Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w środę Stalówka kontra Spartakus Motor Szarowola

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 zielono-czarni na własnym stadionie zagrają z Motorem Lublin. Do końca sezonu zostało nam nie wiele meczów u siebie, więc pasuje pojawić się na sektorze w dobrej liczbie, tym bardziej, że na to spotkanie przygotowywana jest ciekawa oprawa. Każdy obowiązkowo zabiera ze sobą szalik oraz nie szczędzi gardła w trakcie dopingu. 
 

Przy wejściu na sektor "B" każdy wrzuca do puszek  kasę na oprawę !


Plakaty:
http://i48.tinypic.com/fyg6yq.jpg
http://i47.tinypic.com/sxojcy.jpg

Podczas meczu do kupienia będą także najnowsze koszulki Władcy Podkarpacia oraz inne gadżety , więcej na stronie sklepiku - www.sklep.stalowka.pl

Zbiórki przed meczem na własnych osiedlach oraz fanclubach, pojawiamy się na Hutniczej w bardzo dużej liczbie!!
KORBA TRWA :-)
 

Komentarze (8)

Koko | 2012-05-7 15:26

wszyscy w zielonych koszulkach i zróbmy fajną oprawe w ten sposób

Mjkandle@interia.pl | 2012-05-7 22:24

Sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy POLSKA-GRECJA w 1 kategorii cenowej osoby zainteresowane proszę o kontakt: mjkandle@interia.pl

Julek | 2012-05-8 07:47

powoli ten sezon dobiega końca pseudopiłkarzyny przegrały awans z kretesem (13 punktów straty to słabego olsztyna) ale trudno może liga w następnym sezonie będzie ciekawsza może spadną szczury z płocka i elbląga wejdą z radomia tarnowa i może siareczki :-) chociaż będzie gdzie jeździć męczyć rózne śmieszne ekipy napinaczy :-) bo do nas to chuj wie czy za naszego życia ktoś jeszcze przyjedzie dla mnie mecz z motorem bez kibiców motoru jest jak mecz z sokółką albo niepołomicami ale ... a trzeba też oddać naszym piłkarzynom że trochę postępu w grze od jesieni jest oby tak dalej i następny sezon w końcu będzie nasz i piłkarsko i kibicowsko pozdrawiam bez napinki do Edka i innych moich krytyków z jesieni dalej zapadam w sen i się nie produkuje ot tak se skrobnałem żeby Edzio piłkarzyny i inni nie myśleli że jest już cacy poprawa w grze jest (od jesieni) ale duuuuuużo pracy przed Wami :-) Południa Panem Jest STAL ZKS i trzeba to utrzymać jeden odpowiada za drugiego ja dam plamę kolega ma przejebane !!!!!!!!!!!!!

Brygadzista | 2012-05-8 12:40

Serdecznie zachęcamy jutro do przyjścia na spotkanie z Motorynka Lublin. Czeka na Nas wszystkich nie jedna atrakcja której jeszcze nigdy nie było w Naszym mieście! Przygotować gardełka i powiadamiać znajomych aby być już na sektorze 30 min przed pierwszym gwizdkiem. GREEN DEVILS'12 REAKTYWACJA!

193819381938 | 2012-05-8 13:49

O, czyli widze ze jutro bedzie ciekawie:)Moim zdaniem ta liczba ultrasow w Stalowej powinna sie zwiekszyc i dac szanse tez moze innym albo młodym,a nie tylko te same osoby. Do jutra:)

Zatorze | 2012-05-8 14:51

Cholera to co widziałem będzie kozak - tego jeszcze u nas nie było poważnie - szacunek dla chłopaków za to co zrobili i robią bo w chuj pracy nad tym - oj szacuneczek - a Ty T. nie opierdalaj się tylko zasuwaj z pędzlem :P

Dead | 2012-05-8 17:49

wszyscy jutro bez opierdalania sie MIAZGA!!

Dzos | 2012-05-8 19:44

KKKKKOOORRRRRBBBBBBB AAAA!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (990) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 599 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 393 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 265 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 819 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.02019