Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

Kibiców ze Stalowej Woli - około 40. Na meczu nic godnego uwagi. Nasi piłkarze wygrywają 4:0.

Bramki zdobyli:
0:1 Stręciwilk
0:2 Telka
0:3 Więckowski
0:4 Drozd

Komentarze (7)

~kibic | 2004-10-12 21:47

no wkoncu mlodzi bramki strzelili :)

~Freek | 2004-10-12 23:45

No! 4 - 0. Może rywal wymagającym nie był, ale zanim wszedłem na stronkę coś małą niepewność miałem, ale jest ok. :) Teraz trzeba w lidze wygrać.

~. | 2004-10-13 11:30

1/8 PP na szczeblu okręgu Stalowa Wola


STAL Nowa Dęba - STAL Stalowa Wola o:4 (0:2)

0-1 Ślusarczyk (10.), 0-2 Telka (15.), 0-3 Więckowski (66.), 0-4 Drozd (87.)

NOWA DĘBA: Frańczak - D. Czachor, Dunajczyk, Babula, Warchoł (46. H. Byrka), Pabian (70. Bocian), Wilk, Dudziak (68. Smalera), Szwakop, Żywiec

STALOWA WOLA: Fabianowski - Kasiak, Oczkowski, Drabik, Pająk, Łuczakowski, Skiba, Dziedzic (25. Więckowski), Telka (75. Drozd), Włoch (46. Radawiec), Ślusarczyk (46. Stręciwilk)

Sędziował Antoni Fijarczyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Stręciwilk i Kasiak. Widzów 250.

Niespodzianki w Nowej Dębie nie było. III ligowcy ze Stalowej Woli nie mieli większych problemów z pokonaniem ekipy gospodarzy. Mecz "ustawiły" dwie szybko strzelone bramki. W 10. min po fatalnym błędzie miejscowych obrońców Ślusarczyk strzałem z woleja pokonał Franczaka. Pięć minut później dośrodkowanie Dziedzica na bramkę zamienił Telka. Goście mogli jeszcze przed przerwą strzelić jeszcze kilka goli ale zawodziła ich skuteczność. Warto zaznaczyć, że miejscowi tylko dwa razy w pierwszych czterdziestu pięciu minutach przekroczyli środkową linie boiska. Po przerwie jeden z kibiców zaoferował się, że uhonoruje każde trafienie gospodarzy banknotem o nominale 100 zł. Ten sposób dopingu podziałał na piłkarzy Stali Nowa Dęba, którzy ostro ruszyli do ataku. W 48. min w doskonałej sytuacji znalazł się Dudziak, ale jego strzał z 3 metrów w pięknym stylu wybronił Fabianowski. W 61. min Dunajczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale przestrzelił, posyłając piłkę obok słupka. Później już dominowali przyjezdni, co uwieńczyli dwoma trafieniami.


~ tra | 2004-10-13 11:41

Prawdo podobieństwo
Niech będzie skończonym zbiorem zdarzeń elementarnych. Jeżeli każdemu zdarzeniu A jest przyporządkowana dokładnie jedna liczba taka, że:
1)
2)
3) dla każdej pary rozłącznych zdarzeń A,B zachodzi:

to mówimy, że na zdarzeniach zbioru określone jest prawdopodobieństwo, a liczbę nazywamy prawdopodobieństwem zdarzenia

Własności prawdopodobieństwa:
1) P(Ø)=0 .
2) Jeżeli
3)
4) P(

~rzeszów | 2004-10-13 13:18

resovia,resovia,resovia-śpiewać z nami chamy!resovia&łks łódz.najlepsza zgoda w polsce.skoro niby jest zgoda między resovią a stalową,to dlaczego nie wywieszacie naszej flagi na waszym zasranym stadionie?widzieliście chłopki ze stalowej jaka sektorówka resovii jest na łks-ie?chyba nie bo wy poza tą waszą stalową nigdzie nie jezdzicie!pozdr.dla łks-u.

~x | 2004-10-13 13:32

kompleks masz??? i nie pisz nic o Sovii bo nie masz z nią nic wspólnego...

~Damian | 2004-10-13 13:43

właśnie chyba niemasz nic wspólnego z Resovią chyba że ze Stalą Rz zamknij pysk wywieszać wywieszamy wtedy kiedy jest młyn zreszta nasze też więc nie popisuj się ze masz neta chłopaczku!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2426) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1233)
» Filip kacper k. (1127) » Kamil (789)
» Fanatyk38 (789) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 878 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 35 835 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 157 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 523 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01791