Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.Pelikan Łowicz-Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv.Pelikan Łowicz-Stal Stalowa Wola

 W 17 kolejce nasza "Stalówka" przegrała w Łowiczu z Pelikanem 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wojciech Białek.

Relacja filmowa STALÓWKA tv:

 

 


Do Łowicza autokarami i samochodami wybrała się ok. 140-osobowa grupa kibiców "Stalówki w większości w zielonych koszulkach. Podczas całego spotkania w miarę swoich możliwości starali się dopingować nasz zespół. Na płocie zawisły flagi "FORZA STAL" " FOOTBAL FANS STALÓWKA" , " SKSSW" . Na samym meczu oprócz fanów "Stalówki" doliczono się 250 osób z Łowicza.

 

 

 

 

 

Kolejny mecz "Stalówka " zagra z liderem naszej grupy OKOCIMSKIM BRZESKO w Brzesku w sobotę o godz.12.00. oczywiście wiernych kibiców ZAPRASZAMY NA TEN WYJAZD  by wspomóc dopingiem naszych piłkarzy. 

Komentarze (13)

Mariuszstalowa | 2011-11-1 02:31

tyle co z filmiku widac gloe pelikana dosc fuksiarskie . pozdro dla ekipy wyjazdowej

Terrormachine | 2011-11-1 11:03

Hahahahaha ale się uśmiałem obczajcie sobię wszyscy ten pierwszy filmik u góry STALOWKA tv Pelikan Łowicz Stal Stalowa Wola i obczajcie sobie minute 5:00 hahahaha :D

Stalowiak1938 | 2011-11-1 13:31

PANOWIE!! OSTATNI WYJAZD W TYM ROKU!! TRZEBA UDANIE ZAKOŃCZYĆ SEZON WYJAZDOWY. WYJAZD BLISKI BARDZO ATRAKCYJNA TRASA PRZEJAZDU. TRZEBA SIĘ DOBRZE POKAZAĆ. WIEM ŻE WYNIKI NA WYJAZDACH NASZEJ DRUŻYNY NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM ALE POKAŻMY ŻE STAL TO MY!!

WSZYSCY DO BRZESKA!!!

POZDRAWIAM

Marco | 2011-11-2 11:17

- To, co prezentujemy w defensywie, to jest skandal! - nie owijał w bawełnę trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, po ostatniej porażce z Pelikanem w Łowiczu 1:2. „Stalówka̶ 1; po pierwszej rundzie rozgrywek jest na piątym miejscu w tabeli z 23 punktami. Po pierwszej części sezonu stalowowolska drużyna, której celem jest awans do pierwszej ligi, ma na koncie 6 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek na koncie oraz trzy punkty zdobyte walkowerem za mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Było też zwycięstwo z Sokołem Sokółka 4:1, ale ten zespół wycofał się z rozgrywek i jego wyniki zostały anulowane.

RĘCE OPADAJĄ…

Przed rozpoczęciem sezonu sytuacja była jasna - władze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA, trener Adamus i piłkarze zapowiadali, że drużyna będzie walczyć o powrót na zaplecze ekstraklasy. Drużyna została wzmocniona i „na papierze” wyglądało na to, że będzie jedną z najlepszych w drugiej lidze. Jednak, jak się okazało, stalowowolanie w pierwszej rundzie grali „w kratkę” i nie są na półmetku na jednym z dwóch pierwszych miejsc w tabeli, które dadzą awans. W meczu kończącym pierwszą rundę przegrali na wyjeździe z piątym obecnie od końca w tabeli Pelikanem, tracąc dwa gole w dwie minuty.

- Tak nie można grać w piłkę - mówił po spotkaniu w Łowiczu Sławomir Adamus. - Ręce opadają… Znów w ciągu dwóch minut przegrywamy spotkanie. Można mówić, tłumaczyć wszystko chłopakom, a na boisku wygląda to inaczej. Żeby zdobyć gola, to my się musimy nabiegać, zawalczyć. A przeciwnik kopnął piłkę spod własnej bramki, ktoś przegrał główkę i z tego padł gol. To, co my reprezentujemy w defensywie, to jest skandal!

TRUDNI RYWALE

Trener Adamus nieraz podkreślał, że w grze naszej defensywy nie pomagają na pewno częste w niej zmiany, spowodowane kontuzjami i kartkami. Praktycznie w każdym meczu obrona gra w innym zestawieniu, ale tego akurat można się spodziewać w przypadku zawodników z linii obronnej. Nasz zespół będzie miał okazję pokazać się z lepszej strony jeszcze jesienią, bo w listopadzie rozegrane zostaną trzy kolejki rundy wiosennej. Przeciwnicy nie będą jednak łatwi.
W najbliższą sobotę „Stalówka̶ 1; zagra z liderem, Okocimskim w Brzesku, który w pierwszej rundzie nie przegrał żadnego meczu. A w kolejnym spotkaniu stalowowolanie zmierzą się u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który z kolei wygrał cztery ostatnie mecze. I na koniec z jednym z outsiderów, Wigrami w Suwałkach, których jednak też na pewno nie można lekceważyć. Na domiar złego, w meczu z Pelikanem kontuzji nabawił się czołowy pomocnik Stali, Jarosław Piątkowski. Ostatnie tegoroczne mecze będą więc prawdziwym sprawdzianem „stalowegoR 21; charakteru zespołu, w którym po zakończeniu jesiennych rozgrywek dojdzie, zgodnie z zapowiedziami władz piłkarskiej spółki, do zmian.

Mlodapolska | 2011-11-2 20:53

Panowie admini, może by tak jakieś info odnośnie Marszu Niepodległości w Warszawie, na które wybierają się wszystkie ekipy w Polsce. Jest mała informacja na forum(bardzo rzadko odwiedzane..), ale myśle, że przydałoby się coś takiego jak na stronie Rakowa ;)
» http://www.rakow.com.pl/archives/3025

Spotkajmy się wszyscy w Warszawie w święto Niepodległości!!

Fanatyko | 2011-11-2 22:22

@Mlodapolska
Nie ma oficjalnego wyjazdu na Marsz Niepodległości u nas. Kto chce pojechać na pewno już o nim wie. Trąbiło się o nim już ponad miech temu.

Tom3kk | 2011-11-2 23:26

Hej!! Szukam namiar mailowy na osobę o ksywie edek1938. Poszukuję jednego zdięcia sprzed kilkunastu lat. Wiem że go posiada, bo jest na youtoube zamieszczone w jednym z filmów. Dzięki!! Mój e-mail tom3kk@poczta.fm

Mariuszstalowa | 2011-11-3 00:49

polecam ten filmik o Marszu Niepodleglosci » http://www.youtube.com/watch?v=jJmkTbVUBsg

Lubelak | 2011-11-3 12:08

Jest temat na forum, choć fakt dobrze byłoby doczepić na stronie glównej info. » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?t=51

Nie jest dobrze jak z Lublina jest juz prawie 5 autokarów a z SW jeden.

Wie-300 | 2011-11-4 10:40

Marco77 | 2011-11-4 17:42

Ten bramkarz to tragedia. Wolny, nieruchawy. Koszmar!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 19 021 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 536 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 43 117 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 377 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.01849