Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd do Brzeska odwołany !

Wyjazd na mecz Okocimski Brzesko-Stal Stalowa Wola został ODWOŁANY !!! 

Na wniosek policji Burmistrz Brzeska nie wydał klubowi Okocimski zgody na rozegranie meczu z udzialem publicznosci..

W zwązku z tym  na stadionie zabraknie zorganizowanej grupy kibiców "Stalówki".

Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymalismy z Brzeska dopiero dzisiaj.



 

Komentarze (14)

Edek38 | 2011-11-4 17:11

siemanko , zauwazylem ,ze to chyba do ciebie nalezy wysylac mejle na tamtej stronie wiec pewnie masz cos wspolnego z jej powstaniem,
Rozumiem,ze mamy "wolnosc wszystkiego" w tym kraju ale moze przed rozpoczeciem pewnych dzialan nalezalo by je skonsultowac z innymi.

Czym sie sugerowales dobierajac barwy do napisu i tla " 19 STAL STALOWA WOLA 30" ???
Poroniony pomysl moim skromnym zdaniem.

Skontaktuj sie z kim trzeba .

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:17

Edek o ci chodzi chlopak sie stara zeby klub był bardziej znany w necie barwy do napisu itła zawsze mozna zmienic ale to nie jest najwazniejszy punkt strony

najwazniejszy jest herb i nazwa klubu !!
i to wystarczy , każdemu kumatemu powinno to wystarczyć niewiem jak tobie :)

Edek38 | 2011-11-4 17:29

ja tam moze nie jestem kumaty na tyle....

Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki.

Jak jestes taki obeznany to pewne sprawy powinienes ogarniac.

poza tym nie negowalem tego,ze sie stara,tylko jest wyraznie napisane o konsultowaniu sie z kims przed podjeciem pewnych dzialan.

co sie swiergolisz

Damianstw | 2011-11-4 17:33

no ładnie wygląda ta strona i nawet jest news że są problemy z budową stadiony a tu nic

Kumar | 2011-11-4 17:40

Już lepiej zamiast tracić czas na budowę nowej, która i tak niestety podejrzewam się nie przyjmie strony zasiliłbyś szeregi redakcji Stalowka.pl - największego serwisu kibiców Stali Stalowa Wola.

Przypominamy, że szukamy osób do pisania newsów, relacji przed i po meczowych itd. Osoby zainteresowane niech zostawią do siebie jakieś namiary (najlepiej gg) na pewno się odezwiemy:)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:50

Edek ta stronke jak narazie sam widzisz jest amatorska , dopiero powstała a ty juz na nia najezdzasz :D hehe bez napinki :)

Stalówka_1938 | 2011-11-4 17:56

niewiadomo czy wogole zaistnieje z taka konkurencją jak jest tu :)

Julek | 2011-11-4 18:45

odwołują nam ostatni wyjazd w roku do lidera i nawet jednego komentarza że szkoda że chujnia że głupie psy znów sieją panikę itp !!!! dlatego lepiej niech w przerwie zimowej dojdzie do rewolucji w drużynie bo coraz mniej ludzi reflektuje za jeżdżeniem za tymi lamusowatymi patałachami po kolejnych świątyniach polskiej piłki nożnej do klubów z kibicami tradycją z sektorami gości z prawdziwego zdarzenia itp bajerami prawdziwych spektakli piłkarsko-kibicowsko -kulturalnymi :-) sektor w Łowiczu rządził mistrzostwo świata oby więcej takich wyjazdów meczy :-) bo może nas dopaść mega kryzys jak nie uciekniemy z tej patologicznej ligi pozdro do zob na H15 na meczu z KSZO tego bez kibiców :-)

Van12 | 2011-11-4 18:50

» http://www.malopolskatv.pl/

możemy jednak oglądnąć ten mecz!
na stronie jest głosowanie, mamy czas do 22
ORGANIZUJEMY SIE! rozsyłamy kolegom a jutro oglądamy mecz

Kijana1938 | 2011-11-4 21:23

stronka zajebista troche roboty i bedzie zajebi***a

Damiano88stw | 2011-11-5 00:57

Pomysł ze stronką jak najbardziej udany i trafiony tym bardziej, że na tej stronce znakomici moderatorzy usuwają wybrane komentarze bez podania przyczyny. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któryś z moderatorów przyznał się, że to on usunął wpisy, nie wspomnę o uzasadnieniu.
Nie łamię regulaminu, a ktoś usuwa moje komentarze do artykułu.

Tyberius | 2011-11-6 09:18


"Chodzi m.in. o to,ze wtawianie/uzywanie nazw,herbow zastrzezonych wymaga pewnych ustalen.
Podobnie ze wstawianiem w galerii " nowego" herbu,uzywanego od powstania społki. "

No własnie nie rozumiem tego argumentu to jakis ewnement. Chyba w interesie społki jest to zeby nowy znak rozpropagowac. Nie znam przypadku zeby jakis klub zabranial umieszczac herb klubu na stronkach fanowskich.

Arni | 2011-11-6 12:59

Jak sie chce cos zbudowac to nie zaczyna sie od kradziezy np. zdjec - » http://www.stalowka.pl/photo.php?id=1666 - widze ze to zdjecie z tej strony jest uzyte na gore tamtej.

Tak po za tym jak ktos chce cos zrobic to niech pomoze chlopakom przy rozbudowie tego serwisu - a nie zakladac jakiegos badziewia.
Dzisiaj sa takie czasy ze jak chce sie robic cos nowego to robi sie to "z pompa" - albo nic sie nie robi !
I tak jest ze strona kazdego typu.

Zatorze | 2011-11-6 16:59

Arni pompę to ty sobie rób na siłowni. Chłopak zrobił stronę okej. Co do zdjęć to co to za kradzież ? ja sobie skopiowałem zdjęcie na kompa i co też ukradłem ? Skoro je ktoś wystawia i da się skopiować to znaczy że ktoś je upowszechnia do wielorakiego użytku. A jeśli już aż tak Cię to boli to wiesz co się robi ze złodziejami powodzenia misiu :) ale pózniej nie pokazuj się na stadionie. Druga sprawa to że każdy się spina ale to nie jest Wasz problem - problem ma chłopak który to zrobił bo teraz musi pracować na markę żeby to miało ręce i nogi. Inną sprawą jest to że też od niego zależeć będzie kiedy ta strona padnie - no chyba że w ogóle nie padnie. Ponawiam to nie Wasz problem i nie Wasza piaskownica. Chyba każdy ma swoje problemy a nie zajmuje się czyimiś. Chce robi - Wam nie pasii nie wchodzicie - proste jak drut. On chociaż coś robi a Wy tylko komentujecie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 498 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 18 860 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 440 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 43 631 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01477