Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozlosowano pary Pucharu Polski !!!

Komentarze (15)

J.lo | 2011-06-29 20:54

Złodzieje z masta! Srajcie się bo już do was idziemy! Jescze trzy latka i pojedziecie na taczkach razem ze swoim genialnym wodzem.
Artykuł o rąbaniu nas przez miasto, jest na stalowymmieście. Nie dajmy się obłudzie i jagodowym radnym z bożej łaski!

Matej | 2011-06-29 21:54

Stal Sanok-Turbia 4:1

awans Turbi, a kolejny przeciwnik w pucharze to... motorynki.... ciekawe:)

Kibic w kapciach | 2011-06-29 22:11

W kolejnej rundzie o ile 2 zespoly wygraja to motorynki zagraja z RAKOWEM

Damianstw | 2011-06-30 08:57

A ja to bym chciał że by sie udało spotkać z Rakowem w finale ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 09:43

Skarpa v | 2011-06-30 09:50

ty Stalówka_1938 - to był żart oczywiśćie z tymi zawodnikami nie? bo jak nie to niezły marzyciel z Ciebie :):) stalówki nie stać by było na pensje dla choćby jednego z tych zawodników :) nie wiem czy wiesz, ale my grami w II lidze ! a ty pokazujesz info o grajkach z czołówki polskiej ligi :):) na pewno przyjdą do nas grać po klepiskach wiejskich :)

Adam | 2011-06-30 12:47

To są w większości rozkapryszeni gwiazdorzy co odcinają kupony od swojej kariery. Ja bym im nawet 500 zł nie dał miesięcznie, a w Polsce są tacy debile że im jeszcze po 30 000 zł miesięcznie dadzą. Z tych znanych nazwisk to jedynie Bosacki i Niedzielan prezentują dobry poziom.

Złotówa | 2011-06-30 16:35

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Sabas | 2011-06-30 17:06

ale jaja, brawo PZPN!!!
p.s. nie wierze, że to napisałem :-)

Ssttaalloowwkkaa | 2011-06-30 18:15

ja osobiscie niewierze w dobrodusznosc pzpnu . sadze ze to jest tylko taki pic na wode zeby kibice nie jechali dalej na pzpn ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 20:07

Skarpa tak to był żart , na poprawe humoru :)

Ramzes | 2011-07-1 07:19

Witam, chce sie podzielic swoimi pprzemysleniami na temat finansowania spolki przez miasto. Jesli miasto i radni nie maja ochoty na tego typu zagrywki w strone sportu w naszym miescie wypadalo by tak jak to bywalo w innych klubach przespacerowac sie pod urzad miasta z transparentami i w jak najwiekszej liczbie ludzi, mówię tu o setkach nas nie dziesiątkach,i powtarzać takie wypady jak tylko czesto sie da!! spacery po przejsciu dla pieszych i blokowanie ulic, moze ktos do nas wyjdzie i z nami pogada, bo to ze rozmawiaja z PSA nie przemawia do mnie bo i tak wszystkie wiadomosci do nas nie trafiaja!!

Inflo | 2011-07-1 09:14

Plac bedzie wystawiony na przetarg kto da wiecej bedzie nim administrowal... do miasta ma z tego tytulu wplywac okreslona ilosc pieniedzy z ktorych czesc bedzie przeznaczona na sport w miescie.

Skarpa v | 2011-07-1 14:41

Stalówka_1938 - weż tak nie żartuj bo ktoś to przeczyta i nam Smolarka kupią :P:P i budżet na cały rok pójdzie na jego pensję :):) ale byśmy mięli gwiazdooooora :D
ale ciekawe jak te nasze wzmocnienia będą wyglądać - byle młodych chłopaków brać i kontrakty na parę lat i być może wkrótce wrócimy do 1 ligi gdzie (minimum) nasze miejsce :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2031) » 1938fc (1337)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1055) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 42 123 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 30 938 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 28 710 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 33 998 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01407