Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nie lekcewarzymy Stali... ale jedziemy po 3 punkty.

Nie lekcewarzymy Stali... ale jedziemy po 3 punkty.

… mówi trener HEKO Czermno, ANDRZEJ DEC. – To, że w ubiegłym sezonie wygraliśmy wysoko w Stalowej Woli, nic nie oznacza, to już historia, ale wierzę w swój zespół. Znam Stal i wiem, że zawsze była na swoim terenie wymagającym przeciwnikiem, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że czeka nas ciężki mecz, ale jesteśmy na to przygotowani, ponadto chcemy podtrzymać dobra passę i przywieźć do Czermna 3 punkty.
– Po zakończeniu ubiegłego sezonu ubyło Panu kilku piłkarzy z podstawowego składu, a mimo to nadal HEKO „straszy” w tej lidze…
– To fakt, że ubyło nam wielu zawodników, którzy decydowali o obliczu drużyny, a tym samym o wynikach, ale w ich miejsce pozyskaliśmy nowych graczy, i jak widać chociażby po ostatnich rezultatach w tegorocznych rozgrywkach, potrafili oni godnie ich zastąpić.
– HEKO znakomicie w ubiegłym roku wypromowało Grzegorzewskiego i Piechnę, którzy przewodzą teraz stawce najlepszych strzelców II ligi. Kto po tych rozgrywkach pójdzie w ich ślady? Nam w Stalowej Woli podobał się na wiosnę Zimoch…
– To prawda, że Marcin grać potrafi. Ten sezon nie zaczął się dla niego dobrze, kontuzja, pauza za kartki,  dopiero teraz dochodzi do pełnej dyspozycji. Ale to nie jedyny dobry piłkarz, którego mamy w składzie. (śmiech)
– Wiemy, wiemy… Wystarczy popatrzeć na „skarb kibica”.  Wielu trenerów III ligi może Panu pozazdrościć kilku piłkarzy. Czy o Gondzi można mówić już teraz, że będzie następcą Piechny?

– Nie wiem czy Arek będzie w pełni sił, żeby zagrać ze Stalą. To bardzo zdolny chłopak, wychowanek łódzkiego KS, grał potem w drugoligowej Piotrcovii, a potem w trzecioligowych: Pelikanie Łowicz i Stali Głowno. On naprawdę dużo potrafi i wierzę w to, że stanie się niebawem mocnym punktem drużyny.  Zresztą, póki co, całą drużyna mimo dobrej lokaty w tabeli, nie gra tak, jakbym sobie tego życzył. Te zmiany kadrowe, które nastąpiły przed sezonem zrobiły swoje, dopiero teraz tak naprawdę zaczyna owocować nasza wspólna praca, dogrywanie się poszczególnych zawodników i formacji.

– Heko dużo bramek strzela, ale i dużo traci.

– A dzieje się tak, ponieważ jak już powiedziałem, mamy praktycznie nowy zespół, który potrzebował czasu na poznanie się. Doszedł do obrony Baliński i w ostatnich meczach widziałem już postępy także w grze tej formacji.

– Jednym z napastników HEKO jest Krystian Kanarski, który występował na wiosnę w Stali. Strzelił wtedy tylko jedną bramkę, w HEKO nie jest wcale skuteczniejszy…

– Ale to dobry piłkarz, spełniając w drużynie ważną rolę i liczę na niego w tym sobotnim spotkaniu. Motywować i mobilizować Krystiana do dobrej gry przeciwko Stali na pewno nie będę musiał…

– A czy HEKO ma aspiracje grania w II lidze, czy też Tłoki lub rzeszowska Stal mogą spać spokojnie, tak spokojnie jak w ubiegłym roku spał Kolporter?

– Wszystko zależy od tego, ile punktów uzbieramy do końca tej rundy. Jeżeli będzie realna szans na awans to na pewno z niej nie zrezygnujemy. Tak więc Tłoki i Stal Rzeszów spać spokojnie nie mogą. A tak w ogóle to myślę, że kibice Stali Stalowa Wola będą kibicować w tej walce raczej HEKO, a nie Stali Rzeszów czy Tłokom. Taką mam nadzieję.

– Dziękuje za rozmowę.

 

źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (26)

~nenad | 2004-10-15 09:51

Lekceważyć się pisze przez ż !!!

~pazi | 2004-10-15 14:06

Ej mam pytanie do tych "STALOWIAKOW". Jesli mowicie ze nie robicie mlynu bo nie macie kasy ale chyba bez tych rac i innych bajerow mozna cos zrobic. Macie przeciez w huj flag. Wezcie je na mecz i pospiewajcie cos pomachajcie flagami a wtedy naszym chlopakom bedzie lepiej sie gralo i rozjebia to kurwa HEKO!! Wiec jesli takie z Was "STALOWIAKI" to przyjdzcie jutro na mecz i cos pospiewajcie po huj Wam race?? Ajesli nie bedzie jutro na meczu mlynu tzn. ze macie w dupie klub!!!

~Do pazi | 2004-10-15 14:50

ty masz jakies kompelksy

~pazi | 2004-10-15 16:21

A co jestes "STALOWIAKIEM"

~Stalowiec | 2004-10-15 17:25

Pazi ma racje ... no ale jak juz kiedys ktos chyba z panów trzymających władze powiedział ... " młyn bedzie jak przeciwnik bedzie godny" ... osobiscie tego nie popieram, bo doping organizuje sie dla pilkarzy zeby ich wesprzeć ... to moje zdanie ...
pzdr

~pazi | 2004-10-15 17:32

bravo Stalowiec

~Blejk | 2004-10-15 19:09

popieram "pazi" ma racje młyn robi się dla naszych kopaczy a nie tylko gdy jest godny przeciwnik ale to moje przepyślenia pozdro narq

~ | 2004-10-15 19:21

mam nadzieje ze wygramy ten mecz.

~tom | 2004-10-15 20:00

kiedys bylo inaczej kibice bardziej byli zwiazani ze stalowka na meczach byl doping nawet jak bylo nas 40 i nikt nie przyjechal a teraz przyjezdza heko to po huj robic mlyn sie pokazywac jak kibice nie przyjada,niejeden se mysli kurwa taki przeciwnikm przyjezdza to po huj bede szedl,a kurwa przyjdz dla zasady,dla stalowki,jak teraz jest takie podejscie do sprawy to co bedzie kiedys?

~nana | 2004-10-15 20:23

ciekawe czy bedzie młyn ze sTalĄ Rz bo jak nie bedzie to stalowa nie ma juz kibiców. z heko na pewno nie bedzie to nie ide na mecz!!!! nara pozdro dla resovi rakowa

~pazi | 2004-10-15 20:33

I tak to wlasnie jest cyluje poprzednika"na heko napewno nie bedzie mlynu wiec nie ide". Tak mozna mowic caly sezon. Co wam odjebla z ta stala rzeszow co kurwa jest tylko 1 mecz w tym sezonie w Stalowej?? Porostu szkoda wam kasy na klub i tyle. Ja tam na heko pojde napewno:)

~Stalowiec | 2004-10-15 20:38

nana, sorki ale nie czaie Cię, ktos w poprzednim wpisie napisal ze przychodzi dla zasady, dla Stalówki, wlasnie tak ma byc, jakby tak kazdy myslal to by bylo super ... a co do tego ze na meczu ze Stalą Rzeszów nie bedzie młynu i w związku z tym nie mam kibicu, to to stwierdzenie jest nie na miejscu, bo jesli niby nie mamy kibiców, to kto jezdzi na wyjazdy, kto była na Motorze, kto był na Hutniku ?, ruch kibicowski w Stalowej jest i bedzie, tylko organizacji brakuje i moze troche chęci ...
pzdr

~Blejk | 2004-10-15 20:51

Ej kurwa przyjdzcie dla zasady ! dla stalówki niepatrzymy się na to czy jest godny przeciwnik w tamtym sezonie tego nie było co jest z wami!!!! Przyjdzcie jutro!!! do chuja

~Blejk | 2004-10-15 20:52

apropo każdy chce jeździć na fan-club "nisko" a w Stalowej bidujemy trudno taki los ja tam ide na heko zwsze jestem tam gdzie stalówka gra

~pazi | 2004-10-15 21:00

Jak tak dalej pojdzie to moze jakis mlyneczek sie uzbiera:). 50 osob wystarczy zeby byl wypas:)

~Stalowiec | 2004-10-15 21:05

tez o tym myslalem zeby moze i nawet młodszy sklad stanął na młynie w 50-60 głow i zaczął dopingowac Stal, moze wtedy by sie jeszcze troche osob zeszlo i by cos z tego wyszlo ... :)

~pazi | 2004-10-15 21:11

Wiec kazdy kto uwaza sie za kibica STALÓWKI jutro ma byc na sektorze i spiewac z cala reszta!!!!!!!!!!!!!

~.............. | 2004-10-15 21:15

MYSLE ZE TERAZ NIE MOZNA MYSLEC O MLODSZEJ CZY STARSZEJ EKIPIE


TRZEBA BRAC TAKA JAK SIE MA!!!!!!!!!!!!!!

~Stalowiec | 2004-10-15 21:21

Nom i to mi sie podoba :), mam rozumiec ze ty Pazi bedziesz krecil młynem ? :)

~normalny | 2004-10-15 23:42

ty Pazi Ty tak zawsze gadasz do siebie?
ja tu widze same chore wpisy będace nędzną wypociną t\Twojego toku myślenia..
co Wam odpierdala z tymi młynami...
GTW- kazdy wie Grupa trzy.......władze
wiecie cojesteśscie kurwybo na młynie jesteście wtedy kiedy oni sa bo wiecie ze Was obronią że staną ramie w ramie z przeciwnikiem w raize +W+.....jest tu kurwa mnóstwo głosów że ja ide na młyn ...ja bede nha pewo .. ja też .. i ja tż będe chłopaki...
No kurwa sorry ale ja jestem na każdym meczu na Naszym sektorze...widze cały czas te same twarze...twarze które nie pierdolą takich głupot na tej stronie...
WIĘC KURWA PYTAM GDZIE JESTEŚCIE ?? PAZI BLEJK I INNI??

~Stalowiec | 2004-10-16 09:26

No wlasnie o to nam chodzi, ze GTW nie organizuje młynów na mniej waznych meczach np. z Heko, Wierna itp. dlatego chcielismy/chcemy ten pomysl zrealizowac ...

~Siarkowiec | 2004-10-16 10:17

Siarka Tarnobrzeg aeaoaoaaoaoaoa

~Blejk | 2004-10-16 11:31

do normalnego
sorrki ale możesz mi wyjaśnić dlaczego do tej pory u siebie niebył organizowany młyn :::......... pozdro masz racje popieram Cię ale co do tego gdzie jestem to jestem tam gdzie trzeba jak ma być młyn to na młynie a jak nie ma to na krytej!!

~NORMALNY | 2004-10-16 14:24

WIDZISZ BLEJK : A JAK NIE MA TO IDE NA KRYTĄ" STÓJ CHŁOPIE CAŁY MECZ NA MŁYNIE ..KAŻDY Z WAS GDYBY TAK MYŚLAŁ TO BYŁOBY NA S OK. 100 I MŁYN BY BYŁ NASTÓWE A NIE NIE MA MŁYNU IDE NA KRYTĄ WIESZ DOSKONALE ŻE MŁYN NIE ZAWSZE ZACZYNA SIĘ Z PIERWSZYM GWIZDKIEM

~Blejk | 2004-10-16 15:13

normalny masz racje nie z 1 gwizdkiem ale gdy stoi takl 30 minut i nic do ide na krytą ale jak widze że coś się dzieje to zostaje ale co z tego jeżeli nas nawet tam nie ma 50

~Stalowiec | 2004-10-16 17:45

tak jak dzisiaj ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 121 375 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 433 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 542 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 258 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01778