Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

W 9 kolejce "Stalówka" podejmowała na własnym boisku kolejnego beniaminka tym razem była to Wisła Puławy. Po dość ciekawym meczu "Stalówka" wygrała 3:2 (2:1) .Bramki dla naszej druzyny zdobywali Wojciech Fabianowski, Kamil Walaszczyk ,Michał Skórski.

Relacja STALÓWKA tv :

W środowe popołudnie na stadionie przy ul. Hutniczej zasiadło ok. 800 osób z których utworzył się ok. 100-osobowy młyn, który starał się dopingować Nasz  zespół. Na płocie tego dnia zawisły flagi "Oś. Hutnik ", "To My Rowery".

 

 Kolejny mecz "Stalówka " zagra w niedzielę w Pruszkowie ze Zniczem.

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW "STALÓWKI" NA TEN WYJAZD.
  

Komentarze (7)

Mariuszstalowa | 2011-09-15 01:50

Szacunek dla tych co sie zjawiliina meczu oraz dla pilkarzy za walke do konca - emigracja

Skarpa v | 2011-09-15 07:20

szacunek się naszym należy, bo Wisła była lepsza - niestety, ale obrona nasza to katastrofa, boczni obrońcy bezradni, a środkowi...za starzy, przez co już ruchy nie te same. Adamus robi co się da by łatać tą obronę, ale nie ma czym. Czemu oni Witka oddali ?! to dla mnie mega zagadka. Niestety, ale jak gramy 2 napastnikami, to w pomocy jest hektarowa dziura... wraca Radawiec i widać że od razu w środku robi różnice. Mam nadzieję że wkrótce wszyscy będą zdolni do gry i wtedy Stal pokaże cały potencjał, bo dziś nam dopisało szczęście.

Fanatyko | 2011-09-15 09:06

Zajebiście ;). Teraz Pruszków, który znajduje się w środku tabeli. Liczę na szybkie info odnośnie wyjazdu!

Pozdro!

Mietek | 2011-09-15 10:16

najwazniejsze ze sa 3 punkty, styl nie ma wielkiego znaczenia ale to co wyrabial Kusiak na obronie to moglo doprowadzic do zawalu nie jednego kibica, jednak lata juz nie te i to nie jest gracz na 90 minut, balem sie ze dostanie czerwien, Wisla prowadzila gre a Stal wyjatkowo tego dnia skutecznie strzelala i oby tak dalej.Fabianowski w koncu sie obudzil.Mam tez nadzieje ze wroci na kolejny mecz Lewandowski bo obrona mimo wszystko to jedna wielka dziura.Weterani z Kusiakiem na czele juz sobie nie radza, glupie kartki, Wieprzec tez za glupote dostal

Kumar | 2011-09-15 10:53

Fanatyko informacja na temat wyjazdu jest aż 1 news niżej..

Terrormachine | 2011-09-15 13:27

Fanatyko
do zobaczenia na wyjezdzie , ciekawe czy bedziesz. mam z toba do pogadania w cztery oczy.

Fanatyko | 2011-09-16 08:44

Sry za pojebany komentarz, ale nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego news'u. Gafa jakich mało. Przepraszam jeszcze raz :).

Terror a my się może znamy? Bo chyba nikomu się nie przedstawiałem. Poza tym nie jestem nikim znanym z młyna. Ja tylko poczciwie sobie chodzę na mecze, zdzieram gardło co sił i uczestniczę jak mogę w życiu kibicowskim naszego klubu.

poZDRO!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 28 639 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 48 255 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 819 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 24 990 razy
Osób Online: 79 / Czas gen. strony: 0.01373