Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Derby regionu już w sobotę !!!

Derby regionu już w sobotę !!!

Panie i Panowie już w sobotę 20.10. o godzinie 15:00 Stal rozegra kolejne spotkanie ligowe.

Nasz zespół na stadionie przy ul. Hutniczej podejmował będzie tarnobrzeską Siarkę. Wszystkich sympatyków Stalówki serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Każda z dzielnic ustala godzinę, miejsce zbiórki i podaje info w komentarzach. Następnie rozsyłamy te informacje po wszystkich znajomych z portali społecznościowych i komunikatorów.
Przypominamy o wcześniejszym przybyciu pod kasy stadionu, tak aby wszyscy weszli na sektor przed pierwszym gwizdkiem!!!
Wszyscy Kibice udający się na Sektor B muszą mieć ze sobą szalik i zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę.
Zapełniamy młyn i jedziemy z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie !!!


Zbiórka osiedla Hutnik:
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.


WSZYSCY NA MECZ !!!  JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
 

Komentarze (13)

Stalowiak1938 | 2012-10-16 08:12

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) NA MECZ Z SIARĄ. W SOBOTĘ 20.10.2012 O GODZ 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!!

KAŻDY MA ZE SOBĄ SZAL I ZIELONĄ LUB CZARNĄ (KOSZULKĘ, BLUZĘ , KURTKĘ)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Johny | 2012-10-16 12:18

A ja mam propozycję do wszystkich kibiców, nie tylko do sektora B: Spróbujmy zainicjować akcję: ZIELONY STADION. Niech każdy postara się o zielona kurtkę, bluzę, czy czpkę ( nie mówiąc o szalu). To zielony kolor odróżnia nas, czrny się gubi. Gdyby tak każdy założył "zielone na górę", to nasz stadion wyglądałby zaje...a, poza tym wiadomo, kto jest i skąd.... Pzdr. i do zobaczyska w sobotę

Marek | 2012-10-16 12:20

A kibice gosci tez sie stawia? Zrobcie w koncu wy od budowy sektor dla gosci bo tak glupio kibicowac juz bez kibicow gosci!! chyba ze zostana przyjeci na trybune z dachem

Info | 2012-10-16 12:34

Marek, wyjdz.

Fanatyk38 | 2012-10-16 12:42

Jedziemy Panie i Panowie z konkretną mobilką. Grajki muszą pogrążyć śmierdzieli by wraz z motorynką dołowali w tabeli.
My jako 12 zawodnik musimy im w tym pomagać od pierwszego do ostaniego gwizdka, podobnie jak w Rzeszowie czy na Płocku.
Jak zwykle każdy z Nas musi zadbać o frekwencję i zabierać ze sobą znajomych. Na sektorze wszyscy mobilizują stojących obok Kibiców do głośnego dopingu.
Mamy potencjał, należy go jedynie dobrze wykorzystać !!!

Zetkaes1 | 2012-10-16 15:14

Najlepiej jakby ktoś zrobił jakieś wydarzenie na "Fejsbooku" bo co nie którzy żyją tylko tym lub zalozyl jakieś grupy osiedlowe na tym i tam mobilka na pewno wtedy wiecej ludzi moze sie zainteresowac i dopiero usłyszeć o tym meczu.

Srs38 | 2012-10-16 18:51

z innej beczki ale mysle ze zainteresuje fanow stalowki » http://www.youtube.com/watch?v=n-wBL.....

Stalowiak2 | 2012-10-17 11:51

mecz moze byc zagrozony.
A to dlatego ze dachu nie ma a prognozy przewiduja opady tego deszczu polskiej nieudolnosci!
Mecz zostanie przelozy na niedziele na 17-stą.Ale okaze sie ze nie ma tam oswietlenia, wiec wyjdzie komisja pobada te pogodowe sprawy i przelozy mecz na 12 w poniedzialek.Wtedy ma przestac padac i ludzie napewno zjawia sie tlumnie na stadionie (praca praca!)

Centralnyyy | 2012-10-17 18:40

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIE DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

Centralnyyy | 2012-10-17 18:51

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIĘ DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

O 14:00 WSZYSCY NA KRZESEŁKACH OBOK ORLIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:13

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:45 obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:19

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:30 (mała zmiana) obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Omegas | 2012-10-17 22:42

Musimy Wygrac ten mecz panowie pelNA MOBILIZACJA!!!!

Wszyscy z Os Centralnego Zbiorka POD 7 !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 164 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 504 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 062 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 235 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02622