Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła na stalowowolski klub karę finansową w wysokości 2 tys. zł – Kara jest wynikiem nie tylko niecenzuralnych słów używanych przez kibiców gospodarzy podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg ale również wywieszenia przez nich transparentu o charakterze niesportowym – wyjaśnia w rozmowie z NW24 sekretarz KD PZPN Arkadiusz Karasiński.

Choć mecze derbowe rządzą się swoimi prawami a na spotkanie pomiędzy Stalówką a Siarką kibice czekali osiem lat, to według Komisji Dyscyplinarnej doping kibiców Stali przekroczył dozwolone normy. W derbowej oprawie było sporo wulgarnych przyśpiewek, oberwało się nie tylko klubowi z Tarnobrzega czy konkretnym zawodnikom jak również miastu. Konsekwencje takiego zachowania kibiców poniesie klub.

 - Jeśli wulgarne okrzyki są sporadyczne i wznoszone przez niewielką grupę kibiców to często zdarza się, że Komisja Dyscyplinarna odstępuje od wymierzenia kary – tłumaczy NW24 Arkadiusz Karasiński z PZPN. – Natomiast przy takiej skali okrzyków jaka miała miejsce podczas tego meczu, musieliśmy zastosować pewne kroki. Obecny na meczu delegat miał liczne zastrzeżenia a każdy z wulgarnych okrzyków został skrupulatnie przez niego odnotowany – dodaje.

Nie tylko wulgaryzmy wykrzykiwane przez kibiców zadecydowały o ukaraniu klubu Stali, stało się tak również za sprawą transparentu wywieszonego podczas spotkania. – Ten transparent zawierał hasło o niesportowym charakterze, stąd nasza decyzja – tłumaczy Karasiński.

Osobną kwestię stanowi praca spikera, który zaledwie kilka razy upomniał kibiców, choć ma on obowiązek reagować za każdym razem. – Delegat odnotował pracę spikera jako prawidłową – wyjaśnia sekretarz Karasiński.

W meczu nie mogła uczestniczyć zorganizowana grupa kibiców Siarki Tarnobrzeg z powodu remontu trybuny.

nadwisla24.pl

 

Komentarze (10)

Stalowka the firm | 2012-10-25 23:29

PZPN... j****, j**** PZPN

Vielitz | 2012-10-26 07:48

hehe porażka na maxa...
ciekawe na co kasa zostanie przeznaczona, pewnie na walkę z wulgaryzmem :P
rozumiem, kara za rzucanie petardami czy flarami, ale k...wami? no bez jaj...
pewnie wkrótce na sektorze będzie musiał stać katecheta by doping był etyczny

Adam1938 | 2012-10-26 08:18

Stadion w Stalowej Woli nabiera kształtów stadionów świata! [FOTO]

» http://www.linkuj.im/SB0HDd

Lubelak | 2012-10-26 10:03

To jest bardzo niska kara, sporo klubów dostało za wulgaryzmy po 2-3 mecze zakazu, tysiące PLNów kary. Nam się upiekło.
W tym roku PZPN walczy własnie z wulgaryzmami.

Marek | 2012-10-26 13:39

No jak co minute ktos krzyczy kurwa itp, to nie ma co sie dziwic.Mozna bylo kluturalniej w strone Siarki podejsc to kary by nie bylo.Np "Strzelcie cholerom gola" albo "walic PZPN" nie ma wulgaryzmow.Albo zamiast sedzia huj to sedzia kalosz krzyczec.I by kary nie bylo.Chca zeby bylo kulturalnie na stadionach.

Ssw1938 | 2012-10-26 14:06

Nie wiem czy plakac czy sie smiac ale to co tutaj czytam to sa jaja. Lubelak jesli uwazasz ze kara jest niska to moze wiecej nie udzielaj sie tutaj, sledze czesto takie newsy z karami i nie bylo chyba nigdy za jakies "Kurwy" zamkniecia stadionu wiec nie pisz glupot. Wpisu Marka nie bede komentowal bo szkoda slow... Wracajac do kar to jesli jestes taki pokorny i je rozumiesz to wytlumacz mi za co Pogon dostala zakaz wyjazdowy na 5 meczy? ze odpalili sobie troche piro nie beda mogli jezdzic? co ma piernik do wiatraka? jeba* pzpn

Cyc-u | 2012-10-26 14:23

Marek, czy każdy Twój wpis musi być o wulgaryzmach i wrzutach w stronę sąsiadki z Tarnobrzega?

Zawsze możesz pojechac na Siarkę, tam dopingują kulturalnie, bo tak im każe prezydent, albo wybrać się na siatkówkę.:) Stadion to nie teatr, zresztą... w tatrach się klnie i to często! Tyle, że wtedy to jest sztuka i ekspresja aktorska, a na stadionie to nie, nie... to już ciężkie wykroczenie... :)

Dziadzia | 2012-10-26 15:33

Tusk(czyt. Rudy szmaciarz) nie broni kibiców?? przecież to wyjątkowa sytuacja nie stwarzająca zagrożenia życia i zdrowia! hehehe JEBAĆ PZPN!

Prymityv | 2012-10-26 17:15

jutro mecz o 15. ze strony Garbarni.

Lubelak | 2012-10-26 18:08

Ja decyduję komu kibicuję.
Jesli uważasz ssw, że to wysoka kara to porozmawiaj z jakimś delegatem. Od tego roku są nowe wytyczne. Kładzie się w nich nacisk nie tylko na piro, zadymy, rzucanie czegokolwiek na murawę ale również na zachowanie i doping kibiców. Jesli delegat odnotuje w protokole bluzgi to jest kara finansowa, w następnej kolejności dochodzą też zakazy. Tak to wygląda, choć wiadomo, że każdy widzi ten przepis inaczej.
Zakaz za wulgaryzmy dostał choćby Motor- 3 mecze wyjazdowe plus większa kara finansowa, za kilka bluzgów dosłownie w Niepołomicach bodajże. Wcześniej też kilka klubów dostało, trzeba by poszukać i sprawdzić.
Następnym razem sięgnij do źródeł lub pytaj skąd ktoś wie.
Nie pisałem natomiast nic o zamykaniu stadionów. Czytaj następnym razem uważnie. Do tego jeszcze nie doszło. Jeszcze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 980 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 43 078 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 59 041 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 926 razy
Osób Online: 1 / Czas gen. strony: 0.02133