Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Heko Czermno 0 : 1

Stal Stalowa Wola  - Heko Czermno  0 : 1

Niestety - ale Stalówka ponosi kolejną porażkę. Po niezłym meczu nasi piłkarze przegrywaja z mocną drużyną z Czermna 0:1. Najbardziej boli fakt, że już po drugi w tej rundzie rzutu karnego nie wykorzystał Drabik.

Minuta po minucie...

10 min. - Rzut rożny dla Stali. Po krótkim rozegraniu Radawiec zdecydował się na strzał spod linii bocznej. Mocno podkręcona piłka poszybowała kilkanaście centymetrów nad poprzeczką bramki Heko.
15 min. - Znakomitej styucaji nie wykorzystał Pluta, który znalazł się praktycznie „sam na sam” z Wietechą. Mocne uderzenie napastnika z Czermna z około 8 metrów było niecelne.
18 min. - Rzut rożny dla Stali. „Główkuje” Drozd, kierunek piłki zmienia stojący w pobliżu bramki Heko Dziuba, ale zimną krew zachowuje Pluta, który wybija futbolówkę z linii bramkowej.
24 min. - Bardzo mocny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego, z ponad 25 metrów. Piłka o metr mija prawy słupek bramki Stali.
30 min. - Indywidualna akcja Stręciwilka prawą stroną boiska. Napastnik Stali wygrywa pojedynek biegowy z jednym z obrońców Heko, wpada w pole karne, jednak nie decyduje się na strzał z ostrego kąta, tylko na wrzucenie piłki na przeciwległy słupek do wbiegającego tam Slusarczyka. Niestety, Slusarczyk nie zdążył...
36 min. - Uderzenie Treli broni Tomasz Wietecha.
40 min. - W polu karnym Stali przewaraca się Pluta. Sędzia nakazuje wznowienie gry z 5 metrów.
46 min. - Wietecha łapie piłkę w polu karnym, po wysokim lobie Drozda i sędzia uznał, że było to podanie obrońcy Stali do swego bramkarza... Rzut wolny pośredni z boku pola karnego. Goście bardzo dobrze rozegrali tę sytuację, kończąc ją strzałem na bramkę, ale świetnym refleksem błysnął Wietecha, broniąc nogą na linii bramkowej strzał Treli.
47 min. - Ponownie bramkarza Stali niepokoił Trela, ale i tym razem piłka pada łupem Wietechy, po mocnym uderzeniu pomocnika Heko z rzutu wolnego z około 22 metrów.
48 min. - Kolejny rzut wolny pośredni dla Heko z pola karnego Stali. Tym razem za grę wysoko uniesioną nogą Drozda. Piłkarze Heko ustawiają piłkę kilka metrów od bramki Stali. Po pierwszym uderzeniu piłka trafia w mur - a w zasadzie w gąszcz złożony z piłkarzy Stali - a dobita jest niecelna.
60 min. - Akcja oskrzydlająca Włocha, zakończona silnym dośrodkowaniem w pole karne. Szybszy od piłkarzy „Stalówki” jest jednak bramkarz Heko.
64 min. - 0-1. Marlak uruchamia podaniem po prawej stronie Chedę, ten zagrywa na obieg do Zawistowskiego, który kończy składną akcję mocnym dośrodkowaniem na piąty metr do nie pilnowanego Kanarskiego. Wietecha broni na linii bramkwoej „główkę” byłego napastnika Stali, ale piłka wyślizguje mu się z rąk, nasz bramkarz łapie ją raz jeszcze, tyle tylko, że asystent sędziego głównego, pan Tomasz Musiał (notabene syn byłego trenera Stali, Adama Musiała), uznaje, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową i prowadzący ten mecz, Grzegorz Dubiel pokazał w tym momencie na środek boiska...
65 min-
Silny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego. Piłke łapie Wietecha.
75 min. - Rzut karny dla Stali za zagranie ręką Kościukiewicza. Drabik strzela celnie przy lewym słupku bramki Heko, ale uderzenie to było zbyt słabe i młody bramkarz gości Łukasz Marlak popisuje się skuteczną interwencją.
77 min- Niecelny strzał Włocha zza linii pola karnego.
88 min - Kapitalna sytuacja dla Heko. Po wrzutce Chedy piłka spada pod nogi Pluty, 10 metrów przed bramką Stali. Na nasze szczęście, piłka po soczystym uderzeniu napastnika Heko, przeleciała obok lewego słupka.

STAL - HEKO CZERMNO 0:1 (0:0)
0-1 Krystian Kanarski (64)
STAL:
Wietecha - Drabik, Kasiak, Drozd, Sałek - Włoch, Szarowski, Radawiec, Dziuba (89 Telka) - Stręciwilk, Slusarczyk (70 Skiba).
HEKO: Marlak - Walęciak, Baliński, Matuszczyk (7 Dworzyński), Zawistowski (89 Stępień) - Cheda, Kościukiewicz, Zimoch (55 Gondzia), Trela - Pluta, Kanarski (84 Zachnik).
Sędziował: Grzegorz Dubiel (Kraków).
Zółte kartki: Kasiak, Włoch - Zawistowski.
Widzów 700.

źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (32)

~Blejk | 2004-10-16 11:40

Niepisze o tym żeby przyjść na młyn bo każdy wie co ma robić więc pozdro dla tych prawdziwych narka wieże w Stalówke i mam nadzieje że wygra albo chociaż zremisuje jak przegra nic sie nie stanie bądzmy z nią na dobre i na złe !!

~Darios | 2004-10-16 11:59

Zamiast pisac wszyscy na mlyn, piszcie wszyscy na stadion bo frekwencja na meczach jest zalosna.

~... | 2004-10-16 12:43

Właśnie zamiast siedziec w hacie idzcie n amecza stalówki heheh.....:)
pozdro dla wiernych kibicow stalówki(takich ktorzy chodza n amecze stalowk

~STAL STAL STAL...!!! | 2004-10-16 12:45

WIERZE W WAS ZE WYGRACI Z HEKIEM !!!

~Siwek | 2004-10-16 17:50

Niestety Stal ponosi koleja porazke ...tym razem przegrywajac z Hko Czermno 1;0 ... warto przypomniec ze Marcin Drabik nie strzelil rzutu karnego !!!!!!

~Siwek | 2004-10-16 17:50

Niestety Stal ponosi koleja porazke ...tym razem przegrywajac z Heko Czermno 1;0 ... warto przypomniec ze Marcin Drabik nie strzelil rzutu karnego !!!!!!

~Siwek | 2004-10-16 17:50

Niestety Stal ponosi koleja porazke ...tym razem przegrywajac z Heko Czermno 1;0 ... warto przypomniec ze Marcin Drabik nie strzelil rzutu karnego !!!!!!

~kibic | 2004-10-16 19:25

pierdolic motor lublin i kielce jebane i jebany mielec pierdolic ich hujów zajebanych . jak przyjedzie motor jak sie bedzie działo pozdro dla kiboli wiernych STALÓWKI POZDRO TEŻ DLA KIBOLI RESOVI I RAKOWA POZDRO ZAWSZE RAZEM pierdolic motor lublin kutasów z kielc i jebany mielec nara stalowcy zawsze razem

~pepe | 2004-10-16 20:14

panowie bylem na mezu i widzialem ze nasi grali naprawde dobrze a szczegolnie w 1polowie!!!!.gdyby nie sedzia bo ty tych spalonych bylo duzo!!!.a w 2pol to nasi gali juz troche slabiej bo stracili frajersko bramke!!!.a co do karnego to kazdy sie moze pomylic!!.np beckham!!.ale zostalo jeszcze 4mecze.pilkarze 3majcie sie!!!!!!!!.a co do heko to wygrali fuksem!!!!!!!mieli farta.

~łysy | 2004-10-16 21:05

jak tak dalej pójdzie to podzielicie los siarki i bedziecie grac w 4 lidze!!!!

~........... | 2004-10-16 21:07

mieli farta ale wygrali :-(

tez bylem na meczu ten karny do byl dopiero frajersko strzelony :-(

Tomek popelnil blad wypuszczajac pilke z rak. No szkoda :-(

mecz nie byl zly chociaz z ta wygrana bo byly jakies przekrety

~łysy | 2004-10-16 21:15

farta to my bedziemy miec jak nie spadniemy.

~stalowiec | 2004-10-16 21:34

no cos mi sie zdaje ze jak tak dalej bedzie to kibice zamiast na noge beda przychodzili kibicowac koszykarzom

~ janek | 2004-10-17 02:26

Pepe co ty pierdolisz ty moze na innym meczu byłes co sedzie zle sedziował a karnego kto podyktował człowieku czy ty nie widziałes co tu było grane przeciesz nikt nie jest pierdolniety tza było sie dobze przygladnac paru zawodnikom ze stalowej co wyprawiali Adamus opamietaj sie bo sie obudzisz w 4 lidze a juz ci nie duzo brakuje niedługo to juz nikogo nie bedzie na trybunach jak tak dalej beda grali

~niezananan | 2004-10-17 10:07

nananananaanananan kurwa caego młynu nie było w tym sezonie??????????????????????????????????????????????????????????????/a bedzie ze stalą rz??

~fks | 2004-10-17 10:57

stal mielec jebie stalową!"władcy podkarpacia"-buha,he,he.jesteście śmieszni!idzcie do domu my nie powiemy nikomu.stalowa-5 liga!zburzyć stadion i wybudować przedszkole dla dzieci-kibiców ze stalowej.fks STAL MIELEC forever!

~kibic stali | 2004-10-17 11:14

Wy macie chyba jakies zle informacje,bo to wlasnie drabik strzelil karnego w meczu z pogonia staszow!!!a ze teraz nie wyszlo to trudno,nawet najlepsi nie strzelaja.a tak sie sklada,ze wietecha,drabik i radawiec to najlepsi zawodnicy stali!!!

~sTaLoWkA'38 | 2004-10-17 11:34

odnośniekomentarz STAL MIELEC to NO COMENT!!PozatymSTALÓWKA wmeczuz HEKOgrała naprawde niezle , pozatym ze sendzia troche drukował i piłkarze mieli szanse na remis , alejej niewykorzystali!!Kto ma byc na mecu to jest , pozdró dla WIERNYCHkibiców STALi którzy bez wzgledu na wyniki piłkarzysa na kazdym meczu!!Pozatymmam nadzieje ze nameczu ze STAL RZESZÓw a wczesniej w meczuz POGON-ia L. pokazemy na co nas naprawde stac!!ONLY STAL

~ptasznik | 2004-10-17 12:26

"Po niezłym meczu nasi piłkarze przegrywaja z MOCNA drużyną z Czermna 0:1" Drużyna HEKO zdobyła 5 razy mistrza polski i 8 razy puchar polski jest bardzo MOCNA bo graja w niej reprezenatnci polski. Teraz zakwalifikowała sie do Ligi Mistrzów i jak tu stalowa mogła nie przegrać z tak MOCNĄ drużyną.

No ludzie jak ja patrze z kim stalówka przegrywa i to jeszcze u sibie to az mi serce sciska nie no tak nie moze być :( jak sobe przypomne stare czasy to było cos.

Ale wierze że jeszcze kiedś będzie dobrze...

~wierny kibic | 2004-10-17 19:05

"CZY WYGRYWASZ CZY NIE..."
dokończcie sobie sami

~:P | 2004-10-18 06:03

ja i tak pierdole cie! ...o takim dokonczeniu piszesz?

~kolco | 2004-10-18 08:19

jebane ćwioki znowu przejebały na sznur z nimi

~kolco | 2004-10-18 09:12

jak dobrze pujdzie to pogracie z wólką tanewską buroje

~:P | 2004-10-18 11:44

hehehe

~:P | 2004-10-18 11:45

P.S. W NAJLEPSZYM WYPADKU!!! ;)hehe:P

~Tuko Ramirez | 2004-10-18 13:00

strona www.fdl.it(tylko tyle bez jakiś dodatkowych znaków -it i koniec) kurwa pierdoli się coś
Reszta tak jak opisałem wyżej

~Salsa88 | 2004-10-18 16:07

Ja nie moge znów porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drabik mógł wykorzystać karnego!
przegraliśmy z wiochą!!!!!!!!!
niestety!

~Mih@l | 2004-10-18 16:11

Nie wiem jak was ale mnie już nudzą komentarze takie jak np. napisał : "fks" , ":P" , "kolco". Dzieci mają po 15 lat( bo normalny kibic nie pisze takich bzdur) i zamiast zająć się czymś pożytecznym napinają się na stronkach. Co do tego "fks" to chyba zdaje sobie sprawe z tego że Stalówka jest w III lidze a ich "marny" Mielec wystepuje w IV lidze(nie wiem na którym miejscu bo mnie to nie interesuje). Co do ":P" jeżeli Ci coś nie pasuje odnośnie miasta lub drużyny Stali to zawsze możesz sie przeprowadzić. Ale zapewne nie jestes ze Stalowki. I nastepnym razem sie podpisz... chyba że się boisz ale to już twoj problem. I zostal ostatni z trójki "debili". Ale o tym nie chce mi sie juz pisac bo szkoda slow na takich "debili".

Co do meczu nie było źle... moglismy wyrownac ale nie udalo sie i teraz nasi pilkarze jada do Lubartowa i mam nadzieje że będa 3 pkt. !

Stal&Raków&Resovia

~kibic stali | 2004-10-19 11:14

do wszystkich wiernych kibicow STALOWKI

na meczu ze STALĄ RZESZOW zbiorka na sektorze ma nas byc wiecej niz ich a wiem ze ich bedzie ponad 300

OBECNOSC OBOWIAZKOWA

pozdro dla RESOVI & RAKOWA

~Damian | 2004-10-19 11:23

kibic stali ma racje ze Stalą Rzeszów musimy zorganizować się i to w dużej liczbie przynajmniej ja tak myśle pozdro dla wiernych i prawdziwych

~sil | 2004-10-19 12:46

właśnie i zeby były jakies race bibuły jak w tamtym sezonie ;) pozdro dla resovi i rakowa!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 17 224 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 221 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 25 435 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 004 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.02094