Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Informacje na temat wyjazdu Znicz-STAL

Informacje na temat wyjazdu Znicz-STAL

Ruszamy do Pruszkowa! 18.09.2011r. (niedziela) o godz. 19:00. Na mecz ze Zniczem zielono-czarna Brać uda się autokarami, także prosimy o pilnowanie w nich porządku.

ZAPISY: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Koszt wyjazdu: 25zł + 10zł wejście na stadion.
 
Zbiórka: godz. 13:30, odjazd 14:00 spod PKSu. Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu.

Zapisy potrwają najprawdopodobniej do jutra (piątek), gdy ktoś nie zdąży się zapisać na stronie będzie mógł zrobić to przy autokarach.
 

Komentarze (36)

Edek38 | 2011-09-15 17:36

Nie czekamy na ostatnią chwilę z zapisami.
Termin dla większości pewnie jest dogodny.

Jedziemy wszyscy i wspomagamy grajków dobrym dopingiem.
Jest to jeden z nielicznych wyjazdów jakie nam pozostały do zaliczenia!!!
Dobra frekwencja zależy od każdego z Nas !!!

Do niedzieli !!!

"komentatory" zapisane juz ?? ;0 ,bez napinki
ale cisza cos a temat taki ciekawy ...

Online | 2011-09-15 17:49

komentatory się odezwą w niedziele

"ma ktoś linka do relacji"

"nie mogłem jechać ze względu na chorobe :("

"ilu naszych pojechało ?"

"wiedziałem, że przegrają"

"trza adamusa wyjebać"

a ja będę cieszył w trasie z trzech punktów

Biggie | 2011-09-15 17:50

przede wszystkim nie zapisywać sie na pałe, żeby potem nie było tak jak w zeszłym sezonie do Płocka zapisanych ponad 100 a pojechało nas 1 autokar i kilka fur

Fanatyko | 2011-09-15 19:19

Online czyżbyś sugerował, że jestem komentatorem? Bo oczywiście nie można mieć akurat w dniu meczu problemów zdrowotnych, albo innych. Oczywiście wiem, że nie mówisz wprost o mnie, ale mogłeś już sobie oszczędzić tą wzmiankę o chorobie. Bo człowieka wkurwiasz po prostu.
Sorry za offtop, ale nie mogłem się już powstrzymać.

Oczywiście, żeby nie było - pojadę. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to już nie moja wina, ani sprawa.

Liczę na 3 punkty!

Pozdro!!!

Online | 2011-09-15 21:47

fanatyko nie mowilem do ciebie bezposrednio ale takich asow u nas jest duzo, na facebooku czy naszej klasie mamy wielu "fanatykow" ktorzy sa zawsze tam... :)

bez odbioru

Fanatyko | 2011-09-15 22:12

Proste. Tylko, że jak przychodzi co do czego to na meczu u siebie w młynie melduje się 50 osób. No ale jest jak jest i nic na razie nie zapowiada tego, że to się polepszy. Poczekamy na nowy stadion i zobaczymy. Może przyjdą czasy I ligi i znów będzie chodził na mecze z jakimś Tur Turkiem cały stadion ;). Aż wspominają się te czasy, gdy na młynie było tłoczno ^^.

Pozdro ;P!

Online | 2011-09-15 23:12

ja osobiscie wole w mlynie 3-4 stowy ktore zdzieraja gardla niz tysiac z czego polowa to wyzelowane pedaly i zwykle cioty, ktore przychodza zrobic sobie fotke na facebooka albo nasza klase i pozniej sie lansuja ze bylo sie na meczu z Widzewem, Katowicami czy Motorem i ze jest sie kibicem, jak widze takich ludzi to mnie telepie doslownie, nie powiem ze tylko u nas tak jest, bo w kazdej ekipie takie wynalazki sie zdarzaja , kiedys byl poruszony temat tzw selekcji i jestem za tym aby to bylo zrealizowane, na mlyn wejscie powinno byc obowiazkowo z szalikiem i koszulka, bluza lub kurtka jesli tego nie masz i uwazasz sie za chuligana to wypie...aj na kryta i tam sie lansuj, bo jesli nie zaczniemy sami od siebie wymagac to ch..j z tego bedzie, szacunek dla tych ktorzy mimo wszystko sa i staraja sie dac cos od siebie,

Adas1938 | 2011-09-16 06:55

a a wole zeby przynajmniej jak piszesz te 400 osob kupilo karnety!! i zeby bylo co mecz po te 400 osob bo jka narazie jest tragicznie

Fanatyko | 2011-09-16 08:40

Fakt, ale selekcja tu nie wchodzi w grę moim zdaniem, bo młodzi przychodzą na mecze po raz pierwszy i chcą dopingować, nie mają koszulek, szalików, bo pierwszy raz przyszli na Hutniczą 15 ;). Oczywiście wiem, że nie poruszasz problemu małolatów, ale taka selekcja u nas raczej nie wejdzie w życie. Poza tym tacy idioci (np. te 600 osób jeśli by odjąć 1000 od 400) zasilają mocno kasę klubu ;). Proste, że lepiej by było, gdyby poszli na krytą/krzesełka (teraz wyłączone, wiem). Większy zysk, my nie mielibyśmy żadnych spin, ale ja np. zamiast mieć ciśnienia to mam polewę z tych kretynów, co weszli na mecz jebnąć sobie fotkę i zapłacili za to te 8zł ^^. Co po pomnożeniu przez 600 daje dość dobry wynik :).

poZDRO!

A i na koniec chciałem poprzeć Adama. KUPUJCIE KARNETY (Ja mam, nie wystawiajcie zbędnych komentarzy typu "a Ty kupiłeś?") ! ! ! Bo to co się dzieje u nas w klubie z tymi karnetami to chyba jakaś kpina.

Edek38 | 2011-09-16 13:00

nie spac panowie i panie , ostatnie godziny na zapisanie sie na liste.
Zapelniamy kolejny autokar.JEDZIEMY !!!

Marco | 2011-09-16 21:25

Sorki że nie na temat ale nie znalazł nikt kluczy do samochodu ??

Bzc_Żwirki | 2011-09-16 22:33

Panowie do wyjazdu zostało już coraz mniej czasu, więc niech każdy nakręca znajomych. Wyjazd jest w takiej cenie, że stać na to każdego zwłaszcza, że nie możemy się pokazać wszędzie. (remonty, brak sektora itp.) Przypominam zielono czarnej braci ze Żwirek, że prawdopodobnie pojedziemy własnym autokarem dlatego prosimy aby fanatycy ze Żwirek przyszli wcześniej na zbiórkę. Wtedy będziemy mogli dokładnie policzyć ilu nas jest. Do zobaczenia w niedziele. Stalóweczka On Tour 1938 !

99999 | 2011-09-16 23:07

» http://sztafeta.pl/index.php?option=.....

trener znicza mowi ze czas na wygrywanie

Blejk | 2011-09-18 00:36

Dnia 17.09.2011 Zmarł Nasz Kolega Tomasz Mrok śmiercią tragiczną miał 23 lata.
Od dawna był związany z Naszą Stalówką.
Spoczywaj W Spokoju Bracie.

Adas1938 | 2011-09-18 07:22

[*] Zapalam świeczkę - żebyś zobaczył w ludziach, którzy stoją obok Ciebie swoich braci [*] .... proszę o uszanowanie jego pamięci i nie dopingowanie na dzisiejszym meczu

193819381938 | 2011-09-18 12:24

Nie znalem go, ale czesto widzialem na meczach...
[*]

Damians1938 | 2011-09-18 19:02

ma ktos relacje?

Sisq | 2011-09-18 19:02

[*] Ja Go chyba znałem, jeśli to ten chłopak, o którym to Go znałem dość długo.

Xxxx1938 | 2011-09-18 19:23

Ma ktoś relacje z meczu??

Stal1938a | 2011-09-18 19:29

daj ktoś link do czata

193819381938 | 2011-09-18 19:34

Nie moge tych motorynek! Jada na takim farcie! Nie dosc ze zostali w lidze, to jeszcze 3 miejsce...
Przegrywali z Pogonia 3-0 i wyrownali-.-

M_listkiewicz | 2011-09-18 20:07

żałuję, że nie mogłem jechać, ale niestety grypa mnie zmogła,

Seba6622 | 2011-09-18 20:40

85'
Znicz Pruszków 0-0 Stal Stalowa Wola

Marcin93 | 2011-09-18 20:53

stalowka wygrqala 1:0 strzelcem bramki piatek

Bartekstw | 2011-09-18 20:53

gooool! 1-0 dla stali 90 min Piątkowski !

Mariusz 151 | 2011-09-18 20:54

Piątkowski jesteś wielki

Petek12 | 2011-09-18 20:58

Jaro jesteś wielki Stalówka jest najlepsza na podkarpaciu

Mastw | 2011-09-18 21:17

Brawo !!!
Ostatnie sekundy ! Mamy 3 miejsce, teraz wygrana ze Świtem i jest szansa na 2.

Sadek | 2011-09-18 21:41

Ilu Naszych w Pruszkowie?
Uprzedzę pytania, nie każdy może zawsze jechać.

Adam | 2011-09-18 21:52

Wrócą, odeśpią to się opiszą.

Terrormachine | 2011-09-18 21:59

Nas jest na oko 100 głow , jeden autokar i kilkanaście samochodów. miła atmosfera

Terrormachine | 2011-09-18 22:15

Dobra wiadomośc motor zremisowal z Pogonia Siedlce 3:3 a Jeziorak z Wisla Pulawy 1:1 czyli wchodzimy na 2-3 miejsce. Jest szansa na 1 Lige! Ogień!!! do konca sezonu i mobilizacja !

Figo1905 | 2011-09-18 22:20

gratuluje;p

Edek38 | 2011-09-19 01:52

i na chu..j klepiesz takie info na glownej stronie, ulzylo Ci ?? relacje z wyjazdu pisze sie po powrocie !!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 668 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 218 823 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 267 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 40 632 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01805