Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruszamy do Łowicza!

Ruszamy do Łowicza!

Po raz kolejny zagramy w niedziele, tym razem w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. Spotkanie 30 października (niedziela) o godzinie 11:15. Zbieramy pieniążki na tą okazje a do zebrania nie jest ich dużo i jedziemy! 295 km do przejechania w jedną stronę, także po Olsztynie najdalszy wyjazd w tej rundzie. Mobilizacja na osiedlach i FC!

WSZYSCY zabierają ze sobą ZIELONE KOSZULKI. Jeśli ktoś nie będzie miał będą do nabycia przed wyjazdem!

Zapisy : www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd (nie zapisywać się po kilka razy!) do czwartku 27.10.2011 do godz. 24:00

Zbiórka: godz. 3:30, odjazd: godz. 4:00. ( zmiana godziny ) Koszt wyjazdu: 25zł +  bilet na mecz.

 

- poniżej obrazek na różne portale internetowe!

Image and video hosting by TinyPic

 

- oraz plakat do wydrukowania!

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (13)

Brygadzista | 2011-10-19 11:26

Już od dziś (tj. 19.10.11) zapisujemy się na listę wyjazdową aby ułatwiło to organizatorom wyjazdu ogarnięcie transportu! Koszt wycieczki do Łowicza jak sami widzicie jest strasznie tani, także na przyszłość bez zbędnego gadania na temat cen wyjazdu. Jest półtora tygodnia na odłożenie pieniążków, także bez problemu każdy da rade odłożyć. Mecz znów mamy w niedziele i będzie trzeba rano wstać, zbiórka 4:30, odjeżdżamy punktualnie o 5:00 i nie czekamy na sobotnich imprezowiczów! Każdy, dobrze myślący wie co odłożyć na bok w weekend - 29, 30 października! Pamiętajmy również o zielonych koszuleczkach w których wyglądamy przepięknie na wyjazdach! Mobilizacja na osiedlach i FC! STALÓWKA ON TOUR!

Kumar | 2011-10-19 11:27

Następny wyjazd po Łowiczu to Garbarnia Kraków dnia.... 7 kwietnia 2012 !!!
Więc zmobilizujmy się na to spotkanie !!

Mariuszstalowa | 2011-10-19 13:19

Jakis dzieciak ze Stalowej Woli potrzebuje krwi . przydaloby sie bysmy kibice pokazalii sie z dobrej strony nie tylko sportowej .
szczegoly to pisolo na stronie --waznePomóżcie: poszukujemy krwi grupy BrH+ dla 3 letniej dziewczynki, u ktorej stwierdzono wczoraj bialaczke.... tel: 15 8362590wazne

PROSZE UDAJCIE SIE DO NAJBLIZSZEGO PUNKTU KRWIODAWSTWA i oddajcie krew dla Aleksandry Chelstowskiej lezacej na 7-ym oddziale (oddzial onkologii i hematologii dzieciecej) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr:4 im.M.Konopnickiej w Lodzi .Oli grupa krwi to:BrH+ ALE KAZDA KREW JEST CENNA!!!!! Dziekuje z calego serca.....

Dzos | 2011-10-19 20:06

panowie wie ktoś może ile będzie trwał remont trybun?na wiosnę już będzie klatka otwarta czy dopiero za kilka lat?

Motor | 2011-10-19 20:12

nigdy, klub upadnie my przetrwamy

Biggie | 2011-10-19 20:53

klatka będzie otwarta zapewne dopiero wtedy kiedy zostaną wybudowane nowe trybuny za bramkami, a kiedy to nastąpi tego nie wie nikt

Stal_1938 | 2011-10-19 21:09

Patrzac na tempo dotychczasowych prac, mozna smialo celowac w kilkanascie lat.

JEDZIEMY DO ŁOWICZA!

Os.flisakow | 2011-10-19 23:45

dziwic sie pozniej ze poziom komentarzy jest na stronie jaki jest ale co tam lepiej jak sie nie ma co do tematu wniesc lepiej doje... zeby cisnienie spadlo prawda a noz sie lepiej poczuje pozazdroscic chlopcy.. Podrawiam tych wszelakich i wielce kumatych komentujacych

Skarpa v | 2011-10-20 07:21

podobno fundamenty już gotowe, ale nie ma chętnego na konstrukcję stalową, więc z tego co wiem, termin planowanego oddania trybuny jest prawie nie aktualny/nie realny...

Cyc-u | 2011-10-20 12:02

Termin oddania trybuny to jesien przyszłego roku. Do zimy mają być wylane jedynie fundamenty.
Co do tego ze nie ma chętnego na konstrukcje stalową - trybuna ma być jeśli się nie mylę żelbetowa, a nie metalowa, czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
Druga rzecz to to, że przecież jest firma, która wygrała przetarg, więc o jaki brak chętnych chodzi?

Skarpa v | 2011-10-20 13:25

nie będę wchodził w szczegóły, ale chodzi tu o konstrukcję dachu - z tego co słyszałem to nie ma wykonawcy właśnie na ten dach i chyba słupy (tego jednak nie jestem pewien). Firma wygrała, ale ta firma sama to może beton lać, konstrukcji nie zrobi - a że jest to dość skomplikowana konstrukcja, to nie każdy jest w stanie to wykonać - jak nie znajdą szybko wykonawcy, to będzie problem. Nie chcę siać chaosu (chociaż zacząłem) ale jak będę wiedział coś więcej to napiszę.

Dzos | 2011-10-20 15:09

dzięki za odpowiedzi,a wiec wychodzi na to,że nie prędko to zrobią

Kamykrah | 2011-10-22 23:12

we wtorek oddam krew nie mam tej grupy ale wiem o co chodzi. POMOC DLA DZIECKA BEZ CENNA!!!!!!!!!!!!!!! !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 50 590 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 969 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 060 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 825 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01445