Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal St. W. szuka w Mielcu i Przemyślu

Stal St. W. szuka w Mielcu i Przemyślu
Z zespołem Stali Stalowa Wola żegnają się Antoni Ślusarczyk i Adam Oczkowski. Piłkarze "Stalówki" będą trenować do 20 grudnia. Antoni Ślusarczyk i Paweł Oczkowski nie będą w rundzie wiosennej grać w zespole trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.
Myślę, że lepiej dla nich będzie, gdy na razie pograją regularnie gdzieś w czwartej lidze - uważa trener "Stalówki" Sławomir Adamus.
O tym, że ze Stali odejdzie przynajmniej dwóch zawodników, wiadomo było od dawna, nieznane były tylko nazwiska. Wczoraj na treningu Oczkowski i Ślusarczyk usłyszeli o tym od swojego trenera.
Antek Ślusarczyk grał jesienią sporadycznie, wszystko przez kontuzje. Nie skreślamy go, ale dla niego korzystna będzie zmiana klubu. Podobnie jak dla Pawła Oczkowskiego, który nie miałby zbyt wiele okazji do gry. Szukamy bowiem kogoś do środka obrony, a do boku defensywy, gdzie grał "Oczko", można przesunąć i Andrzeja Kasiaka, i Marcina Drabika, jest jeszcze Jakub Łuczakowski.

Z zespołu "zielono-czarnych" odejdzie też najprawdopodobniej Tomasz Wietecha. Usilne zabiegi o bramkarza Stali czynią sąsiednie Tłoki Gorzyce. Nie jest to pierwsze podejście Tłoków do Wietechy; niewiele brakowało, a broniłby on już gorzyckiej bramki od początku tego sezonu. Póki co, Wietecha trenuje w Stalowej Woli, tak jak i jego koledzy, którzy dostają propozycje z zewnątrz. Jednym z nich jest pomocnik Marek Drozd, który rozegrał już próbny mecz w Szczakowiance i jest ze sprawdzianu zadowolony. Do Jaworzna wybrał się razem z obrońcą Marcinem Drabikiem. Teraz obaj czekają na telefon od trenera drugoligowców.

Na miejsce zawodników, z których zrezygnuje na razie Stal, mają przyjść nowi. Trener Adamus szuka w Mielcu i Przemyślu...

- W trzecioligowej Polonii Przemyśl jest kilku ciekawych piłkarzy - mówi Sławomir Adamus. - Interesujemy się ponownie Waldemarem Jarochem, grają też tam znany dobrze w naszym regionie Janusz Hynowski (może również wrócić do czwartoligowej Siarki Tarnobrzeg) i napastnik z Ghany Lee Quaye. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, sytuacja w Przemyślu jest nieciekawa, 26 listopada mają w tym klubie zebranie wyborcze i wtedy będzie można powiedzieć więcej. Myślimy także o posiłkach z czwartoligowej Stali Mielec, rozmawiałem z obrońcą Waldemarem Jędrusiakiem. Aspiracje mielczan po dobrych występach w Pucharze Polski znacznie jednak wzrosły.

Tymczasem z klubem podpisał umowę Janusz Batugowski. Będzie drugim trenerem piłkarzy i koordynatorem.

- Do stanowiska, które objął pan Batugowski, bardziej pasuje określenie "menedżer”. Ale on go nie lubi - mówi Tadeusz Duszyński, wiceprezes Stali.

źródło: www.90minut.pl / Echo Dnia / Nowiny

Komentarze (12)

~Mocartzks | 2004-11-25 11:57

Drozd strzelał jako jeden z nielicznych bramki , a Wietecha uatował nam nie jeden punkt !!! Żegnamy sie z nimi = żegnamy sie z 3 ligą !!!

~Stalówka | 2004-11-25 13:51

Jak to Wietecha zegna sie ze Stala?
Przeciez kilka dni temu Adamus powiedzial w wywiadzie dla Echa ze Wietecha juz podpisal kontrakt na wiosne!

~kibic. | 2004-11-25 14:12

Nie rozumie tego, po co sprzedawac najlepszego zawodnika i to jeszzce Gorzycom ?! TOMEK zostan !!! Po 2 Adamus chce brac pilkarzy Polonii ktora jest ostatnia w tabeli, nie rzumie tu czegoś... jak tak pojdzie - Wietecha odchodzi, przychodzi paru z Polonii, to dla mnie jest juz po III lidze.

Resovia & STAL & Raków

~fx1938 | 2004-11-25 15:26

Bożee... tylko nie Tomek Wietecha... :( A poza tym gdyby Tomek miał odchodzić to na pewno nie do Gorzyc tylko przynajmniej do 2 ligi ! Ale mam nadzieję że zostanie bo inaczej to lipaa straszna... :| :((

~Marek | 2004-11-25 16:15

Ja sie wcale nie zdziwie jezeli Tomek odejdzie to jest bramkarz 2 ligowy przecierz on sie tu marnuje

~kilofer | 2004-11-25 19:40

teraz możemy powspominać jak fajnie sie grało w 1...2.... nawet hahaha 3 lidze, jak wieteszka odejdzie to mamy pozamiatane,bo kto będzie bronił? fabianowski ... chłopak jest beznadziejny ,a nic nie słychać o nowym bramkarzu,i jeszcze ściągają jakieś barachło z przemyśla -szok w tym klubie coraz gorzej sie dzieje, niema kto walnąc pięścią w stół i powiedzieć dosć? jeste jeszcze co ratowac panie Zak myśl pan...qrwa mać!!!

~kibic. | 2004-11-28 14:37

Chcę pomóc w walce o utrzymanie - deklaruje Tadeusz Krawiec. Czy wróci do Stali Stalowa Wola? O tym, że piłkarz, wychowanek Czarnych Lipa, ale grający w "Stalówce" od 17. roku życia, może wzmocnić zespół trenera Sławomira Adamusa, mówiło się od dawna. Teraz przyszedł czas na konkrety.

Krawiec rundę jesienną spędził w RKS Radomsko, gdzie grał jako stoper, chociaż wcześniej występował w pomocy lub ataku - tak, jak w drugoligowych Tłokach Gorzyce, KSZO Ostrowiec i Stali. W Stalowej Woli ostatni raz grał trzy lata temu.

- Byłem wtedy wypożyczony do "Stalówki" z KSZO na kilka spotkań w rundzie wiosennej, a dokładniej wymieniony na Pawła Szafrana - przypomina 30-letni pomocnik. - Teraz jest duża szansa na ponowny powrót do Stalowej Woli. W drugoligowym Radomsku dzieje się bowiem bardzo źle, klub ma ogromne kłopoty organizacyjno-finansowe. Wystarczy powiedzieć, że od początku rundy nie wypłacono nam ani razu całej pensji, o premiach nawet nie ma co wspominać. Tylko jakieś "datki", które starczyłyby mojej żonie na kosmetyki. A ja mam rodzinę na utrzymaniu i nie zamierzam dłużej grać w Radomsku i widzieć tylko "wirtualne" pieniądze. Ze Stali mam propozycję, jak do tej pory jedyną i zamierzam rozmawiać o konkretach w klubie na początku grudnia. Nie spodziewam się w Stalowej Woli "kokosów", ale wolę pewne i regularne pensje niż nic.

Krawiec potwierdza, że z propozycji Stali zrezygnuje tylko wtedy, gdy otrzyma inną ofertę, ale z drugiej ligi.

- Rozmawiałem już z trenerami Stali, Sławomirem Adamusem i Januszem Batugowskim. Chcę pomóc "Stalówce" w walce o utrzymanie. Co ciekawsze, ja jeszcze nigdy nie grałem w trzeciej lidze, bo albo w czwartej w Orlętach Dęblin czy Wiśle Sandomierz, albo w drugiej w Stali, Tłokach i KSZO. Wiem, że kibice będą mieli określone oczekiwania wobec mnie, ale przecież wiadomo, że w pojedynkę nie uratuję zespołu, wszyscy muszą o to walczyć. Z obecnego składu znam Tomka Wietechę, Tomka Szarowskiego i Andrzeja Kasiaka, ale myślę, że i z pozostałymi szybko się dogadamy.

~Gruby | 2004-11-28 15:28

zajebiscie przed ostatnie miejsce a tu odchodza najlepsi z druzyny i Tomek.........;( qrwa i jeszcze jakies barachlo z mielca i przemysla przychodzi nie chce karakac ale...... ja pierdole

~Blejk | 2004-11-28 19:42

No to bójcie się hamy do 4 ligi wracamy :( trudno ale chuj Tomak aut no nieźle tylko jeszce może cały skład wymienią za polonie o Jezu płakac mi sie chce

~kolco | 2004-11-29 07:55

Bubki z klubu co wy robicie, budujecie zespół na 4-tą ligę. To koniec stali, pierdoleni działacze spuszczą stal jeszcze niżej.
Kibole cieszta się derby będą co mecz, jebane ćwioki.

~Stalówka | 2004-11-29 18:20

Ludzie WIETECHA przedluzyl juz umowe ze STALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Docent | 2004-11-29 22:18

Antek Ślusarczyk to dobry gracz trapiły go kontuzje ale zobaczycie jak dojdzie do formy wiem jakie są jego możliwości w końcu jest z Podwoliny . Jeżeli nie będą go trapiły kontuzje to gdy wróci do stali pokaże ile jest wart . Pozdro dla Stalówki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 598 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 192 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 37 675 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 064 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01507