Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz dogadany ze Stalówką

Robert Widz, młody, 18-letni napastnik, który występował w Janowiance Janów Lubelski i SMS Kraków, doszedł do porozumienia z działaczami piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli w sprawach finansowych i pozostały już tylko formalności, by został piłkarzem drugoligowej Stali.

 
Widza chwalił za postawę w sparingach stalowowolskiej drużyny trener Mirosława Kalita. Działaczom Stali pozostało jeszcze załatwienie formalności z SMS Kraków, w którym piłkarz ostatnio występował.
 
"Stalowcy" w środę rozegrają kolejny sparing, na wyjeździe z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg od godziny 14. 
 
Władze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli są także po rozmowach z prezydentem miasta, Andrzejem Szlęzakiem.
 
Planowane wstępnie na ten tydzień spotkanie przedstawicieli Stali w sprawie modernizowanego stadionu, z udziałem prezydenta i architekta Marka Gierulskiego, zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. 
 
Źródło ; echodnia.eu

Komentarze (11)

Adam | 2012-02-14 19:31

» http://www.youtube.com/watch?v=tz_7-.....

Trzeba przywrócić pamięć o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim !!

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:53

" zostało przesunięte na najbliższy poniedziałek. "

Po co podawać taki dzień skoro nie jest on potwierdzony na 100 % przez wszystkie strony. Pytałeś Gierulskiego czy będzie??
Znowu ludzie się nastawią na spotkanie ,które znając życie będzie przesunięte ze dwa razy pewnie,bo teraz architektowi nie będzie poniedziałek pasował.
Pismaki...
O Widzu już chyba 3 news w echu w ciągu tygodnia i te same informacje w każdym.

PRAWIE DOGADANY, PRAWIE W STALI...

O Brzezińskim też tak pisałeś i to "PRAWIE " wyszło ci bokiem, hehe. Masz konkret info to podaj a nie zapełniasz strone w necie/ gazecie powielanymi tekstami o jednym i tym samym .
No ale z braku laku...

Fanatyk38 | 2012-02-14 20:58

Napisz, że KARNETY DO SPRZEDANIA będą i zachęcaj do kupna.Albo relację z budowy stadionu,dzień po dniu, niczym by się nie różniła od tego "ble ble ble" wyżej.
Ale lepiej za dwa dni kolejny raz pierd... smuty o tym, że Widz podpisał ze Stalą kontrakt. Za co ktoś wam buli...???

Kumar | 2012-02-14 21:07

Kto komu za coś buli Fanatyk?

Mirek | 2012-02-14 22:42

Kiedy odbędzie i czy wg. odbędzie się PREZENTACJA naszych piłkarzyków ?

Jp88 | 2012-02-15 11:02

Jest ten sparing z Siarą? A Gierulskiemu termin musi pasować, bo w końcu mógłby się wytłumaczyć z tych swoich wszystkich dziwnych pomysłów, on ma obowiązek przyjść i tyle.

Mietek | 2012-02-15 11:18

I tak bedzie przesuwanie, przesuwanie w nieskonczonosc.On robi was w balona, z reszta spodziewalem sie tego, najlepiej uciec od wyjasnien zaslaniajac sie wazniejszymi sprawami.Czyli inaczej mowiac zapomnijcie o stadionie, a niedlugoo 1-szej lidze bo PZPN tez cierpliwosc sie konczy.

To chyba drugi nabytek Stali, a odeszlo 3 razy tyle.Czyli plan jest taki zeby dograc do konca ta runde, bo utrzymanie maja pewne nawet jakby seriami przegrywali, w nastepnym sezonie bedzie walka ale o utrzymanie o ile PZPN do nowej rundy ich dopusci.
@Fanatyk38
To o czym maja pisac? o d... Maryni? nie wiadomo czy w ogole karnety sie przydadza bo PZPN moze nie dopuscic ich do rozgrywek wiec wlasnie o karnetach narazie sie wstrzymuja.

Fanatyk38 | 2012-02-15 17:11

Z "BULENIEM" miałem na myśli redaktorka echa, który pisze to samo po 5 razy i podaje nie sprawdzone, nie potwierdzone na 100 info.

Mieciu.
"'On robi was w balona". Kogo masz na myśli???

Ty Kibicem nie jesteś?? Ciebie to nie dotyczy??

to raczej trzeci "nabytek", o ile podpisze.( Czarny, Cebula, Widz. Do tego cały czas trenują i grają :Szymonik , Tabaka, Majowicz, Wołoszyn, Mistrzyk, gdybyś nie doczytał.

Takich wróżek jak Ty, które przepowiadały spadek już w sezonie 2010/2011 było wiele więc skończ pierd...

Rozumiem ,że o czymś pisać musi ale bez jaj, ksero tekstów z minimalną ilością konkretów.
"Bliski przyjścia", bliski podpisania, bliski dogadania, Dogadany.
To teraz czas na : " bliski podpisania", "prawie podpisał", " jest zawodnikiem Stali" i kolejne pare nr gazety zajęte. Spoko tok rozumowania.

A póżniej powiesz,że o karnetach nie wiedziałeś bo zostal tydzień do rundy i za pózno ogłosili.

Stalówka_1938 | 2012-02-15 18:50

Newsy o karnetach jest pare newsów nizej oraz na stronie » http://www.stalowka1938.dbv.pl

Fanatyk38 | 2012-02-15 20:38

Tak wiem. Chodzi mi raczej o to, że w echu nie ma...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 048 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 287 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 697 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 591 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0174