Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Słaby nie zagra w Stali. To koniec zimowych wzmocnień.

Jak poinformowała dziś Gazeta Rzeszów, Stal zrezygnowała z  19-letniego obrońcy Kamila Słabego.

Jeden z członków rady nadzorczej zdradził, że powodem dla którego nie dojdzie do angażu tego gracza w "stalówce" są jego zbyt wygórowane żądania finansowe a także wymóg półrocznego wypożyczenia, którego zażyczył sobie sam zawodnik, co także było dla klubu nie do zaakceptowania.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że to koniec zimowych wzmocnień w drużynie Stali. W zimowym okienku transferowym do Stali przybyło trzech zawodników: Michał Czarny, Artur Cebula (obaj są obrońcami) a także Robert Widz (napastnik).

Na ocenę przydatności tych zawodników dla naszej drużyny, będzie trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia rozgrywek.

 

Źródło: Własne; Gazeta.pl Rzeszów

Komentarze (7)

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:21

News o tym był w niedziele dostępny już. posiłkujesz się informacjami z gazety pl itd a na własnej stronie masz napisane powody ,które tak zdradza zarząd.

Ksiaze | 2012-02-27 21:33

Taaak?! To z takim składem w d....dostajemy(!), w tym od Motoru!
No, a teraz wyżywajcie się wszelkie cwaniaczki-scriby, wierzący w "swoich" juniorków!
Karnetu nie kupuję i wiem, ze moje zdanie w tym i decyzja nie jest odosobniona.
Na mecze więc nie chodzę (czyt. -chodzimy).
Prezesi i zarząd to matoły ludzie prymitywni bez wykształcenia i jakiejkolwiek wizji na progres klubu ! Predzej czy poźniej beda żyli tylko IV ligą.
Wylogowuje sie z tego forum.

Fanatyk38 | 2012-02-27 21:55

Jednym przeszkadzał Adamus, też mówili ,że nie będą chodzić bo on jest.
Już pojawili się kolejni, hehe ,z nowymi wymaganiami.Paranoja chłopie.
Idz do zarządu Wisły Krk i powiedz,że nie będziesz chodził jak nie awansują w przyszłym roku do LM i nie sprowadzą Ronaldo.
Byłeś dzisiaj na spotkaniu w UM ??
Jak grubasek stadionu nie zrobi to ta czwarta liga bedzie adekwatna to tego co prezentuja obiekty.
A gdzie ta wizja i progres Klubu/ sportu( jedynego zawodowego w mieście) u włodarzy??
Zrozum,że miasto nie robi oświetlenia i podgrzewanej murawy (są jedynie w projekcie) bo gramy w II lidze,hehe.
Paradoksalnie jak awansujemy wyżej to nie będziemy mogli tam grać bo nie ma światła i podgrzewania. Nie mówiąc o zapleczu socjalnym w baraku Klubowym.
Byłeś tam ostatnio??
Skończ pierd... bo "mysterym" zalatujesz

Antoniooo1989 | 2012-02-27 21:55

GDZIE JEST BORUC!!!

Edek38 | 2012-02-27 22:13

OOO, siema ksieciunio. Już kilku takich jak ty sie wylogowało i strona straciła na atrakcyjnosci.
Zostan prosze BO ZNOWU BEDZIE SMUTNO.

Jack | 2012-02-27 22:38

Ty Edek, książe to chyba Mystery69 :) pisze takie same głupoty hahahaha
Ale muszę przyznać że nudno było bez tak wytrawnego znawcy tematu

Stalowiak2 | 2012-02-28 00:04

Dobrze ze juniorzy grac beda.
Ale nie pisac ze Stal walczy o awans bo to jest glupota juz.
I na jesieni bedzie walka o utrzymanie z tym skladem.Jedyny plus ze juniorzy sie ograja.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 59 768 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 791 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 733 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 29 814 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01795