Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki wznawiają treningi

Piłkarze Stalówki wznawiają treningi

Na pierwszych po wakacyjnych urlopach zajęciach nasz drugoligowy zespół spotka się w poniedziałek o godzinie 17. Na treningu mają pojawić się już pozyskani do "Stalówki" gracze, Kamil Walaszczyk i Sebastian Ciołek. Najprawdopodobniej będzie też Przemysław Żmuda z Motoru Lublin, który jest bliski przejścia do stalowowolskiej drużyny oraz Bartosz Gębura z Juventy Starachowice.

Raczej upadnie natomiast sprawa pozyskania Dawida Kałata z Dalinu Myślenice. "Kusi" go Puszcza Niepołomice, która szczęśliwie utrzymała się w drugiej lidze wschodniej mimo zajęcia miejsca spadkowego w minionym sezonie, wobec wycofania się z drugoligowych rozgrywek kilku innych zespołów. Możliwe natomiast, że do Stalowej Woli wróci ze Stali Rzeszów Wojciech Fabianowski, od dłuższego czasu działacze "StalówkI" prowadzą z nim rozmowy. Z kolei pomocnik naszej drużyny, Krystian Getinger, znalazł się w kręgu zainteresowań Piasta Gliwice.

Stal w okresie przygotowawczym pierwszy sparing ma rozegrać z Okocimskim Brzesko (6 lipca), najprawdopodobniej na wyjeździe. Kolejne mecze kontrolne nasz zespół rozegra z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (9 lipca), Resovią Rzeszów (13 lipca) oraz Avią Świdnik, a nie jak wcześniej planowano z Siarką Tarnobrzeg (16 lipca). Miejsce tych spotkań jest jeszcze do ustalenia, jak deklaruje trener Stali, Sławomir Adamus, przynajmniej jeden sparing rozegrany zostanie w Stalowej Woli.

źródło: echodnia.eu

Komentarze (40)

Terrormachine | 2011-07-4 11:15

Będzie oficialny wyjazd do Niepołomic na PP ?

Manu1234 | 2011-07-4 11:55

A nie lepiej jechać na Turbie?

Stal_1938 | 2011-07-4 11:58

a co ty jestes kibicem Turbi czy Stalowej ?

Manu1234 | 2011-07-4 12:22

ale Turbia to nasze eFCe.

Koko | 2011-07-4 14:05

to Getingera dzisiaj nie będzie na treningu bo jedzie na obóz z Piastem Gliwice:)» http://www.90minut.pl/news/161/news1.....

Mystery69 | 2011-07-4 14:13

A niech jedzie ten geti na Śląsk. Aż dziw bierze, że Piast chce takiego zawodnika. Prędzej gdyby to była Turbia to ok, ale 2-ligowy zespół. pojedzie chłopak na obóz i zaraz wróci. Podobnie jak Walaszczyk na testach w Arce Gdynia. Pytali wszyscy po co on tu przyjechał z takimi umiejętnościami hehe. pozdro dla kumatych

Koko | 2011-07-4 14:16

23 zawodników Piasta Gliwice wyjechało na zgrupowanie do Dzierżoniowa. Wśród nich jest kilku graczy, którzy będą musieli przekonać trenerów, że posiadają odpowiednie umiejętności, by grać w Piaście. Należą do nich: Krystian Getinger pomocnik Stali Stalowa Wola.Tego zawodnika trenerzy widzieliby w składzie od zaraz. Trzeba jednak jeszcze załatwić formalności związane z wypożyczeniem. Obóz potrwa do 13 lipca.

Oficjalne żródło :Piast.Gliwce.pl

Mietek | 2011-07-4 15:28

Fabianowski czyli powrót syna marnotrawnego.W domu wroga sie grało i sie na nim poznało i sie chce wracać co? Topiący Stalówki sie chwyta.
@Manu1234
To jedź sobie i za Turbie mądralo.Droga wolna.

Mucek1938 | 2011-07-4 15:30

Będzie wyjazd do niepołomic na PP?

Mietek | 2011-07-4 15:41

@mucek1938
A masz tu to gdzieś to napisane? Czy z myśleniem problem?
Nie gadac tyle tylko czekać na info odnośnie wyjazdu napewno sie pojawi.

Odnośnie Fabianowskiego dodam że mi to lata czy będzie grał tutaj czy nie,w każdym razie, bohater i gwiazda unikała Stalowej jak teściowej, żeby tylko w niej nie grać.Jak oczywiście wielka gwiazda była w formie.I teraz nawet przeciętna Stal Rzeszów go nie chce, i nikt go nie chce w sumie to sie wraca do Stalowej żeby można było odcinać kupony.Niech wraca, szucunku tutaj wielkiego za to co robił miał nie będzie.Ma tylko strzelać gole.

Ultrastal | 2011-07-4 15:58

manu: ale to FC są od wspierania nas a nie na odwrót. Nikt nikomu nie broni na nie jeździć ale priorytetem jest Stalówka.

Motor | 2011-07-4 21:45

Przemek Zmuda podpisał!

Kibolek1938 | 2011-07-4 22:34

Wie ktoś może, czy będą w tym sezonie u Nas wpuszczani goście??

Stalex | 2011-07-4 23:04

W związku z przebudową stadionu i wyłączeniem z użytku sektora gości, nie będzie u nas kibiców drużyn przyjezdnych.
Czynne będą tylko 2 trybuny:"kryta" i "młyn" :)

Bedgar | 2011-07-4 23:17

na kryta teraz bilet za 15 powinien byc a na mlyn za 5 ;d

Jack | 2011-07-5 07:40

bedgar- cieciu malinowy a może ty i twoi ziomale za darmoszkę powinni wchodzić a reszta bulic po 20 dychy. Jesteś przykładem typowej hieny co chciałaby żerować na Klubie.
pomysl, 3 mecze w miesiącu to 30 zeta.
Jeden melanż kosztuje cię więcej.!!!!

Waski38 | 2011-07-5 11:53

Co ze stadionem? jak idą prace, juz trwa to z miesiąc a żadnych zdjęć ani informacji

Mietek | 2011-07-5 12:43

@Waski38
To moze zamiast zadawać debilne pytania to sie przejdz na stadion i zobacz na jakim etapie są prace.Deszczyk przeszkadza?

Os.flisakow | 2011-07-5 13:03

a Tobie co żyłka by pękła jak byś sie nie spiął? korona by Ci z głowy nie spadła jakbyś mu normalnie odp.

Spawn | 2011-07-5 15:48

Getinger- śmiało możesz sie udać do Piasta tam takich potrzebują i poćwicz trochę żeby cie wiatr nie porwał. Witamy zawodników nowo przybyłych na zielono -czarnym pokładzie

Bedgar | 2011-07-5 16:32

Jack, jestes przykladem typowego spinacza i tak nie bedzie jak napisalem ale musiales wykazac sie swoja wiedza "kumatego"
wiec pomyliles sie troche, a moj post[komantarz] to joke

Waski38 | 2011-07-5 18:15

Mietek- Wiesz nie wszyscy kibice Stalówki mieszkają w Stalowej ?

Wiec może użyj od czasu do czasu mózgu jełopie.

Lubelak | 2011-07-5 20:04

Trybuny są rozkopane niemal w cało sci. Na forum wieżowców jest temat poswiecony budowie naszego stadionu, tam tez sa nowe zdjecia z budowy.

Stalówka_1938 | 2011-07-5 20:44

Lubelak mogłbyś jakiś link podsunąc do tego forum ?

Jacek1449 | 2011-07-5 20:55

» http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1401562

oto Link do Forum Wiezowcóe gdzie dyskutuje się na temat Stadionu

Maxell87 | 2011-07-5 23:02

Sprzedam kurtkę flyers PRETORIAN rozmiar M
więcej info gg:2716421

Maggip | 2011-07-5 23:08

sektor gosci wiekszy od gospodarzy ?

Waski38 | 2011-07-5 23:15

Widac są jeszcze normalni ludzie, dzieki.

Edek38 | 2011-07-5 23:57

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=17

5 :0 na 50-te urodziny.

100 lat i awansu ;)

Damian38 | 2011-07-6 03:46

Wyznaczone jest ok 900 miejsc dla kibiców gospodarzy m przecież , mozna przejść na bok :P
Dziwny ten sektor gośći :P

Damian38 | 2011-07-6 04:00

Jaka ma być odległość miedzy boiskiem a trybunami ?

Fanatyko | 2011-07-6 09:06

Sto lat panie Adamus!

Nota bene...

Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 2 : 1
------------------ -------------------- ------------

Lubelak | 2011-07-6 09:43

Wszystkie dane są podane na tym forum, nie pamiętam akurat teraz ile to wynosi. Co do sektora gości, to jego umieszczenie jest dobre,z uwagi na akustykę, która dla gości będzie się rozbijac na 2 strony i efekt nie będzie już taki jak być powinien:) Trudniej też będzie koordynowac doping na łamanej trybunie. Minusem to, że gości w sektorze zobaczymy najwcześniej za jakieś 4 lata....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 519 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 159 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 125 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 846 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01759