Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Turniej o Puchar Klubu

Turniej o Puchar Klubu

  Zapowiedz turnieju o Puchar Klubu "Stal" Stalowa Wola .

Turniej odbędzie się 04.02.2012 r.(SOBOTA) na obiektach Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Staszica.
 
Początek zaplanowano na godz. 9:30 . Zakończenie i rozdanie nagród ok godz. 17:30 .

W rozgrywkach rywalizować będą zawodnicy z rocznika  2002- orlik młodszy .

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do wzięcia udziału w imprezie  !!!
Sprawmy frajdę najmłodszym wychowankom Naszego ukochanego Klubu, niech poczują się jak na stadionie piłkarskim. Zadbajmy o glośny i kulturalny doping oraz opawę .

Turniej zapowiada się na bardzo wysokim poziomie gdyż swoją obecność potwierdziły najsilniejsze drużyny w naszym regionie. 

W pierwszej grupie zmierzą się; Stal I Stalowa Wola, Stal Rzeszów, DAP Dębica, Hetman Zamość, Korona Kielce.

Natomiast w drugiej grupie znalazły się drużyny; Stal II Stalowa Wola, Resovia Rzeszów, Iglopool Dębica, Motor Lublin, UKS „6” Jasło.

W piątek 27.01.2012 r. o godz. 15.30 na hali „Ekonomika” odbędzie się trening zawodników przewidzianych na turniej. Zawodnicy wyznaczeni przez Trenera; Kuba Buczek, Kacper Barański, Tymek Buczek, Kuba Turek, Hubert Kozłowski, Maciek Biedrzycki, Kacper Marecki, Kuba Drelich, Dominika Oszust, Konrad Maślach, Dawid Maślach, Bartek Łokaj, Adrian Maziarz, Alan Kaczmarczyk, Alan Bulec, Filip Grabowski, Kuba Lebioda, Patryk Marut, Kuba Krawiec, Bartek Górak, Kuba Niemiec, Kryspin Białas, Czarek Żur.

Komentarze (10)

Tom/zks | 2012-01-31 10:05

no Koledzy moze by tak zrobic mlodym doping jak Lech, motor i inni swojej mlodziezy organizuja

Stalowiak1938 | 2012-01-31 10:25

Oczywiście że trzeba zrobic doping! Akurat w hali LO KEN. są trybuny. Możemy sprawić ogromną frajdę naszej młodzierzy, i sobie bo wydaje mi się iż wiele osób steskniło się za dopingiem, a doping na hali to super sprawa. Dodatkowo możemy pokazać przy dobrej mobilizacji że jest nas wielu i potrzebujemy stadionu. Ja osobiście namawiam abysmy zebrali się, trzeba ustalić godzinę i poszli liczną grupą na halę i poćwiczyli nasz repertuar. Jednocześnie przypominam iz dziś jest bardzo ważne spotkanie z Prezydentem miasta Stalowa Wola na które kazdy kibic Stalówki ma obowiązek przyjść. Na tym spotkaniu możemy tez ustalić sprawę dopingu w sobote na hali!! POZDRAWIAM !!

Stalowiak1938 | 2012-01-31 10:27

Oczywiście że trzeba zrobić doping! Sprawimy ogromną frajdę naszym młodzikom a i sami dobrze się pobawimy. Doping na hali to fajna sprawa. Przypomnimy sobie piosenki. UWAŻAM ŻE POWINNIŚMY TAM BYĆ!!

193819381938 | 2012-01-31 11:57

Z tym dopingiem jest dobry pomysl.
Tylko ze 75% osob powie ze to bez sensu i im sie nie chce. Moze niech Admin zrobi na stronie głownej ogloszenie o tym dopingu na tym turnieju jako np. trening dopingu przed sezonem czy cos.

Fanatyk38 | 2012-01-31 14:06

Msz "newsa" w którym jest napisane co i jak, po co kolejne ogłoszenie?! Wyślij link zainteresowanym, oni prześlą dalej i łańcuszek pójdzie .
Kwestia uzgodnienia godziny spotkania na trybunach, tak żeby np od 10: 30 do 13 było jak najwiecej osób i przez ten czas konkretny doping.

Zapewne zjawią się tez rodzice tych dzieciaków co też poprawi frekwencje.
My zadbajmy o Naszą liczbę.

Luki.9 | 2012-01-31 17:12

maciek z klanu stracil dziewictwo....

Damian38 | 2012-01-31 19:23

Panowie , ustalmy godzine ( np . 11.00 ) żęby wszyscy co chcą prowadzić doping przyszli na daną godzinę i jazda z konkretnym dopingiem dla naszych młodych Stalowiaków . Niech ktos sie za to weźmie , dzieciaki będą miały frajdę , a my ( KIBICE ) wkoncu coś pośpiewamy.. Pozdrawiam

193819381938 | 2012-02-1 19:38

Jak najwiecej osob.
'Trybuny' na 'staszku' to chyba najladniejsze jakie zobaczymy w Stalowej Woli takze mobilizacja;d

Tom/zks | 2012-02-2 08:12

witam
terminarz na ten turniej wyglada tak:
9:30 Stal I - Stal Rzeszów
9:47 Hetman - Dap Dębica
10:04 Stal II - Resovia
..
10:38 Stal I - Korona Kielce
..
...
11:29 Stal II - Motor Lublin
....
12:03 Dap Debica - Stal I
..
...
...
13:11 Satl I - Hetman Zamosc
13:28 Stal II - UKS 6 Jasło
a pozniej okolo 15 ostatni mecz rupowy STALI II z IGLOPOLEM DEBICA

od okolo 15:30 mecze o miejsca

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1952) » 1938fc (1276)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 478 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 791 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 108 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 776 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01515