Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

PP Nowa Dęba - Stal Stalowa Wola 0:4

Kibiców ze Stalowej Woli - około 40. Na meczu nic godnego uwagi. Nasi piłkarze wygrywają 4:0.

~Freek | 2004-10-12 23:45

No! 4 - 0. Może rywal wymagającym nie był, ale zanim wszedłem na stronkę coś małą niepewność miałem, ale jest ok. :) Teraz trzeba w lidze wygrać.

~. | 2004-10-13 11:30

1/8 PP na szczeblu okręgu Stalowa Wola

STAL Nowa Dęba - STAL Stalowa Wola o:4 (0:2)

0-1 Ślusarczyk (10.), 0-2 Telka (15.), 0-3 Więckowski (66.), 0-4 Drozd (87.)

NOWA DĘBA: Frańczak - D. Czachor, Dunajczyk, Babula, Warchoł (46. H. Byrka), Pabian (70. Bocian), Wilk, Dudziak (68. Smalera), Szwakop, Żywiec

STALOWA WOLA: Fabianowski - Kasiak, Oczkowski, Drabik, Pająk, Łuczakowski, Skiba, Dziedzic (25. Więckowski), Telka (75. Drozd), Włoch (46. Radawiec), Ślusarczyk (46. Stręciwilk)

Sędziował Antoni Fijarczyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Stręciwilk i Kasiak. Widzów 250.

Niespodzianki w Nowej Dębie nie było. III ligowcy ze Stalowej Woli nie mieli większych problemów z pokonaniem ekipy gospodarzy. Mecz "ustawiły" dwie szybko strzelone bramki. W 10. min po fatalnym błędzie miejscowych obrońców Ślusarczyk strzałem z woleja pokonał Franczaka. Pięć minut później dośrodkowanie Dziedzica na bramkę zamienił Telka. Goście mogli jeszcze przed przerwą strzelić jeszcze kilka goli ale zawodziła ich skuteczność. Warto zaznaczyć, że miejscowi tylko dwa razy w pierwszych czterdziestu pięciu minutach przekroczyli środkową linie boiska. Po przerwie jeden z kibiców zaoferował się, że uhonoruje każde trafienie gospodarzy banknotem o nominale 100 zł. Ten sposób dopingu podziałał na piłkarzy Stali Nowa Dęba, którzy ostro ruszyli do ataku. W 48. min w doskonałej sytuacji znalazł się Dudziak, ale jego strzał z 3 metrów w pięknym stylu wybronił Fabianowski. W 61. min Dunajczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale przestrzelił, posyłając piłkę obok słupka. Później już dominowali przyjezdni, co uwieńczyli dwoma trafieniami.

~ tra | 2004-10-13 11:41