Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Heko Czermno 0 : 1

Stal Stalowa Wola  - Heko Czermno  0 : 1

Niestety - ale Stalówka ponosi kolejną porażkę. Po niezłym meczu nasi piłkarze przegrywaja z mocną drużyną z Czermna 0:1. Najbardziej boli fakt, że już po drugi w tej rundzie rzutu karnego nie wykorzystał Drabik.

Minuta po minucie...

10 min. - Rzut rożny dla Stali. Po krótkim rozegraniu Radawiec zdecydował się na strzał spod linii bocznej. Mocno podkręcona piłka poszybowała kilkanaście centymetrów nad poprzeczką bramki Heko.
15 min. - Znakomitej styucaji nie wykorzystał Pluta, który znalazł się praktycznie „sam na sam” z Wietechą. Mocne uderzenie napastnika z Czermna z około 8 metrów było niecelne.
18 min. - Rzut rożny dla Stali. „Główkuje” Drozd, kierunek piłki zmienia stojący w pobliżu bramki Heko Dziuba, ale zimną krew zachowuje Pluta, który wybija futbolówkę z linii bramkowej.
24 min. - Bardzo mocny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego, z ponad 25 metrów. Piłka o metr mija prawy słupek bramki Stali.
30 min. - Indywidualna akcja Stręciwilka prawą stroną boiska. Napastnik Stali wygrywa pojedynek biegowy z jednym z obrońców Heko, wpada w pole karne, jednak nie decyduje się na strzał z ostrego kąta, tylko na wrzucenie piłki na przeciwległy słupek do wbiegającego tam Slusarczyka. Niestety, Slusarczyk nie zdążył...
36 min. - Uderzenie Treli broni Tomasz Wietecha.
40 min. - W polu karnym Stali przewaraca się Pluta. Sędzia nakazuje wznowienie gry z 5 metrów.
46 min. - Wietecha łapie piłkę w polu karnym, po wysokim lobie Drozda i sędzia uznał, że było to podanie obrońcy Stali do swego bramkarza... Rzut wolny pośredni z boku pola karnego. Goście bardzo dobrze rozegrali tę sytuację, kończąc ją strzałem na bramkę, ale świetnym refleksem błysnął Wietecha, broniąc nogą na linii bramkowej strzał Treli.
47 min. - Ponownie bramkarza Stali niepokoił Trela, ale i tym razem piłka pada łupem Wietechy, po mocnym uderzeniu pomocnika Heko z rzutu wolnego z około 22 metrów.
48 min. - Kolejny rzut wolny pośredni dla Heko z pola karnego Stali. Tym razem za grę wysoko uniesioną nogą Drozda. Piłkarze Heko ustawiają piłkę kilka metrów od bramki Stali. Po pierwszym uderzeniu piłka trafia w mur - a w zasadzie w gąszcz złożony z piłkarzy Stali - a dobita jest niecelna.
60 min. - Akcja oskrzydlająca Włocha, zakończona silnym dośrodkowaniem w pole karne. Szybszy od piłkarzy „Stalówki” jest jednak bramkarz Heko.
64 min. - 0-1. Marlak uruchamia podaniem po prawej stronie Chedę, ten zagrywa na obieg do Zawistowskiego, który kończy składną akcję mocnym dośrodkowaniem na piąty metr do nie pilnowanego Kanarskiego. Wietecha broni na linii bramkwoej „główkę” byłego napastnika Stali, ale piłka wyślizguje mu się z rąk, nasz bramkarz łapie ją raz jeszcze, tyle tylko, że asystent sędziego głównego, pan Tomasz Musiał (notabene syn byłego trenera Stali, Adama Musiała), uznaje, że piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową i prowadzący ten mecz, Grzegorz Dubiel pokazał w tym momencie na środek boiska...
65 min-
Silny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego. Piłke łapie Wietecha.
75 min. - Rzut karny dla Stali za zagranie ręką Kościukiewicza. Drabik strzela celnie przy lewym słupku bramki Heko, ale uderzenie to było zbyt słabe i młody bramkarz gości Łukasz Marlak popisuje się skuteczną interwencją.
77 min- Niecelny strzał Włocha zza linii pola karnego.
88 min - Kapitalna sytuacja dla Heko. Po wrzutce Chedy piłka spada pod nogi Pluty, 10 metrów przed bramką Stali. Na nasze szczęście, piłka po soczystym uderzeniu napastnika Heko, przeleciała obok lewego słupka.

STAL - HEKO CZERMNO 0:1 (0:0)
0-1 Krystian Kanarski (64)