Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wierna Małogoszcz 3 : 1 (2 :1)

Stal Stalowa Wola - Wierna Małogoszcz 3 : 1 (2 :1)

Jakiś czas temu trener Antoni Hermanowicz wprowadzał na poważne już boiska piłkarskie Sławomira Adamusa. Teraz spotkali się jako trenerzy i uczeń nieładnie odwdzięczył się mistrzowi. Z drugiej jednak strony, dobrze to świadczy o profesorze, jeżeli wychowuje uczniów, którzy go pokonują.
W bramce Wiernej stoi znajomy z ubiegłego sezonu Stali, Mirosław Maj. Być może ta znajomość ośmielała gospodarzy do częstych wizyt pod bramką gości. Już w 2. minucie na strzał z daleka odważył się młody Dziedzic. Tego samego próbował 10. min później Daniel Radawiec, ale dwie znacznie groźniejsze kontry przeprowadzili goście. W tym przypadku sprawdził się Tomasz Wietecha.
Pierwsza bramka padła po koronkowej akcji. Po rzucie rożnym główkował Sałek i piłka stanęła na linii bramkowej. Najbliżej był Bednarz i stało się. Zaraz było 2-0, bo Maj zaskoczony strzałem wzdłuż linii, sam wpakował futbolówkę do swojej bramki. Honorowego gola dla Małogoszczy zdobył Bień, o którym zapomnieli obrońcy. Stał sam 10 metrów od bramki, a zasłonięty Wietecha nawet nie wiedział, z której strony padnie strzał.
Osłabiona na początku drugiej połowy Wierna, straciła animusz do walki. Gospodarze co raz ciągnęli pod bramkę Maja, ale tylko raz go pokonali. Goście dali się wciągnąć na połowę Stali, poszła szybka kontra i Bednarz ze Ślusarczykiem znaleźli się przed osamotnionym Majem. Golkiper gości nie miał najmniejszych szans.

1-0 Bednarz (37, dobitka uderzenia Sałka), 2-0 Stręciwilk (39.), 2-1 Bień (43, podanie Sadłowskiego), 3-1 Bednarz (85.).
STAL: Wietecha 7 - Oczkowski (30. Łuczakowski 6), Kasiak 5, Drabik 5, Sałek 5 - Włoch 5 (64. Ślusarczyk), Dziedzic (24. Skiba 5), Radawiec 6, Dziuba 5 - Stręciwilk 7, Bednarz 8 (86. Telka).
WIERNA: Maj 4 - Lniany 4, Szpiega 5, Piotrowski 4 - Piwowarczyk 5, Grzyb 4 (87. Grzesik), Bień 5, Drej 0, Sadłowski 5 - Fatyga 4, Gil 5 (65. Kleszcz).
Sędziował: Arkadiusz Starobrat (Warszawa). Żółte kartki: Radawiec, Stręciwilk, Włoch oraz Szpiega, Drej, Grzyb. Czerwona kartka - Drej (48., za drugą żółtą). Widzów 500.