Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do zakupu karnetu na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2011/12 !!!

W związku z tym, że jeden mecz "u siebie" mamy już za sobą, zmianie ulegają ceny karnetów.

Nowe ceny:     
       
80 PLN -karnet na sektor :A , B
- 55 PLN -karnet na sektor B .

Karnety są dostępne w sklepie Maraton, kasie Klubu (budynek Wodexu, Kwiatkowskiego 1 - godz 7-15) oraz w kasach przed każdym meczem.

Ceny biletów pozostają bez zmian.

12 PLN -sektor A, B:
- 8 PLN   -sektor B.

Komentarze (15)

Sakiro | 2011-08-1 19:42

karnet w sklepie Maraton też jest po 80zł?

Zkstal | 2011-08-1 22:00

Kupuje, nie no w każdym meczu minimum będziemy widzieć 2 bramki więc warto, co prawda tylko bramki za bramkarzami ( dla nie kumatych - w te co się strzela gole ) ale cóż dobre i to, bo normalnie w ciemno można wziąć każdy mecz u siebie na 0:0.

Łukasz121085 | 2011-08-1 23:06

W sobote wszyscy na mecz z wigrami a za tydzien na olsztyn jedziemy z kokretna korrrrba pozdro dla wszystkich kibicuw naszej kochanej Staloweczki

Mystery69 | 2011-08-2 09:32

Porównując ceny bazowe z cenami ,,po obniżce'' to rzeczywiście dużo taniej wychodzi.... :) Zatrudnić nowego trenera i już ludzie z chęcią na mecz przyjdą. Bo przy obecnym trenerze kibicom za bardzo nie chce przychodzić się na taką padlinę i oglądać defence z 1 napastnikiem, do którego Maurinho ciągle ma jakieś pretensje. Taktyk nr 1

Cdncdn | 2011-08-2 18:13

A ja chcialem kupic bilet na trybne za bramka kolo zegara i .dupa.Nie mozna.Dlaczego.?Prze ciez niczym nie rzni sie ta trybuna od trybuny za bramka od strony glownego wejscia.To zwyczajny kandal i brak organiacji .Tylko niech mi nikt nie tlumaczy ze tam jest tez sektor dla kibicow gosci bo to zenujace

Stalówka_1938 | 2011-08-2 18:56

Prawda jest taka , ze kupując bilet na krytą mozesz wejsc na Trybune wyzej wymienioną oraz własnie za bramką obok zegara tylko niewiem czemu nie zrobią osobnego sektora za bramką tylko jest połaczane z krytą :)

Cdncdn | 2011-08-2 19:13

To niech postawia cieca prz wejsciu na kryta ktorybedzie sprawdzal bilet na kryta i po problemie a nie ida na latwizne akierownik na pytanie czemu nie moge kupic biletu na trybune za bramka odpowiada...bo nie.Tylko w ryja lac.

Jack | 2011-08-2 22:19

K......w ryja to powinien tobie ktoś w końcu dać tylko że rzadko wychodzisz zzza kompa. Takim jak ty jescze nikt nigdy nie dogodził.
Kupujesz na krytą możesz iść za bramkę-traktowanne to jest jak jeden sektor-ale po co ja to piszę dla Ciebie to i tak niezrozumiałe
Opadają ręce!

Edek38 | 2011-08-2 22:39

cdn
skoro te dwie trybuny to wg Ciebie to samo ,to smogaj na ta od strony kas,a jak chcesz to mozesz tez zostac tym cieciem i bedziesz sobie podczas ogladania kasowal bileciki.
Teoretycznie ta trybuna jest wylaczona z uzytku wiec sie nie dus,ze nie ma na nia biletow.
a jak Cie slonce razi na przeciwnej to zalatw sobie kogos kto je zgasi, tylko nie pros o to organizatora meczu.

Edek38 | 2011-08-2 23:03

Zapytam kolejny raz,gdzie byliscie jak na jesien w minionym sezonie mielismy 1 miejsce w tabeli???Kazdy z was znawcy skazywal ten zespol na spadek po pierwszych 3 kolejkach i co??
Nie bylo co pisac ???i na kogo najezdzac ??


Ch..ja sie znacie i tyle w temacie !!!!

przyjmijcie to do swoich genialnych glowek .

Jestescie smieszni!!! Wielce wymagajacy Kibice.

Co dajesz od siebie jeden z drugim?
100 km dalej masz ekstraklase, zajebisty stadion itp itd.Sa wakacje i wycieczki w modzie wiec zabieraj kumpi ze stronki i powodzenia.Przynajmn iej komp odpocznie i piekne widowisko zobaczysz.

19mlody38 | 2011-08-3 09:59

zablokowac komentarze i nie bedzie glupiego pisania

Stalówka_1938 | 2011-08-3 10:09

Nie ma co odpowiadać na głupie teksty :) Też jestem za zablokowania komentarzy co do niektorych newsów i po sprawie :d

Mietek | 2011-08-3 12:22

Dobra skoro tak uwazacie ze wszystko jest cacy, to co powiecie na to ze policjanci nie pozwalaja wnosic na mecze wode mineralna albo nawet napoje gazowane? Oczywiscie jak ktos jest z plecakiem to od razu przemytnik albo jakis bandyta, nawet czasami plecaki kaza zostawic przy wejsciu.Ale mózgi nie pomysla ze facet moze przyjechal z daleka na mecz i jest kibicem, i plecak musial miec.Dawniej nie bylo takiej komuny jak teraz.Nawet do kieszeni potrafia sie przyczepic i kaza wyciagac chusteczki do nosa i inne artykuly gdy cos wyczuja macajac czlowieka.

Edek38 | 2011-08-3 13:20

Mieciu,
Tak cacy masz dzieki ustawom,przepisom itp,itd.
Na kazdym stadionie jest podobnie.
Tak to jest teraz w tym kraju,ze kazdy kto ma szalik ,jest kibicem, jest tez potencjalnym bandyta.
TV nie ogladasz??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2242) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1180)
» Filip kacper k. (1085) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (688)
» Kamilosss (545) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 840 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 393 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 049 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 36 512 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01604