Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0) - w Galerii są już zdjęcia

STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0) - w Galerii są już zdjęcia

Niestety Stalówka tylko remisuje w meczu derbowym z Siarką Tarnobrzeg 2 : 2.

STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0)

Bramki:

STAL: Żmuda (73'),  Getinger (79')
Siarka:  Piątkowski (53' k), Madeja (70')

Sędzia: Mariusz Korpalski
Widzów: 2000

Zdjęcia: http://kibicestalowki.pl/Galeria-zdjec/4693,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Siarka-Tarnobrzeg/

 

Konferencja pomeczowa:

Komentarze (15)

Arni | 2012-10-20 19:35

No gra była dzisiaj słaba - ale młyn i oflagowanie super.

Brambor | 2012-10-20 20:51

Adam1938 | 2012-10-20 21:24

Zdjęcia z meczu i konferencja prasowa » http://trzyw.pl/6a4

Zetkaes1 | 2012-10-20 21:30

A teraz wpisywać na której zbiórce ile osób z osiedla danego było, a doping zajebisty.

Marek | 2012-10-20 22:12

Czy takie zajebiste bylo rzucanie kurwami na lewo i prawo to bym nie powiedzial.I atmosfere podgrzewal spiker ktory przy kazdym przeklenstwie upominal.Tak spikerze napewno cie posluchaja.On to dzialal celowo zeby bylo wiecej kurw w strone Siarki.Plus za doping, minus za to rzucanie kurwami co troche.Kilka razy mozna a nie co 5 minut.A kwintesencja tego bylo wstawaj "ch.." nie udawaj do bramkarza Siarki gdy ten wyraznie kontuzjowany nie mogl opuscic boiska.Rozumiem ze Siarka to znienawidzony klub ale bez przesady.Jedynie co w yjezdzeniu mi sie podobalo to na tego glupiego Piatkowskiego ktory sie sprzedal zeby tam grac!

Cyc-u | 2012-10-20 23:09

Derby to derby. Nie pasują bluzgi to nie słuchaj.
A spiker musi upominac, bo tak nakazuje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych i wytyczne pzpn, jeśli tego nie zrobi może by ć ukarany grzywną i stracić licencję spikera.

19damian38 | 2012-10-20 23:27

Bardzo fajne bilety na Sektor B dzisiaj ; )
Szkoda , że przed każdym meczem nie ma takich biletów na młyn , z dwoma herbami ; ))

Vielitz | 2012-10-21 08:32

Meczyk taki se, doping na poziomie, szkoda jednak że brak dalej gości, bo to jednak nakręca atmosferę, może wkrótce sektor otworzą :D
bramki frajersko stracone, ale te nasze też szczęśliwe, więc chyba wynik niestety sprawiedliwy. Trochę jakoś tak brak wiary i zawziętości, do tego te kontuzje i skład w środku okrojony co widać bardzo. Turczyn się nie nadaje do obrony, kolejny mecz i wtopa w obronie (chociaż karny taki średnio jasny) - zmarnował się strasznie na tym wypożyczeniu, musi się chłopak odbudować. Walczymy więc dalej i za tydzień muszą być 3 pkt jak nic:D

Mundek kochający żon | 2012-10-21 11:54

masztalesz wszystkich zwalniających i lubących kapusi na meczu był a nasz prezio ma tow d..!!

Cyc-u | 2012-10-21 12:08

Potrzebujesz lansujących sie polityków na meczu? Po co? Jak prezydenta to nie interesuje to niech niech chodzi.

Marek | 2012-10-21 12:58

Nie chodzi o lans.Tylko o to ze obowiazkiem niektorych ludzi powinno byc to zeby byc na takim meczu.Wydarzenie jesieni, derby Podkarpacia a Pan Prezydent na meczu nie obecny.Prezydent Tarnobrzega kocha sport, nawet sam sklad ustala i podaje go trenerowi a nasz to by mial chyba problem z wymienieniem wszystkich zawodnikow Stali co graja w klubie.Szkoda ze naszego prezydenta sport nie interesuje bo akurat dzialania jego wyszly na plus dla miasta i tylko do sportu nie chce cegielki ofiarowac.Nie napisalem nic o meczu, ale po raz kolejny nasi nie wygrywaja u siebie, chyba presja ich zjadla.Odnosnie politykow powiem ze czasami tak mi sie wydaje widuje na meczach Lucjusza Nadbereznego.

Stal_1938 | 2012-10-21 13:49

Ja też miałbym problem zeby wszystkich zawodników stali wymienić, chociaz jestem na wyjazdach i meczach u siebie, nikogo na sile tutaj nie sprowadzisz, nie chce, to nie przyjdzie, nie rozumiem w czym masz problem.

Aleksander | 2012-10-21 16:32

Prezydent juz raz dal kase na koszykowke 1 MILION i jak to sie skonczylo wszyscy wiemy, poza dlugami ze szkoda dla pilki stalowowolskiej. Prezydent wie ze w tym miescie nie ma dzialaczy od wielu wielu lat ,ktorzy by przyciagneli sponsorow itd....JEST MARAZM , zastoj i bida....niestety to przykre ale takie sa realia sportu stalowolskiego wszystko co klub osiagnal w latach 80 i 90 zostalo zmarnowane ,nie mnie osadzac przez kogo o i dlaczego....

Vielitz | 2012-10-21 17:52

no właśnie, mastalerz pcha się do klubu, skład im ustala itp - dziękuję za takie zainteresowanie. Niech nasz prezydente zajmuje się miastem - jak będzie trzeba jego obecności to się pojawi (najlepiej na spotkaniach ale z kibicami albo sponsorami) - pierdzistołków i polityków na stadionie nam nie potrzeba bo oprócz obietnic nic z tego nie ma ! nie szukaj więc człeku dziury w całym. Ważne by ludzie chodzili na mecze - bo co przykre bardzo, wynik ok 1500 na derbach w Stalowej to śmiech na sali lekko, a to rekord sezonu jest ! To jest problem a nie że prezydente się nie pojawił... mam nadzieję jednak że moda na Stal odżyje i jak trybunę oddadzą to i pikników będzie więcej (więc kasa dla klubu) i goście będą wpuszczani (więc i atmosfera gorętsza) - na to liczę !

Jefrey | 2012-10-21 20:56

Marek ty chyba od niedawna chodzisz na mecze !Taki mecz jak z siarą awsze był z wyzwiskami i ja nie wyobrażam sobie aby było inaczej derby z siarą mają takie być czy tobie się podoba czy nie .nikt jej nie lubi i lubić nie powinien to było miasto wojewodzkie i zawsze gnębili St.wolę więc co mają śpiewać że było dobrze? Weż się otrząsnij zawsze byłem od niepamiętnych czasow na takim meczu i tym razem się nie zawiodłem !bo z nienawiści do tej drużyny tak mnie wychowano wychowano mnie.........a co ty z parti jestes że o prezydenta pytasz ? co brakowało ci go ? bo mnie nie!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2021-09-25, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

2 : 2

Świderski 77
Jakimiuk 87
    
Maj 70
Maj 73
Sędzia: Mateusz Czerwień ( Kraków )
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 9 6-3-0 21
2 ŁKS Łagów 8 6-0-2 18
3 Cracovia II 8 5-2-1 17
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 4-4-1 16
5 Chełmianka Chełm 9 4-3-2 15
6 Podhale Nowy Targ 9 4-3-2 15
7 Stal Stalowa Wola 9 4-2-3 14
8 Unia Tarnów 9 3-4-2 13
9 Korona Rzeszów 8 3-3-2 12
10 KSZO Ostrowiec Św 9 3-3-3 12
11 Wisłoka Dębica 9 3-3-3 12
12 Avia Świdnik 9 3-2-4 11
13 Czarni Połaniec 8 2-3-3 9
14 Sokół Sieniawa 8 2-1-5 7
15 Podlasie Biała Podlaska 8 0-6-2 6
16 Tomasovia 9 1-2-6 5
17 Wisła Sandomierz 8 1-0-7 3
18 Wólczanka W. Pełkińska 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3027) » 1938fc (1557)
» Vielitz44 (1299) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1244) » Fanatyk38 (902)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (617) » Misio (571)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 27 769 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 749 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 51 235 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 203 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01569