Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Rzeszowa !!!

Jedziemy do Rzeszowa !!!

Liczna grupa NAJLEPSZYCH KIBICÓW NA PODKARPACIU wybiera się jutro do Rzeszowa na mecz z Resovią . Derby Podkarpacia rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim Satl. Początek spotkania o godz. 15:00.
Kibice Stalówki jadą na ten wyjazd autokarami !!!

ZBIÓRKA pod PKSem o 10:45


ODJAZD godz. 11:15 !!! Prosimy o punktualność !!!


Koszt wyjazdu 20 zł plus  15 zł bilet na mecz .


Bilety będą rozprowadzane przy wejściu do autokaru. Pozwoli to uniknąć zamieszania pod bramami.

Każdy w autokarze zapozna się ze swoim nr na liście imennej co usprawni wejście na obiekt !!!
Wszyscy zabierają ze sobą kilka "luźnych" PLN na cele kibicowskie !!!!
Na mecz wszyscy udajemy się w barwach-OBOWIĄZKOWY SZALIK, ubieramy zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę !!!
Brak szalika lub odpowiedniego koloru na sobie wiąże się z dodatkową opłatą 5 zł.pzry wejściu do autokaru !!!


JEDZIEMY WSZYSCY WSPIERAĆ STALÓWKĘ KONKRETNYM DOPINGIEM !!!
DAJEMY Z SIEBIE 110 % OD PIERWSZEGO DO OSTATNIEGO GWIZDKA , BEZ WZGLĘDU NA WYNIK !!!
Ma być głośniej niż w Lublinie i na meczu z Wisłą !!! Kazdy mobilizuje kolegę stojącego obok !!!

WSZYSCY DO RZESZOWA !!! BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH ON TOUR !!!
 

Komentarze (25)

Stalowiak1938 | 2012-10-12 14:10

Należy również przypomnieć o wpłacaniu kosztów transportu w wysokości 20 zł. Będzie to można zrobić dziś w godz 18 - 18.30 pod stadionem tak jak było pisane we wcześniejszych postach. osoby które nie zapłacą tej kwoty wodocznie stać aby zapłacić za wyjazd do Rzeszowa 30 zł + bilet na mecz co na pewno cieszy organizatorów tej wycieczki:) Jeżeli ktoś myśli że nie zapłaci dziś 20 zł to jutro mu się ślizgnie i nie zapłaci 30 pln może się troszkę przeliczyć!!! Dodatkowo jak już jest wspomniane każdy zabiera ze sobą szalik kto nie ma płaci 5 zł więcej do wyjazdu to samo tyczy się barw na sobie!!! Do zobaczenia jutro!!! AVE STALÓWKA!!!

Noob | 2012-10-12 14:13

Zielona koszulka i szalik wystarczą mam nadzieje ?

Stalowiak1938 | 2012-10-12 14:30

w zupełności wystarczą!

Saschen | 2012-10-12 15:01

mozna sie dopisac przy autokarze do wycieczki ;-)?

Dr_d | 2012-10-12 15:25

Można, a nawet trzeba :)

Saschen | 2012-10-12 15:26

Łokej :) to do jutra WŁADCY PODKARPACIA !!!!!

Dzin | 2012-10-12 17:08

Szkoda ale raczej liczba 400 nie pęknie, chyba że jeszcze kilkanaście sztuk w autokarach się dopisze. Ale i tak będzie to jeden z największych wyjazdów. Kary za brak akcesoriów bezwzględnie egzekwować podchodząc z puszką żeby było wiadomo na jakie cele pójdą. Była akcja większość ma zielone koszulki więc bez wyłamów. A kibic bez szaliko to jak....
Ehh jak miło.... będziemy u siebie na nowym stadionie:)
Do jutra.

Dzidek | 2012-10-12 17:12

Każdy dopisujący się na listę jutro,również zabuli 10pln więcej !!! Czyli nie 20 a 30 zeta :) kmwtw

Ssw1938 | 2012-10-12 17:14

"jeden z najwiekszych?"
no to jeszcze pare stów by wiecej musiało pojechac zeby mozna zaliczyc do najwiekszych

Saschen | 2012-10-12 18:00

wspomoga nas braci z LB?

Intel | 2012-10-12 18:20

Dzin.. skąd dzień przed meczem masz informacje że 400 nie pęknie.. rozkminki na ten temat są nie na miejscu..
oficjalna liczba STALOWOWOLSKICH FANATYKÓW będzie znana dopiero jutro na sektorze!!

jutro nie liczy się tylko liczba, ale GŁOŚNY FANATYCZNY DOPING !!

JEEEEEEEEEDZIEMY!

Ssw1938 | 2012-10-12 18:56

Mamy przed sobą dwa mecze derbowe. Nie chciałbym mówić, że musimy zdobyć ileś tam punktów. Musimy po prostu wyjść i zapier… na meczu, żeby sięgnąć po pełną pulę - zakończył Mateusz Kantor.
a MY mamy im pomóc i to KONKRETNIE!!!

Fredek38 | 2012-10-12 19:02

Brak Barw = 5zl przy wejściu do autokarU!

Brak zaliczki = 10zl przy wejściu do autoraku !!

Stalowka the firm | 2012-10-12 19:03

Zostalo jeszcze ok 20 koszulek zielonych - bedzie mozliwosci jutro ich zakupienia. Cena 6 zl

Gieeste | 2012-10-12 19:28

Noo to panowie , za kilkanaście godzin z pełnym pierdolnięciem poleciii ... JESTESMYYYY ZAWSZE TAM !!!

Zetkaes1 | 2012-10-12 19:50

Niech na wyjeździe zostanie poruszony temat ze zbiórkami osiedlowymi na sIARE , niech te osiedla się zbiorą które się nie zbierały na Płock np. Centralne , małe osiedle to nie jest więc może być troche ich.
Promować te zbiórki najlepiej od początku przyszłego tygodnia na internecie czy też transperentami lub jakimiś "ulotkami".

Zetkaes1 | 2012-10-12 19:51

Wkońcu nie było derbów 10 lat to MUSI BYĆ KORRRRRRRBA!

19damian38 | 2012-10-12 21:20

Mam pytanie , bo my jutro przynajmiej we 3 jedziemy pożniej autem , bo nie mozemy być na zbiórce , po 14 bedziemy pod sektorem , myśle ze nie bedzie problemu z dostaniem biletu i wejsciem na sektor ? ; )

Dzidek | 2012-10-12 23:15

Damian jak tylko zapisałeś się na listę wyjazdowa i wpłaciłeś zaliczkę ( chyba że wpisałeś podczas zapisu na listę Rzeszów ) plus twoi koledzy zapewne dostaniesz wszystko czego pragniesz :)

Edek38 | 2012-10-12 23:21

Bez przesady Dzidek, nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy ;) .
NIE ZASPAĆ JUTRO I NAGINAMY NA Rzeszów pokazać jak się bawią Władcy Podkarpacia.
Oby "najstarsza królowa " odpowiednią gościnę przygotowała.

Omegas | 2012-10-12 23:45

Korbaaaaaaaaa!

19damian38 | 2012-10-13 00:22

Nie wplacaliśmy zaliczki , wpisalismy w rubryce osiedle ( RZESZÓW ) ; )) Więc bez problemu wejdziemy ; )

Stalowka the firm | 2012-10-13 00:37

Wejsc wejdziecie ale do puszeczki kazdy z Was bedzie 10 zl musial wrzucic - proste nie ma jezdzenia samemu na wyjazdy bliskie - bo na dalekie zapewne nie jezdzicie a jak jezdzicie to korzystacie z doplat ktore sa organizowane. Do zobaczenia jutro na sektorze!

Marconi1938 | 2012-10-13 08:20

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH!

193819381938 | 2012-10-13 09:23

Juz nie pierdolcie o tych spoznialskich, bo i tak wyjedziemy kolo 12. Na motorze było opoznienie +godzine, na jakims dalszym wyjezdzie to samo.
Nie długo sie widzimy:) I bębna i flag nie zapomnijmy !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1875) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1177) » Vielitz44 (1109)
» Filip kacper k. (981) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 52 360 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 668 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 150 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 106 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.01827