Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali zamknięta.

Kadra Stali zamknięta.

       Do dzisiaj zespoły występujące w II lidze mogły dokonywać transferów. Do dzisiaj trwały również rozmowy władz Stali z włodarzami SMS Kraków na temat warunków pozyskania Roberta Widza. Ostatecznie doszło do porozumienia w tej sprawie i dokonano transferu definitywnego. Młody napastnik podpisał ze Stalą kontrakt na 2,5 roku.  
  Okienko transferowe mamy więc zamknięte. Kadra zespołu prawie domknięta. Wielkich ruchów transferowych nie było ale i działacze Klubu nie zapowiadali hitów pod tym względem. Od dawna mówiono o redukcjach w składzie Stali, tak też się stało. Ostatecznie, po rundzie jesiennej z zespołem pożegnało się pięciu zawodników- Kusiak, Ciołek, Byrski, Rosłoń, Mościński. Wypożyczony został Rafał Turczyn. 
  Sprowadzono trzech piłkarzy. Jak informowaliśmy już wcześniej w naszym zespole od wiosny występował będzie  Michał Czarny (ostatnio Stal Rz.), który ma wzmocnić linię obrony. Alternatywą w tej formacji ma być również wypożyczony z Korony Artur Cebula (wychowanek Stali). W ofensywie, Stalówce pomagać ma Robert Widz ( ostatnio SMS Kraków), wychowanek Janowianki Janów Lub. 18-latek zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w sparingach. Do kadry wrócili po kontuzjach dwaj pomocnicy- Michał Kachniarz i Krystian Getinger. Mamy nadzieję, że będą w optymalnej formie podczas rundy wiosennej. Bramkarza Sebastiana Ciołka zastąpi młody Dawid Wołoszyn (junior). Do kadry włączeni zostaną również inni juniorzy, którym przygląda się szkoleniowiec Stali. Szanse na grę w pierwszym zespole mają m.in. Kocój, Komada, Szymonik, Majowicz.
  Ostateczne decyzje w tej sprawie należą do trenera Kality.

  http://stal1938.pl/


 

Komentarze (15)

Mireq7 | 2012-03-1 09:23

witam, czy ktokolwiek wie ile jeszcze sparingow rozegraja "nasze orly"??

Edek38 | 2012-03-1 09:30

W planie jest jeszcze dwa.
W niedzielę 04.02 z Piastem Tuczempy w Rzeszowie.
W sobotę 10.02. z KSZO. Ten sparing stoi pod znakiem zapytania. wiec plany mogą się zmienić.

Stalowka#12 | 2012-03-1 11:57

Siema
W Niedziele o 16 kadeci Stali grają z motorem w kosza o awans do mistrzostw Polski.
Fajnie by wyszlo gdyby ktos ogarnal doping jak u młodych pilkarzy.
Niech przyjdzie jak najwiecej osob.
Po ich meczu gra sa jeszcze 'derby' Stalowej.
Med-Bud Stalowa Wola-Stal Stalowa Wola, o 18 30.
Zapraszam; )

Motor | 2012-03-1 12:00

daj sobie spokoj z tym koszem.
Idz lepiej do Farasia i Marczaka i poliz im...

Przez tego marnego kosza pilka w Stalowej cierpi do dzis.

Stalowka#12 | 2012-03-1 12:04

Jak myslisz ? 15 letni 'koszykarze' maja wpływ na to ze nie ma dobrej pilki w Stalowej ?
Nie sadze.

Stalowiak1938 | 2012-03-1 14:42

Stalowka#12 bardzo fajny pomysł. Tylko niestety nie u nas w Stalowej. Pokazaliśmy jak zebraliśmy się na turniej piłkarski rocznika 2002. Nie będe tego określał. Ale pomysł fajny tylko niewykonalny w STW.

Dzidek | 2012-03-1 16:18

Kolego Metbud-Stal jest jutro czyli piątek o godz.19 !!! Jest to mecz 3 ligi.

Stalowka#12 | 2012-03-1 16:36

Dzidek
Sorry, dopiero jak napisalem to ogarnalem ze to w piatek.
Kto bedzie chcial to przyjdzie, proste; )
Nie robie tutaj jakiejs wielkiej akcji ze idziemy i wspomagamy jak sie tylko da...

Mireq7 | 2012-03-1 16:54

dzieki za info, a kiedy bedzie wiadomo czy z "kszokami" to aktualne??

Dzidek | 2012-03-1 18:22

Rzeczywiście kto może niech przyjdzie podopingować młodych chłopaków którzy grają za freee bo lubią to co robią :-) Te tempe Jany ze starego ZKS nawet nie raczą napisać gdzie kolwiek czy jest jakis mecz czy nie. Chciałbym nadmienić ze Juniorzy kosza awansowali do ćwierćfinałów MP które odbędą sie w Gdyni!!! pozdr

Stalowka#12 | 2012-03-1 21:05

Do połfinalow*; )
Koszykowka jeszcze na szczeblu kadeci-juniorzy w Stalowej ma sie bardzo dobrze, w juniorach poł skladu to kadeci wiec jest dobrze; )
Byłoby lepiej gdyby Szambelan z Prawica nie załozyl Kuźni, ktora ma zawodnikow z calego podkarpacia..

Fanatyk38 | 2012-03-1 22:37

no wlasnie, z calego podkarpacia i nie maja seniorów. A kasa z miasta leci na tą śmieszną kuznie.
Poza tym to lekka paranoja żeby w mieścietakiej wielkości były 3 kluby koszykarskie. Na dodatek wszystkie na tak mizernym poziomie. A można było mieć jeden na conajmniej pierwszoligowym szczeblu.

Stalowka#12 | 2012-03-2 13:16

No dokladnie...
Jak narazie najlepiej sie med-bud spisuje, no ale nie dziwie sie, doswiadczenie.
W Stali jest dwoch 15-latkow, a reszta to przewaznie 17, 18 latkowie...
Jest tylko 3 dorosłych.
Wszystko 3-liga, w piłke to nie jest zle, ale kosz to najnizsza liga wiec.

Mireq7 | 2012-03-2 22:52

wie ktos czy nasi "chlopcy" graja z "kszokami" ten sparing jutro??

prosze o odpowiedz

Damiano88stw | 2012-03-4 23:38

Czy planowana jest może prezentacja drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012?
Jest trochę zmian kadrowych w naszej drużynie i jestem ciekaw czy zarząd klubu albo SKSSW planuje coś takiego?
Jeżeli ktoś sie orientuje w temacie to prosiłbym o odpowiedź.
Strzałeczka------- --->

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 813 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 72 927 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 32 486 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 136 735 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01329