Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.7.kolejka. STAL STALOWA WOLA - GARBARNIA KRAKÓW

STALÓWKA tv.7.kolejka. STAL STALOWA WOLA - GARBARNIA KRAKÓW

W 7. kolejce nasza "Stalówka" doznała przykrej i upokarzającej porażki z Garbarnią Kraków 0:3.Zespół na boisku zaprezentował się bardzo żle . Dużo błędów obronców, słaba dyspozycja naspastników oraz słabiutka postawa bramakrza  miały wpływ na wynik spotkania .

 

Relacja Stalówkatv:

 

 

W młynie  skromna grupa kibiców "Stalówki" jak mogła tak dopingowała piłkarzy, zawisły flagi "Forza Stal ", " Stalowcy ". W ostatnich minutach zamiast dopingu można było usłyszeć słowa krytyki pod adresem piłkarzy

"Zejdzcie z boiska nie róbcie z Nas pośmiewiska".

 

 

 

Kolejny bardzo trudny wyjazd czeka naszą drużynę do Siedlec na mecz z Pogonią ( sobota godz. 16.00 ) 

Komentarze (20)

Superbastiano | 2011-09-4 14:27

No coment

Online | 2011-09-4 19:49

trener - niech ustawia zespół ofensywnie albo niech odejdzie

piłkarze - brak jakiejkolwiek woli walki i chęci uzyskiwania dobrych wyników

kibice - martwi tak słaba frekwencja

mam nadzieje że to tylko taki falstart i że wszystko pójdzie w dobrym kierunku

siedlce i puławy minimum 4 punkty muszą być

Biggie | 2011-09-4 22:16

o której trening we wtorek?

Stalowka the firm | 2011-09-4 22:41

Jutro podamy o ktorej jest wtorkowy trening - prawdopodbnie wlasnie we wtorek bedziemy chcieli sie na niego udac i przekazac nasza wizje trenerowi i pilkarzom

Biggie | 2011-09-4 22:53

dzieki wlasnie o to mi chodzilo;)

Stalowkanyc | 2011-09-4 23:05

WSTYD!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Omen | 2011-09-5 06:18

Adamus. Dziekujemy
Ciołek - nie pamiętam gorszego bramkarza w Stali .
nic nie umie

Skarpa v | 2011-09-5 08:34

Omen - fachowcu jeden, gra naszych to kaszana, ale bramkarza za to nie wiń - obrona zagrała katastrofalnie i tyle - pojedyncze błędy się mu zdarzają, ale nie jest najgorzej (ostatnio był bohaterem i tylko dzięki niemu wygraliśmy mecz...). Niestety, nie ma pomocy, nie ma przez to ataku i do tego katastrofalne błędy w obronie...bramkarz przerywa kontrę, walczy, a przez 30 sec nasza obrona nie zdążyła wrócić! ta sytuacja przy 2:0 pokazała jak nasi grali...

Dr_d | 2011-09-5 08:57

Ciołka bym nie winił, jest młody i wiadomo, że wczesniej czy później popełni błąd. Nie rozumiem tylko trenera, który ma bardzo dobrego bramkarza Dydę, a na siłę szuka innego, i to jeszcze młodzieżowca, żeby mieć większe pole manewru na innych pozycjach, co jak widać nie przynosi rezultatu, a bramkarz młodzieżowiec widzieliśmy jakie popełnia błędy.

Jw27 | 2011-09-5 09:39

Zobaczcie jak prawy obrońca biega, jak nie kryje i jak go mijają. Gra na stojaka. Presing od połowy miał być?

Mietek | 2011-09-5 09:54

Jesli mowa o mlodziezowcach to czemu nie sciagnieto jeszcze jednego na lewa obrone, co tak szukali.Po co wypozyczali do Turbii.Kolejny blad zarzadu i trenera Adamusa ktory juz sam sie pogubil.Ma dobrego bramkarza i wystawia mlodziezowca ktory swietne spotkania przeplata fatalnymi.Slaba Garbarnia wykorzystala do bolu nieudolnosc Adamusa i jego kopaczy.Prawy obronca Demusiak tez gral jakby szalal dzien wczesniej w Planecie.Jechali po nim jak po masle.Z taka gra mieli by problemy z Turbia i Sokołem Nisko.Taka bolesna prawda trenerze.Swietne przygotowanie do sezonu a dostaje sie w plecy od jednego z glownych kandydatow do spadku.Niedlugo to Stal nią bedzie.

Matador69 | 2011-09-5 10:37

Ale poważnie nie rozumiem naszej gry do przodu - tego 4 5 1, to wyglada tak jakby nasz Trener myslal ze ma na bokach robbena i riberyego

Mystery69 | 2011-09-5 11:46

Dydo - Byrski - Lewandowski - Żmuda - Skórski - Horajecki - Radawiec - Walaszczyk - Białek - Gęśla - Fabianowski
Dydo nr 1 w bramce bez dyskusji !!!!!!
W obronie małe pole manerwu (a według Maurinho przed sezonem taki skład rozbudowany był). Stąd trójka obronców według mnie. Skórski i Horajecki jako defensywni pomocnicy (łącznicy pomiędzy obroną a pomocą). Następnie dwóch pomocników: Radar i Walaszczyk. W ataku Fabian, Gęśla i Białek. Jak widać taktyka kombinowana tzw. 3 - 2 - 2- 3. Gramy do przodu cały czas bez mamiany żadnej. Komu się nie chce grać, schodzi i koniec kropka. Można panie Adamus? Można. Pzdr

19mlody38 | 2011-09-5 12:10

omen czy ty byles na meczu z wigrami?czy ty widziales jak wtedy ciołek bronił i dzieki komu wtedy zdobylismy 3pkt? wiec sklej pizde popelnił bład zdarza sie!

Karzełreakcji | 2011-09-5 16:42

Proszę oddać mi kosiarkę za karnet
Nie mam zamiaru za ciężko zarobione pieniądze sponsorować nieudaczników. Dziękuje tyle w temacie

Fanatyko | 2011-09-5 17:22

Co z tym treningiem we wtorek?

Ramzes | 2011-09-5 19:58

Info odnośnie treningu miało być już dawno podane. Czemu nic w tym temacie nie jest robione?? cos mi sie wydaje ze nie byli bysmy tam mile widziani.Ot co! ;) pozdrawiam

Stalowka the firm | 2011-09-5 20:10

Wszystkich zainteresowanych spotkiem z pilkarzami i trenerem zapraszam na godz 16:20 na stadion!!! Pozdrawiam!!!

Mietek | 2011-09-6 00:17

a od czego sa prezesi, dzialacze.To chyba tylko w tym klubie kibice musza mówic trenerowi co ma robic.Co za zacofanie w tym klubie.Nie mniej popieram ten pomysl spoktania z trenerem i kopaczami.I najwazniejsze pytanie jakie by padlo to moze nie do trenera ale do dzialaczy: czemu nie ma druzyny rezerw.Teraz macie ten kontuzjowany, tamten i klopoty z kadra.Od lat popelniany jest ten sam blad.Nie ma druzyny rezerw i pozniej dziwic sie ze nie ma kto grac.Juz Sokół Nisko ma rezerwy, Resovia z niewiele wiekszym budzetem.Zapowiada sie jak narazie nędzny sezon w 2 lidze i piekna gra na 0:0.Bo po wypowiedziach prezesa w Echu Dnia zmian narazie nie bedzie.Adamus dalej bedzie prezentowal ta swoja zabojcza taktyke 1-9-1.A na spotkaniu z kopaczami i trenerem podziekujmy za wspaniale przygotowanie zespolu do sezonu i wielkie zaangazowanie w ostatnim meczu (widac to bylo szczegolnie po gwiazdzie Fabianowskim ktory sobie chodzil po boisku i mial wszystko w d...)

A i co sie dzieje z Kachniarzem i Radawcem.Radawca nie ma nawet na ławie ostatnio,kontuzja jakas czy co, wole juz jego ogladac niz gwiazde Fabiana ktory buja w oblokach zamiast grac.

Stalex | 2011-09-7 21:22

Drużyny rezerw nie bo...nie ma kasy znawco! Były próby połączenia z jakąś okręgówką, ale się nie udało.W tym Klubie ledwo wiąże się koniec z końcem i chyba wszyscy o tym wiedzą.A Reska ma trzykrotnie większy budżet niż Stalówka:)
Dużo piszesz mało wiesz Mietek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (990) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 419 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 50 982 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 451 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 909 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01784