Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pilkarze powitali Nowy Rok..

Pilkarze powitali Nowy Rok..

Dzisiaj w samo południe na boisko przy ul. Hutniczej odbył się towarzyski mecz, w którym byli piłkarze Stali, wychowankowie klubu sprawdzili umiejętności zawodników grających obecnie w trzecioligowej Stali. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna trenera Sławomira Adamusa.
0-1 Fabianowski (8)
1-1 Dziuba (50)
1-2 Nieradka (55)
1-3 Rybak (68)
2-3 Więckowski (75)
3-3 Telka (80)
STAL I: Wietecha (Machaj) - Pająk, Kasiak, Drabik, Łuczakowski, Szarowski, Dziedzic, Sałek, Wiatrowicz, Więckowski, Telka, Bednarz, Stręciwilk, Woźniak, Dziuba.
STAL II: Kielarski (Kruk) - Filip, Rybak, T.Bartnik, D.Bartnik, T.Kusiak, M.Kusiak, Ożóg, Kata, Butryn, Rębisz, Piekarz, A.Lebioda, Nieradka, Fabianowski.
Sędziował Antoni Fijarczyk.
Widzów 100.

Pierwszą bramkę 2005 roku zdobył Wojciech Fabianowski, który popisał się przepięknym uderueniem z powietrza zzza „16”. Piłka wpadła tuż pod poprzeczkę. Tomasz Wietecha był przy tym uderzenieu bezradny. Do końca pierwszej połowy przeważali  „starzy”, ale nie potrafili udokumentować tego zdobyciem kolejnej bramki. Stal trzecioligowa w I połowie tylko raz tak naprawdę zagroziła bramce rywala, gdy strzelał z dystansu Szarowski. Kielarski zdołał jednak złapać piłkę na linii bramkowej.
W drugiej połowie obydwa zespoły rozrzedziły szyki obronne, dzięki czemu piłka zaczęła w końcu wpadać do siatki... W 50. minucie gospodarze wyrówanli - dośrodkowanie z prawej strony boiska zamknął „główką” Paweł Dziuba. Kilka minut później obrońcy Stali nie upilnowali Wojciecha Nieradkę, który wpadł w pole karne i pięknym, techniczbym strzałem nad bramkarzem, umieścił piłkę w bramce. W 68. minucie na 3:1 podwyższył z rzutu karnego Rybak. Za pierwszym razem strzelił on ponad poprzeczkę, ale pan Fijarczyk uznał, że kilku zawodników Stali I zbyt szybko wbiegło w „16” i zarządził jeszcze jedną egzekucję. Drugim razem „Ryba” stzrzelił już celnie. „Starzy” mogli za chwilę podwyższyć, ale za pierwszym razem Artur Lebida nie wykorzystał świetnej okazji, a za drugim razem Fabianowski szukał Ożoga, by ten sprawił sobie zdobyciem gola imieninowy prezent i również w tym przypdaku udanie interweniował Machaj... Tymczasem w ostatnich pięciu minutach głos zabrała mało widoczna wcześniej młodzież Stali. W 75. minucie Maciej Więckowski sprytnym strzałem z kilknastu metrów nie dał szans swojemu rywalowi, a kilkanaście sekund przed końcem meczu kapitalnym strzałem z 18 metrów popisał się Tomasz Telka. Piłka po jego mocnym uderzeniu skozłowała przed bramkarzem i wpadła idealnie tuż przy słupku.
W rzutach karnych lepsi o jedną bramkę okazali się gospodarze. Decydujący cios zadał Telka, ale wcześniej ogromne brawa zebrał Mariusz Machaj, który wyszedł obronną ręką z pojedynków z Tomaszem Bartnikiem i Katą, a jeszcze wcześniej obronił strzał najlepszego zawodnika tego meczu Wojtka Fabianowskiego.