Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień rusza liga!

Za tydzień rusza liga!

Już w następnym tygodniu Stalówka rozegra pierwszy mecz sezonu 2011/2012.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół Okocimskiego Brzesko, mecz rozpocznie się w sobotę 23 lipca o godznie 17:00.

Za dwa tygodnie czeka nas pierwszy wyjazd w nowym sezonie na KSZO do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niebędne informacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie internetowej www.stalowka.pl.

 
Szczegółowy rozklad jazdy http://www.90minut.pl/liga/0/liga5663.html
Szczegółowa informacja na temat karnetow http://www.stalowka.pl/News/2870,1,Karnety-na-mecze-Stalowki-sa-juz-dostepne

Komentarze (17)

Adam1938 | 2011-07-17 00:52


Do wygrania dwa karnety na kryta!

» » http://urlik.pl/wygraj-karnet-na-mecze-stalowki/

Cisse | 2011-07-17 10:11

czy na karnet vip mozna wchodzic na wszystkie sektory?

Marconi1938 | 2011-07-17 11:06

wyjazd za 2 tygodnie a nic na jego temat nie mozna sie dowiedziec.. obudzmy sie wreszcie..

Sisq | 2011-07-17 12:41

Trener Adamus na antenie Polskiego Radia Rzeszów powiedział, że celem jego drużyny w najbliższym sezonie jest 3-4 miejsce.

Jack | 2011-07-17 12:58

???:) chyba coś ci się pomyliło ?

Damianstw | 2011-07-17 13:20

Noto moim zdaniem jak za tydzień rusza liga to zróbcie tabele ;]

Ultrastal | 2011-07-17 16:50

sisq: dla ścisłości - mówił o pierwszej czwórce.

Cisse | 2011-07-18 10:26

Budimex zbuduje stadion przy ul. Krochmalnej(w Lublinie)

Warszawska firma Budimex wybuduje stadion przy ul. Krochmalnej. Ratusz właśnie podał rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie nowej areny piłkarskiej w Lublinie. Inwestycja będzie kosztować 136,2 mln zł. Ratusz otrzyma na budowę 67,3 mln zł dofinansowania z UE.
Nowy stadion będzie obiektem piłkarskim. Pomieści 15,5 tys. widzów.

* Termin rozpoczęcia prac: niezwłocznie po podpisaniu umowy
* Termin zakończenia robót: 30 września 2013 r.



U nas wybudują jedna trybunę za półtora roku, a potem dziwnym trafem pieniędzy braknie.

W Lublinie z Unii chajs biorą, jak to się dzieje to ja nie wiem.

Lubelak | 2011-07-18 11:37

Lublinem nie ma się co przejmować, to takie specyficzne miasto, że dopiero jak zbudują i oddadzą do użytku będzie można powiedzieć, że faktycznie to jest. Na razie nic konkretnego tam się nie dzieje, nie licząc kilkunastu milionów już uwalonych w błoto ( i to dosłownie, bo to grunt zalewowy i bagnisty). No i zlikwidowali jeden z najwiekszych zakładów pracy ot tak:). A termin jest nierealny i jest to zwykła zagrywka przedwyborcza. Każdy to wie...
A u nas od początku zrezygnowano z pozyskania środków unijnych, temat był już wałkowany dlaczego.

Stalówka_1938 | 2011-07-18 19:46

Mógłby by kto Kadre Uzupełnić :)

Oto Kadra Stali Stalowa Wola na Sezon 2011/2012
Bramkarze :
Dydo , Ciołek

Obrońcy :
Byrski , Żmuda , Lewandowski, Witek, Kusiak, Demusiak , Wieprzeć

Pomocnicy :
Getinger , Kachniarz , Skórski , Turczyn, Horajecki, Piątkowski , Radawiec(Pomocnik / Napastnik) , Bednarz , Chamera

Napastnicy:
Gęśla , Białek , Walaszczyk(pomocnik/ Napastnik) Fabianowski

Kadra liczy jak narazie 22 Zawodników nie wiem co do juniorów ale to się wyjaśni :))

Z mojego oka Kadra jest Dobra :))smiem napisac , że bardzo dobra :)

Cały trzon druzyny pozostał bez zadnych wiekszych mysleniach :) i to mnie cieszy :)))

Stalex | 2011-07-18 22:24

Małe poprawki: Witek ma kontuzję- po wyleczeniu ma iść na pół roku na wypożyczenie. Bednarz będzie prawdopodobnie wypożyczony.Chamera jest w kadrze juniorów.Walaszczyk jest pomocnikiem(tylko)Do kadry dołączeeni na chwilę obecną juniorzy to:Filip Szymonik i Michał Mistrzyk, poza tym jest jescze od ubiegłego roku Rafał Walczyk. W kręgu zainteresowań trenera jest jescze Majowicz, Tabaka i Kocój )
Poza tym wszystko się zgadza:)

Program | 2011-07-18 23:06

Witam.
Chcialbym poruszyc temat WYJAZDU DO OSTROWCA za 2 tygodnie.Bylo by calkiem niezle jak nasz admin by zrobil temat wlasnie o tym wyjezdzie.Czas przypomniec o tej wyprawie.Wiem ze jest czas do tego,ale warto zeby byla MOBILIZACJA !
Z gory dzieki.

Terrormachine | 2011-07-18 23:10

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie

Program | 2011-07-18 23:28

Terrormachine | 2011-07-18 23:10|

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie



Dobra sam widzisz bd wszystko w swoim czasie Gramy mecz z Okocimskim Brzesko.Ten temat tez nie zostal poruszony.Gdzies tutaj kolega pisal tez czy to w innej zakladce bylo ze admini jakby mogli wyczyscic tabele najwyzszy czas.

Adas1938 | 2011-07-19 09:12

Panowie spokojnie , jeśli będzie wiadomo że Klub z Ostrowca przyjmie grupę kibiców Stalówki to pojawi sie taka informacja .

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz w Niepołomicach. Początek o godzinie 17.

W sobotę również o godzinie 17 pierwszy mecz sezonu 2011/2012 Stalówka - Okocimski Brzesko ! Tak wiec już wszystkich nakręcać na ten mecz i jedziemy z konkretnym dopingiem od 1 minuty !!


Przypominam również o zakupie karnetów !! Bo jest to najważniejsze ! Musimy wspierać finansowo nasz klub !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 242 626 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 670 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 233 836 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 689 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01902