Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKAtv. Stal Stalowa Wola-Wisła Płock

STALÓWKAtv. Stal Stalowa Wola-Wisła Płock

W 11 kolejce naszej Stalówce przyszło zmierzyć się z dobrze znanym nam zespołem Wisłą Płock.Niestety przegrywamy ten mecz 0:1 grając w przewadze jednego zawodnika (czerwona kartka dla zawodnika Wisły).

 


Relacja filmowa STALÓWKAtv: ( najciekawsze framenty meczu )

http://www.youtube.com/watch?v=PGTcW_FAurI&feature=youtu.be 

 Relacja filmowa STALÓWKAtv: ( doping )

http://www.youtube.com/watch?v=iB2f0cM5g2U

 

Nas tego dnia w młynie z konkretnym dopingiem zebrało się około 250-300 osób... Kibiców gości oczywiście brak ale miejmy nadzieje że po zakonczeniu  (31.10.2012) budowy nowej trybuny a przed rozpoczeciem budowy kolejnej a jest to zaplanowane na koniec 2013 kibice gosci będą u nas przyjmowani.

 


Przed nami kolejne spotkanie tym razem nasza Stalówka zagra w Rzeszowie z Resovią na stadionie Miejskim  w sobotę o godz.15.00.

 

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie by wspomóc gorącym dopingiem naszą Stalówkę.


Ps: STALÓWKAtv składa serdeczne PODZIĘKOWANIA  w realizacji materiału filmowego koledze MoCart ! 

Komentarze (9)

Kategoriak | 2012-10-7 13:17

Wczorajsze spotkanie na mlynie nas kibicow bylo fantastyczne od razu dawne czasy mi sie przypomnialy gdy gralismy na zapleczu ekstraklasy. Od chyba 70 minuty hej w naszej Stalowej bylo miazdzace... Na siarke wszyscy mobilka

Mirek | 2012-10-7 22:40

Gdzie i kiedy rzeba wpłacić kase na wyjazd ? Byłem na meczu, ale nie usłyszałem dokładnie gdzie i kiedy ?

Stalowiak1938 | 2012-10-8 14:04

ZAPISYWAĆ SIĘ I JEDZIEMY NA RESOVIE !!! JAZDA

Marek | 2012-10-8 14:38

Kamil Gesla pilkarz Stali zakonczyl dzis kariere sportowa.Warto poswiecic mu uwage bo to jedna z legend Stalówki! Powinien na tej stronie i na oficjalnej powstac artykul z jego sukcesami i ogolnie podsumowac jego bogata dla Stali kariere.Nie zapomne jego goli z Polonia Warszawa, w pewnym momencie wydawalo sie ze to talent na miare Roberta Lewandowskiego.Niest ety przez kontuzje musial zakonczyc swoja bogata w sukcesy kariere.. Szkoda ze kolejna legenda Stalowki po Piechniaku.Kusiaku,O zogu,Wieprzeciu i Drozdzie odchodzi na emeryture..

Fanatyk38 | 2012-10-8 14:47

"w pewnym momencie wydawalo sie ze to talent na miare Roberta Lewandowskiego."
Z zaznazceniem na wydawało się.hehe.
Gdyby nie był tak leniwy to na bank by coś osiągnoł. Fakt, bramki zdobywał ale od tego chyba jest napastnik.
Nie ubliżam mu itd ale na LEGENDĘ TO TRZEBA ZAPRACOWAĆ a on niestety ( dla niego ) nie bardzo do tej pracy się kwapił.
Bez przesady proszę.

Adam | 2012-10-8 16:47

Jaki klub takie legendy.

Stalowka the firm | 2012-10-8 18:54

Marek odjechales z tymi legendami - zgodzic sie moge tylko z Wieprzeciem i Ozogiem. Natomiast co sie tyczy Piechniaka - najbardziej utalentowany wychowanek Stali - ale wiekszosc kariery spedzil w innych klubach. Kusiak... gral dlugo ale niczym sie nie wyroznial poza notorycznym olewaniem nas kibicow. Niemniej jednak chcialbym mu podziekowac ze kariere juz zakonczyl. Za to hitem jest wymiony przez Ciebie DROZD!! Brakuje mi slow zeby to skomentowac hehehe
WSZYSCY NA RESOVIE!!

Fanatyk38 | 2012-10-8 23:23

Uważam ,ze powinieneś pomnik postawić Gąsce za te wszystkie zasługi.
Zapomniałeś w swoich wywodach wspomnieć o jescze jednej ikonie naszego Klubu...Radawcu. ;)
On też już chyba kariere zakończył a taki talent niesamowity, aż mu sie w 4 lidze grać nie chce bo ma chłop za dużo na głowie... ehhh te gwiazdy futbolu...

Hutnicza15 | 2012-10-11 12:48

Wywiad z Mirosławem Kalitą. Czytaj na » http://hutnicza15.blogspot.com

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1952) » 1938fc (1276)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 639 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 225 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 28 442 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 685 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01614