 | 2011-06-12 23:37

Dlatego nie mam pojęcia, jak w ogóle mogą być przyznawane piłkarzom STW takie wyróżnienia jak ,,stalowe serca'' ??? Tak naprawdę żeby sobie zasłużyć na takie odznaczenie to powinno się zapieprzać i to równo a nie manianę odstawiać taką. Do meczu z takim przeciwnikiem jak Motor piłkarze powinni być zmobilizowani na maxa, bo nie grają dla siebie tylko dla kibiców (wiadomo o co chodzi). A tu jestem dziś na meczu i widzę 11 gości ze STW, którym się nie chce grać za bardzo. Motor jakby wygrał dziś z 6-0 nikt nie miałby pretensji. Także Panowie ogarnijcie się troszkę, bo w następnym sezonie znowu będziemy grali z ogórkami typu: Świt, Okocimski (sprzedawczyki straszne), Znicz, Jeziorak, Sokółka, Wigry, Pelikan, Nadarzyn, Wisła Puławy, Pogoń Siedlce, Garbarnia Kraków. Znowu będzie ten katastrofalny trener, grający 1 napastnikiem defensywnie z GLKSami i robiący zmiany po 80 minucie. Nie dziwić się później, że na mecze przychodzi po 500 osób !!!! Pozdrawiam dupeczka

Zagranica | 2011-06-13 09:10

Wie ktoś może czy sa gdzies jakies zdjecia z meczu lub jakies filmik??PozDro

Mastw | 2011-06-13 10:25

Zdjęcia meczu z motorem są na forum.

Mietek | 2011-06-13 10:56

Bo jesienia zapieprzali i cos jeszcze grali.Dlatego stalowe serca im przyznano.Zachlysnel i sie nagrodami na wiosne bo juz mysleli ze gwiazdy to mozna bylo gre olac.Nie mozna powiedziec ze z Jeziorakiem,Olimpia nie zapieprzali bo grali cos jeszcze.Ale na wiosne to juz byla kopanina z ktorej chyba tylko Adamus sie cieszyl.I nie mowcie ze nie bylo kadry, bo byla i to niezla.Tylko problemem bylo to ze Adamusa cieszyly wyniki 0:0 na wyjazdach czy nawet u siebie z takimi rywalami jak Nadarzyn czy Puszcza Niepolomice.I stad brak awansu i brak kibiców.Przychodzą juz tylko najwierniejsi, a także niedzielni Janusze gdy nie maja rozrywki w domu.

Koko | 2011-06-13 11:03

no wkońcu Drozdinio kończy kariere więc w jego miejsce dać jakiegoś juniora niech sie ogrywa :)

Waski38 | 2011-06-13 11:40

A ja chciałbym tylko napisac, ze za tą runde należy podziękować Turczynowi. Bez niego gra naszej Stali byłaby żenująca, a on to wszystko ciągnoł do przodu.Moim zdaniem najlepszy zawodnik Stali i jeśli bedzie plebiscyt na Stalowe Serce to powinien go wygrac...

Lunatyk | 2011-06-13 12:25

wstepnie planowana reforma rozgrywek
» http://sport.wp.pl/kat,1726,title,PZ.....

Mariusz 151 | 2011-06-13 12:30

Podziękowania należą się całej drużynie, za to można moim zdaniem wyróżnić Turczyna, Horajeckiego i Piątkowskiego również Getingera no i najlepszego strzelca STALÓWKI Gęśle jakby na to nie patrzeć 9 goli to nie mało no i jednocześnie nie dużo no ale dla nas kibiców zwycięstwa i szczelanie goli rywalom to jest najważniejsze, życzmy naszej drużynie lepszego sezonu 2011/2012 od tego co był, udanych transferów, no i jeszcze lepszej frekfencji na meczach naszej STALÓWKI do zobaczenia 23 lipca jak się nie mylę na H 15.

Złotówa | 2011-06-13 12:30

Racja - Turczyn ma to do siebie, że nie odpuszcza. Właśnie według mnie najlepiej w tym sezonie (licząc cały sezon) zaprezentowali się młodzi zawodnicy.

Turczyn, Horajecki, Gettinger, Witek (ktoś wie kiedy wróci po kontuzji ?)

Priorytetem jest utrzymanie zawodników z tego sezonu i ewentualnie odejście kogoś spoza 1-go składu.

Wiadomo, że nie będzie grał Drozd i raczej na pewno do Korony wrócą Socha i Strzębski.

Już się nie mogę doczekać transferów. W tamtym roku w odróżnieniu od lat ubiegłych sporo zawodników przyszło jeszcze w czerwcu. Mam nadzieje, ze teraz bedzie podobnie i będzie czas na zgranie zeby mocno zacząć od 1 kolejki

1950 | 2011-06-13 15:01

zgadzam się Turczyn największy walczak w Stalówce

Arni | 2011-06-13 15:10

"Zlecę doświadczonej brygadzie wykonanie żelbetowej trybuny na Stadionie Mosir w Stalowej Woli .Szalowanie deskowaniami systemowymi oraz sklejką .Przenoszenie elementów deskowania żurawiem wieżowym .tylko brygady z działalnością gospodarczą .Praca od lipca 2011.
tel. kom.: 519 066 902
e-mail: mat-paw@wp.pl"
To ogloszenie znalazlem na stalowowolsim portalu.

Ludzie zobaczcie jakie firmy wygrywaja przetargi - firmy ktore nie maja zaplecza i wykwalifikowanych robotnikow.
Pozniej nie ma co sie dziwic, ze w tym kraju wszystko jest budowanie nie na czas i partaczone.

Wogole na I etapie przetargu powinna byc kazda firma dobrze sprawdzona czym dysponuje w sprzecie i w personelu itp.

W Niemczech jest fajne prawo przetargowe - nie mozna wybrac najtanszej oferty i tyle.

Stalówka_1938 | 2011-06-13 16:25

To jak widać ekipa na całego :(

Zeby szukać ekipy na portalu ...,żenada

Jak ktos się zabiera za budowe stadionu to z swoimi ludzmi , sprzetem i umiejetnosciami a nie taka łapanka ...
Nie ma sięEKipy to po jaki h... Sie pchaliscie do przetargu /..

Złotówa | 2011-06-13 18:31

Każdy buduje podwykonawcami. Zawsze mniej lub więcej podwykonawców wykonuje każdą inwestycję.

To, że zareklamowali na portalu ? Jeżeli się zgłosi firma z doświadczeniem to ja nie mam nic przeciwko. Tak się budje na calym swiecie.

Nie tylko w Niemczech ale wiekszosci krajow zachodnich jest odrzucana od razu najtansza i najdrozsza oferta.

Magic | 2011-06-14 00:12

Mystery69 za to co napisałes masz u mnie browara.

Edek38 | 2011-06-14 15:46

u mnie tez.Tylko napisz prosze gdzie i kiedy.
Za caloksztalt ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2209) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 677 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 17 951 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 33 280 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 57 919 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01522