Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krawiec juz w Stalówce!

Krawiec juz w Stalówce!

Tadeusz Krawiec (ur. 27.09.1974, wzrost 188 cm) został piłkarzem naszej Stali. Wychowanek Czarnych Lipa dogadał się z zarządem Stali i tym samym po raz czwarty wchodzi do tej samej rzeki… Po raz pierwszy występował w „Stalówce” w sezonie 1993/94. Nie przypadł jednak wtedy do gustu ówczesnym szkoleniowcom „Stalówki” i został wypożyczony do sandomierskiej Wisły. Drugie jego podejście do Stali miało miejsce po powrocie z wojska z Dęblina, tym razem zagościł tu na nieco dłużej, bo na dwa lata. Było to na wiosnę 1996 roku. Następny sezon okazał się dla Krawca przełomowy. Trener Janusz Gałek ustawił go w ataku i to okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Krawiec stał się za jego kadencji postrachem wszystkich bramkarzy i po zakończeniu sezonu otrzymał kilka intratnych ofert. Najlepsza popłynęła od beniaminka ekstraklasy KSZO Ostrowiec. Trzecie podejście do Stali nastąpiło jesienią 2000 roku. Był to tak zwany transfer wymienny. Krawiec przyszedł do Stali w zamian za Pawła Szafrana. Na wiosnę nastąpiła kolejna roszada. Krawiec wrócił do KSZO, a Szafran do Stali. Ostatnio Tadeusz Krawiec występował w RKS Radomsko. I grałby pewnie tam do dziś, gdyby nie plajta byłego pierwszoligowca. Radomsko po odejściu swojego dobroczyńcy Tadeusza Dąbrowskiego, który zbudował potęgę tego klubu, z miesiąca na miesiąc grało coraz gorzej i coraz gorzej prezentowało się od strony finansowej. Dziś mówi się i pisze o długu sięgającym blisko 5 mln złotych. Na jakiej pozycji będzie występował w Stali Tadeusz Krawiec? Prawdopodobne będzie to prawa strona pomocy, albo atak. Ale to już zmartwienie trenera Sławomira Adamusa, żeby znaleźć dla pana Tadzia jak najbardziej optymalną pozycję.

źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (6)

~Blejk | 2004-12-23 16:15

Ja proponuje przyjsc na mecz 1 stycznia choc bdzie cięzko po sylwestrze i imprezach naszych kibiców :) WESOŁYCH ŚW I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!!

~EchoDnia | 2004-12-27 12:48

Piłkarska giełdaDziś drugie notowanie naszej piłkarskiej giełdy. W czołowych klubach regionu znów doszło do zmian. I na pewno na tym nie koniec. Większość klubów jeszcze pertraktuje z nowymi zawodnikami i trenerami.

STAL Stalowa Wola
Przychodzą: Tadeusz Krawiec (RKS Radomsko).
Odchodzą: Antoni Ślusarczyk, Paweł Oczkowski (Janowianka Janów Lubelski), Marek Drozd (Heko Czermno).
Zainteresowanie: Karol Drej (Wierna Małogoszcz), Mieczysław Ożóg (Unia Nowa Sarzyna), Michał Lewandowski (Widzew Łódź), Jacek Matyja, Jacek Maciorowski (Pogoń Staszów), Dariusz Łukasik (Sandecja Nowy Sącz).

~Echo Dnia | 2004-12-27 12:48

Chcieli Radawca

Trzecioligowa Stal Rzeszów zaproponowała również trzecioligowej Stali Stalowa Wola wymianę piłkarzy. Rzeszowianie chcieli czołowego gracza "Stalówki" Daniela Radawca, a w zamian proponowali swoich zawodników rezerwowych.


- To niepoważne, nie ma co komentować - mówił Sławomir Adamus, trener Stali. - Nie wiem, chyba działacze z Rzeszowa uznali się za bardzo mądrych, a nas za głupich. Ja rozumiem, gdyby za Daniela zaproponowali jednego z czołowych swoich zawodników. Ale nie rezerwowych...
Nasi trenerzy starali się z kolei o jednego z napastników Stali Rzeszów Daniela Grębowskiego, który nie grał regularnie w podstawowym składzie i do niedawna rzeszowianie zamierzali z niego zrezygnować. Teraz jednak prawdopodobnie piłkarz wróci do składu, o ile nie znajdzie sobie nowego klubu.
Ze Stalą dogadał się już Tadeusz Krawiec, który wraca z drugoligowego RKS Radomsko.
- Musimy jednak dojść jeszcze do porozumienia z Radomskiem. Chyba nie będzie z tym problemów, bo ten klub ma sporo długów wobec Krawca. Jesteśmy także w kontakcie z Karolem Drejem, pomocnikiem Wiernej Małogoszcz i Dariuszem Łukasikiem, obrońcą Sandecji Nowy Sącz. Trzeba też pojechać do Nowej Sarzyny na rozmowy z Unią w sprawie powrotu Mieczysława Ożoga - wylicza Adamus.

~Echo Dnia | 2004-12-27 12:49

Za zespół mówią wyniki

Rozmowa z Januszem Batugowskim

Janusz Batugowski (na zdjęciu) przyszedł do Stali Stalowa Wola, by pomóc jej w utrzymaniu w trzeciej lidze. Były szkoleniowiec m.in. piłkarzy KSZO Ostrowiec i Pogoni Staszów, będzie w "Stalówce" pełnił rolę trenera-doradcy i pomagał Sławomirowi Adamusowi.


* Jest pan w Stalowej Woli już od kilku tygodni. Jakie wnioski po dokładnym obejrzeniu zespołu Stali?
- Przyglądałem się drużynie na razie przez dwadzieścia parę dni, myślę, że wnioski jeszcze zachowam dla siebie, na dogłębne analizy jest za wcześnie. Więcej będzie wiadomo, gdy zaczniemy spotkania kontrolne, dojdą nowi zawodnicy.
* Czy zespół z takim składem rzeczywiście według pana był taki słaby, że znalazł się po rundzie jesiennej na przedostatnim miejscu w tabeli?
- Za zespół mówią przede wszystkim wyniki. Ale uważam, że Stal na wiosnę może i powinna grać lepiej. I tacy zawodnicy jak choćby Daniel Radawiec czy Tomasz Szarowski powinni mieć znacznie więcej do powiedzenia na boisku. Będziemy nad tym pracować. Trzeba się też wzmocnić trzema, czterema zawodnikami.
* Pan także rozmawia z potencjalnymi nowymi zawodnikami "Stalówki". W Stali jest już Tadeusz Krawiec, który po kilku latach wraca do zespołu.
- Krawiec powinien być w Stalowej Woli, ale póki wszystko nie jest dograne, to nie chcę zapeszać, bo kilka razy się już sparzyłem. Czytałem na przykład gdzieś w ostrowieckiej prasie, że Tadziu, gdyby otrzymał propozycję z KSZO, to by na nią przystał. Być może do Stali trafią Jacek Maciorowski i Jacek Matyja z Pogoni Staszów, ale to na razie są przymiarki. Po prostu trzeba zastąpić kimś Marka Drozda, który raczej odejdzie do Heko Czermno. Trudna sprawa jest z Mietkiem Ożogiem, Unia Nowa Sarzyna nie chce go puścić. Szukamy w każdym razie kogoś do obrony, drugiej linii, w ataku też by się ktoś przydał.
* Jak się panu układa współpraca z trenerem Sławomirem Adamusem?
- Znamy się bardzo długo, nie widzę problemów, by nasza współpraca układała się jak najlepiej. W kompetencje trenera Adamusa będę wchodził tylko tyle, ile będzie potrzeba, decyzje będziemy podejmować wspólnie. Każdy będzie miał swoją działkę, gros decyzji na pewno będziemy uzgadniać. Sprawami typowo szkoleniowymi zajmie się Sławek.
* Kibice wierzą, że skoro przyszedł do Stali taki doświadczony szkoleniowiec, to utrzymanie mamy pewne.
- Porozmawiamy o tym w czerwcu (śmiech). Ale mam nadzieję, że cel, czyli utrzymanie, osiągniemy.
* Dziękuję za rozmowę.

~abc | 2004-12-30 14:24

W Stalowej Woli

Zainteresowani Hynowskim

Kolejnym graczem będącym w kręgu zainteresowania III-ligowej Stali Stalowa Wola jest doświadczony 32-letni pomocnik Janusz Hynowski, który od dwóch sezonów jest podporą innego III-ligowca z naszego regionu - Polonii Przemyśl.


Hynowski grał już kiedyś w Stali, ale najlepszy okres w karierze tego gracza to lata spędzone w Siarce Tarnobrzeg, kiedy był głównym reżyserem gry tarnobrzeskiego zespołu. Ostatnio w Polonii grywał także na pozycji stopera, ale raczej w środku pola jest jego miejsce. Trener Stali Sławomir Adamus rozmawiał już z zawodnikiem, który nie mówi nie, ale problemem może być ważny kontrakt z Polonią. Wiąże go jeszcze do czerwca przyszłego roku. Z drugiej strony w przemyskim klubie szykują się zimą duże zmiany. Podobno działacze zamierzają obniżyć kontrakty wszystkim graczom i nie wiadomo, czy czołowi zawodnicy zaakceptują nowe warunki. Hynowski ma rozmawiać w klubie co do możliwości wcześniejszego rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. W Stali miałby on zastąpić odchodzącego do HEKO Czermno Marka Drozda, który nie podpisał jeszcze kontraktu z nowym klubem. Stal wyceniła jednego ze swoich czołowych graczy na 30 tys. zł, podczas gdy HEKO gotowe jest zapłacić tylko 25 tys. Sporna kwota 5 tys. będzie przedmiotem negocjacji działaczy obu klubów zaraz po Nowym Roku, ale na pewno obie strony dojdą do porozumienia.

W Stali nie zagra obrońca Sandecji Dariusz Łukasik, który wybrał występy w Kolejarzu Stróże. Ponadto w nowym roku trenerzy Adamus i Batugowski będą rozmawiać z Unią Nowa Sarzyna w sprawie powrotu do Stali jej wieloletniego gracza Mieczysława Ożoga, który pomógłby zespołowi w utrzymaniu w III lidze.

Dziennik Polski

~klocek | 2004-12-31 13:57

1 STYCZNIA 2005 R, GODZINA 12

Przypominamy o meczu, jakiego próżno szukać w trakcie ligowego sezonu. W najbliższą sobotę, a więc 1 stycznia 2005 r, w samo południe o godzinie 12, na boisku przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli wybiegną dwie jedenastki Stali Stalowa Wola. Jedna składać się będzie z obecnie grających piłkarzy Stali, a druga z piłkarzy, którzy reprezentowali barwy „Stalówki” przed laty. Rok temu, pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem trzecioligowej Stali 7:6.
W tym roku „aktualni” zapowiadają, że także schodzić będą z boiska zwycięsko. Ale i „starzy” nie po to przecież będą ubierać korki, żeby dostać baty... Łatwo obecnej Stali nie będzie, tym bardziej, że już w tej chwili wiadomo, iż zabraknie w jej składzie najprawdopodobniej Marka Drozda, Daniela Radawca, Tomasza Wietechy i Grzegorza Włocha
W drużynie wychowanków powinniśmy natomiast zobaczyć m.in. Mieczysława Ożoga i Pawła Rybaka z Unii Nowa Sarzyna, Pawła Szafrana, Marka Kusiaka, Krystiana Lebiodę, Wojciecha Fabianowskiego, Pawła Wtorka z Tłoków Gorzyce, Dariusza Michalaka z Sokoła Nisko, Dariusza Brytana z Janowianki Janów Lubelski, a także Dariusza Sajdka i Wojciecha Nieradkę, i oczywiście Sławomir Adamus. Trenerem zespołu podobnie jak przed rokiem będzie Wojciech Niemiec.
Zapowiada się arcyciekawy mecz, a jedyną niewiadomą jest aura. W ubiegłym roku boisko było przykryte śniegiem, teraz synoptycy zapowiadają plusowe temperatury. Ale, co tam pogoda! Tym, którzy wyjdą na plac gry niestraszna żadna aura.

Mieczysław Ożóg: Nie mają szans. Szykujemy mocną paczkę. Z tego, co wiem nasza drużyna będzie liczyć około 30 zawodników. Zapewnimy młodym taką rozgrzewkę,że nawet gdyby było na dworze minus 20, to będzie im ciepło.
Andrzej Kasiak: Zabawa, zabawą, ale wynik tej konfronatcji też nie jest bez znaczenia. Doceniamy klasę rywali, ale nie wypada nam przecież przegrać.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1182) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 020 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 141 505 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 49 216 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 926 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02496
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Taxi Stalowa Wola |