Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.Pelikan Łowicz-Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv.Pelikan Łowicz-Stal Stalowa Wola

 W 17 kolejce nasza "Stalówka" przegrała w Łowiczu z Pelikanem 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wojciech Białek.

Relacja filmowa STALÓWKA tv:

 

 


Do Łowicza autokarami i samochodami wybrała się ok. 140-osobowa grupa kibiców "Stalówki w większości w zielonych koszulkach. Podczas całego spotkania w miarę swoich możliwości starali się dopingować nasz zespół. Na płocie zawisły flagi "FORZA STAL" " FOOTBAL FANS STALÓWKA" , " SKSSW" . Na samym meczu oprócz fanów "Stalówki" doliczono się 250 osób z Łowicza.

 

 

 

 

 

Kolejny mecz "Stalówka " zagra z liderem naszej grupy OKOCIMSKIM BRZESKO w Brzesku w sobotę o godz.12.00. oczywiście wiernych kibiców ZAPRASZAMY NA TEN WYJAZD  by wspomóc dopingiem naszych piłkarzy. 

Komentarze (13)

Mariuszstalowa | 2011-11-1 02:31

tyle co z filmiku widac gloe pelikana dosc fuksiarskie . pozdro dla ekipy wyjazdowej

Terrormachine | 2011-11-1 11:03

Hahahahaha ale się uśmiałem obczajcie sobię wszyscy ten pierwszy filmik u góry STALOWKA tv Pelikan Łowicz Stal Stalowa Wola i obczajcie sobie minute 5:00 hahahaha :D

Stalowiak1938 | 2011-11-1 13:31

PANOWIE!! OSTATNI WYJAZD W TYM ROKU!! TRZEBA UDANIE ZAKOŃCZYĆ SEZON WYJAZDOWY. WYJAZD BLISKI BARDZO ATRAKCYJNA TRASA PRZEJAZDU. TRZEBA SIĘ DOBRZE POKAZAĆ. WIEM ŻE WYNIKI NA WYJAZDACH NASZEJ DRUŻYNY NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM ALE POKAŻMY ŻE STAL TO MY!!

WSZYSCY DO BRZESKA!!!

POZDRAWIAM

Marco | 2011-11-2 11:17

- To, co prezentujemy w defensywie, to jest skandal! - nie owijał w bawełnę trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, po ostatniej porażce z Pelikanem w Łowiczu 1:2. „Stalówka̶ 1; po pierwszej rundzie rozgrywek jest na piątym miejscu w tabeli z 23 punktami. Po pierwszej części sezonu stalowowolska drużyna, której celem jest awans do pierwszej ligi, ma na koncie 6 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek na koncie oraz trzy punkty zdobyte walkowerem za mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Było też zwycięstwo z Sokołem Sokółka 4:1, ale ten zespół wycofał się z rozgrywek i jego wyniki zostały anulowane.

RĘCE OPADAJĄ…

Przed rozpoczęciem sezonu sytuacja była jasna - władze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA, trener Adamus i piłkarze zapowiadali, że drużyna będzie walczyć o powrót na zaplecze ekstraklasy. Drużyna została wzmocniona i „na papierze” wyglądało na to, że będzie jedną z najlepszych w drugiej lidze. Jednak, jak się okazało, stalowowolanie w pierwszej rundzie grali „w kratkę” i nie są na półmetku na jednym z dwóch pierwszych miejsc w tabeli, które dadzą awans. W meczu kończącym pierwszą rundę przegrali na wyjeździe z piątym obecnie od końca w tabeli Pelikanem, tracąc dwa gole w dwie minuty.

- Tak nie można grać w piłkę - mówił po spotkaniu w Łowiczu Sławomir Adamus. - Ręce opadają… Znów w ciągu dwóch minut przegrywamy spotkanie. Można mówić, tłumaczyć wszystko chłopakom, a na boisku wygląda to inaczej. Żeby zdobyć gola, to my się musimy nabiegać, zawalczyć. A przeciwnik kopnął piłkę spod własnej bramki, ktoś przegrał główkę i z tego padł gol. To, co my reprezentujemy w defensywie, to jest skandal!

TRUDNI RYWALE

Trener Adamus nieraz podkreślał, że w grze naszej defensywy nie pomagają na pewno częste w niej zmiany, spowodowane kontuzjami i kartkami. Praktycznie w każdym meczu obrona gra w innym zestawieniu, ale tego akurat można się spodziewać w przypadku zawodników z linii obronnej. Nasz zespół będzie miał okazję pokazać się z lepszej strony jeszcze jesienią, bo w listopadzie rozegrane zostaną trzy kolejki rundy wiosennej. Przeciwnicy nie będą jednak łatwi.
W najbliższą sobotę „Stalówka̶ 1; zagra z liderem, Okocimskim w Brzesku, który w pierwszej rundzie nie przegrał żadnego meczu. A w kolejnym spotkaniu stalowowolanie zmierzą się u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który z kolei wygrał cztery ostatnie mecze. I na koniec z jednym z outsiderów, Wigrami w Suwałkach, których jednak też na pewno nie można lekceważyć. Na domiar złego, w meczu z Pelikanem kontuzji nabawił się czołowy pomocnik Stali, Jarosław Piątkowski. Ostatnie tegoroczne mecze będą więc prawdziwym sprawdzianem „stalowegoR 21; charakteru zespołu, w którym po zakończeniu jesiennych rozgrywek dojdzie, zgodnie z zapowiedziami władz piłkarskiej spółki, do zmian.

Mlodapolska | 2011-11-2 20:53

Panowie admini, może by tak jakieś info odnośnie Marszu Niepodległości w Warszawie, na które wybierają się wszystkie ekipy w Polsce. Jest mała informacja na forum(bardzo rzadko odwiedzane..), ale myśle, że przydałoby się coś takiego jak na stronie Rakowa ;)
» http://www.rakow.com.pl/archives/3025

Spotkajmy się wszyscy w Warszawie w święto Niepodległości!!

Fanatyko | 2011-11-2 22:22

@Mlodapolska
Nie ma oficjalnego wyjazdu na Marsz Niepodległości u nas. Kto chce pojechać na pewno już o nim wie. Trąbiło się o nim już ponad miech temu.

Tom3kk | 2011-11-2 23:26

Hej!! Szukam namiar mailowy na osobę o ksywie edek1938. Poszukuję jednego zdięcia sprzed kilkunastu lat. Wiem że go posiada, bo jest na youtoube zamieszczone w jednym z filmów. Dzięki!! Mój e-mail tom3kk@poczta.fm

Mariuszstalowa | 2011-11-3 00:49

polecam ten filmik o Marszu Niepodleglosci » http://www.youtube.com/watch?v=jJmkTbVUBsg

Lubelak | 2011-11-3 12:08

Jest temat na forum, choć fakt dobrze byłoby doczepić na stronie glównej info. » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?t=51

Nie jest dobrze jak z Lublina jest juz prawie 5 autokarów a z SW jeden.

Wie-300 | 2011-11-4 10:40

Marco77 | 2011-11-4 17:42

Ten bramkarz to tragedia. Wolny, nieruchawy. Koszmar!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 432 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 41 911 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 611 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 859 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.02116