Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Puchar Polski, wygrana Stali

Puchar Polski, wygrana Stali

 Dziś „Stalówka” rozegrał mecz w ramach Pucharu Polski w Hucisku. Miejscowy LZS Sokół, grający w A-klasie nie miał większych szans z trzecioligowcem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej Stali 3:0, a bramki zdobyli: Pietrasiewicz 2 oraz Bednarz.

Komentarze (16)

~M | 2004-11-14 22:13

Ja pierdole i po co Stalówka w takich rozgrywkach uczestniczy, czy nasza kochana Stalówka aż tak nisko upadła, że po takich wiochach musi jeździć i grać mecze z drużynami z klasy A czy z okręgówki !?. Mam nadzieje że przez zime zarząd pomyśli jak utrzymać Stal w III lidze !

~kolco | 2004-11-15 07:51

hehe spotkali się dwaj godni siebie rywale kopacze ze stali i hucisko hehe.
eee kibole race w hucisku były? w ile młyna pojechaliśta( to po waszemu), tak już będzie następny mecz z LZS Przędzel

~Pawel ,Nisko | 2004-11-15 12:07

Do M. Po pierwsze jezdzi sie tam gdzie Twoja drzuyna gra ! To jest PP wiec nie ma innej rady! Trafisz na B-klasowa druzyne jedziesz tam gdzie masz grac! Po drugie: z ta okregowka troszke przesadziles! Zalozmy ze Stal trafi na Sokol Nisko a przeciez ta druzyna gra w okregowce! Ciekawy jestem jakim wynikiem zakonczyłby sie ten mecz?Na dzin dzisiejszy wydaje mi sie ze Sokol ma mocniejsza ekipe od Stali w ktorej graja praktycznie wychowankowie grajacy wczesniej najwzyej w 4 lidze..Pozdrawiam !:))

~Krowa!!!!!mać | 2004-11-15 14:18

ej ja niemoge z takim rywalem i tylko 3:0 ja pierdziele hahah to ciekawe jak byśy grali z Sokółem to porażka !! Sokół mistrzem jesieni w okręgówce

~kibic | 2004-11-16 11:57

Gdyby Stalowa grala ze Zdziarami to roznie moglo by byc.Maja szczescie ze trafili na slabe w a klasie Hucisko.Chodze na mecze Zdziar i Stalowki.Moze sie ebdziecie smiac ale widac ze w a klasie chlopaki graja i daja z siebie wszystko a nie jak bylo ze Stala w tym sezonie.. I powiem jeszcze lubie chodzic na takie mecze gdzie amatorzy daja z siebie wszystko i ich gra ta cieszy i oni graja za darmo!

~miro | 2004-11-16 16:07

Ja pierdole wygrali jasna kurwa a Tomek Szarowski grał przeciez to przyszłość stalowowolskiej piłki niezmarnujcie takiego talentu !!!!!!!

~szatan | 2004-11-17 14:31

no oczywiście szarowski to wielki talent,przypomina mi zajaca -tego za czasow jeszcze pierwszoligowych-mozgu zadnego a jego popisowym zagraniem bylo to ze sie zawsze wywracal jak dostal pilke,z szarkiem jest podobnie...

~zyga | 2004-11-18 11:57

szary to w pyskowaniu naljepszy kurwa i wpiciu przoduje hehehe

~piotrek | 2004-11-18 12:04

ale za to Szary mial b ladna zone a teraz ma koczkodana hihihihihihihi

~zyga | 2004-11-18 12:06

miau miau ale sie zesral.....ma to na co zasluguje bulaaaaaaaaaaaa

~zyga | 2004-11-18 12:08

miau miau ale sie zesral.....ma to na co zasluguje bulaaaaaaaaaaaa

~http://dzis.dziennik.krak | 2004-11-18 14:37

Batugowski w Stalowej Woli

Dziś zbiera się zarząd Stali Stalowa Wola, aby zatwierdzić kandydaturę Janusza Batugowskiego na stanowisko menedżera w hutniczym klubie.


Były szkoleniowiec i menedżer m.in. RKS Radomsko, Błękitnych Kielce, KSZO Ostrowiec oraz Pogoni Staszów przebywał we wtorek w Stalowej Woli, aby uzgodnić warunki pracy i płacy. W Stali ma być odpowiedzialny przede wszystkim za transfery, a także pomagać w prowadzeniu zespołu trenerowi Sławomirowi Adamusowi.

- Jesteśmy dogadani z panem Batugowskim, dlatego decyzja zarządu jest formalnością. W naszym klubie potrzebne są zmiany. Chciałbym zaznaczyć, że nie mamy zastrzeżeń do trenera Sławomira Adamusa, którego koncepcja budowania zespołu jest prawidłowa, a trener Batugowski ma mu w tym tylko pomóc - mówi Tadeusz Duszyński, dyrektor sportowy Stali.

Janusz Batugowski był jednym z głównych kandydatów do objęcia zespołu już latem tego roku, ale nie przyjął propozycji działaczy. Nowy człowiek w Stali, zwany popularnie w środowisku "Dziadkiem", zna się bardzo dobrze z trenerem Adamusem, którego trenował przez kilka sezonów w Pogoni Staszów. Nie jest tajemnicą, że obaj szkoleniowcy mają ze sobą dobre kontakty. Stal po rundzie jesiennej zajmuje pozycję spadkową, dlatego przyjście Batugowskiego może pomóc przede wszystkim ściągnąć do klubu kilku nowych graczy, bowiem kadra zespołu jest bardzo wąska. Nie powinno być z tym większych problemów, bowiem ma on szerokie kontakty, szczególnie w Świętokrzyskiem, gdzie nie brakuje młodych zdolnych graczy. Samodzielnie prowadzić zespół jest bardzo trudno i trener Adamus nie widzi nic złego, aby poszerzono w klubie sztab trenerski.

- Zależy nam przede wszystkim, aby zbudować w perspektywie zespół, który za jakiś czas może powalczyć o ponowny awans do II ligi. Patrząc na nasze dokonania w tym sezonie może się to wydać pomysłem szalonym, ale my musimy myśleć długofalowo. Do tej pory w klubie były tylko doraźne działania. Sprowadzano byle kogo i była to sztuka dla sztuki. Trzeba z tym skończyć i budować zespół na zdrowych zasadach, tak by za kilka lat można było myśleć o czymś więcej niż tylko o utrzymaniu w III lidze. W przerwie zimowej chcemy wzmocnić zespół przynajmniej jednym obrońcą oraz szukamy ludzi do środka pola. Jestem po wstępnych rozmowach między innymi z Karolem Drejem z Wiernej Małogoszcz, Markiem Gołąbkiem z Kolportera Korony Kielce i Dariuszem Łukasikiem z Sandecji. Namawiam też do powrotu naszych wychowanków Wojciecha Fabianowskiego i Marka Kusiaka, którzy najprawdopodobniej pożegnają się z Tłokami Gorzyce. Z drugiej strony kilku naszych graczy wybiera się na testy do innych klubów, dlatego musimy się jeszcze wstrzymać z konkretnymi decyzjami. Do poniedziałku zespół ma wolne, a potem zabieramy się do ciężkiej pracy, bowiem czeka nas bardzo trudna runda wiosenna - powiedział nam szkoleniowiec "Stalówki"

Batugowski ma pojawić się w Stalowej Woli jutro, aby rozpocząć pracę w klubie. (JAS)

~BIDON | 2004-11-18 17:27

Co wy kurwa wyprawiacie was popierdoliło zawodników szukajcie a nie Batugowskiego on wam pomoze jak umarłemu kadzidło kto to kurwa wymyslił dwóch trenerów co wy macie zaduzo piniedzy to Adamusa wypierdolcie a zostawcie Batugowskiego jak uwazacie ze jes lepszy kurwa tu tza zawodników dobrych a nie kopaczy zostawiac wy koniecznie chcecie chyba byc w tej 4 lidze ja pierdole przedostatnie miejsce to jest tragedia tak jeszcze zle nie było szkoda słów !!!!!

~anim | 2004-11-18 17:46

ta nasza stalowka to tylko z takimi cieniesami potrafi wygrywac a nawet to im czasem nie wychodzi

~szyderca | 2004-11-19 22:46

do powyższego wpisu fana z Niska :
Sokół ma mocniejszą druzyne?! stary zejdź na ziemie! chuj ze wygrywacie na wsiach po 5 i wyzej do 0 . to nie ta liga. między 4 a 5 ligą jest duzy przeskok nie mowiąc już o 3. wcale nie mowie ze mamy jakichs dobrych piłkarzy bo wyniki są jakie są ale nie przesadzajmy porównując ich do druzyn piątoligowych

~Nick | 2004-12-17 18:30

Nie podniecac sie bo jak traficie na kogos z 4-3 ligi to juz odpadacie leszcze i tak spadniecie do 4 ligi jak nie gorzej

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 232 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 179 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 53 551 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 382 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.02016